Last Human Life on Earth Para Hileli MOD APK [v1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Last Human Life on Earth Para Hileli MOD APK [v1.1] 1 Last Human Life on Earth Para Hileli MOD APK [v1.1] 2 Last Human Life on Earth Para Hileli MOD APK [v1.1] 3 Last Human Life on Earth Para Hileli MOD APK [v1.1] 4 Last Human Life on Earth Para Hileli MOD APK [v1.1] 5 Last Human Life on Earth Para Hileli MOD APK [v1.1] 6

Last Human Life on Earth Para Hileli MOD APK [1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2035'te dünya, insanlığın çoğunu öldüren ve geri kalanını zombilere dönüştüren bir veba hastalığı görüldü.


Last Human Life on Earth 1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
Kalp kırıcı bir gerçek şu ki, bu dünya insanlar tarafından kademeli olarak yok ediliyor ve doğal olarak patojenin ortadan kaldırılması gerekiyor. Ve bu son on yıldaki insanların korkusu. Ama böylece bu konudaki kurgusal ses eğlence ürünleri çokça piyasaya sürüldü ve dünya çapında izleyicilerin ilgisini çekti. "Last Human Life on Earth", Mouse Games'in yayıncısı tarafından yeni yayınlanan yepyeni bir ürün yaptı. Dikkat ederseniz, Google Play'de yayınlanan devasa bir oyun mağazasına sahip olduklarını görebilirsiniz.


Last Human Life on Earth v1.1 MOD APK


"Last Human Life on Earth" popüler bir Hayatta Kalma oyunu tarzında yapılmıştır. 2035'te çok uzak olmayan bir gelecekten bahsetmişken, bazı insanlar bu dünyayı çok fazla mahvediyordu. O sırada felaket bir salgın meydana geldi ve bu dünyadaki tüm insanların yok olmasına neden oldu. 


Last Human Life on Earth Hile Apk


Çoğu yok edildi, geri kalanı Zombilere dönüştürüldü. Bu şehirde ve bu dünyada hayatta kalan son kişi sensin. Oyuncular bu karakteri canlandıracak, arkadaşların olmadığı bir dünyada sadece düşman, açlık ve hastalık olmadan hayatta kalmaya çalışacaklar.


Last Human Life on Earth 1.1 Para Hile Apk


Oyunun hikayesi sabit bir şekilde inşa edilmedi. Pek çok rastgele olay olacak. Bu, birçok değişken yaratacak ve oyuncuları yüzlerce zorlu ve aşılması gereken zorluğa götürecektir. Ama fazla endişelenme çünkü bu dünyadaki tüm silahlar artık kullanman için, yakın dövüş silahları, ateşli silahlar, patlayıcılar ve daha fazlası! 


Last Human Life on Earth Mermi Hilesi


Oyun ekranı, MFi kılavuzlu bir simülasyon denetleyicisini görüntüleyebilir; sağ, savaşmanız için gereken araçları gösterecektir (yumruklar, bıçaklar, silahlar,…) hayatınız için pek çok şey hazırlamanız gerekecek, örneğin içme suyu ve kan şişeleri. Yaşayabildiğin kadar yaşa, ölme.


Last Human Life on Earth İndirin (MOD, Çok Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Standoff Multiplayer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar