Acımasız Gangsterler 3D Para Hileli MOD APK [v2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Acımasız Gangsterler 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 1 Acımasız Gangsterler 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 2 Acımasız Gangsterler 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 3 Acımasız Gangsterler 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 4 Acımasız Gangsterler 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 5 Acımasız Gangsterler 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 6

Acımasız Gangsterler 3D Para Hileli MOD APK [2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Grand Gangsters 3D olan GTA benzeri suç işleyebileceğiniz bir oyun.


Acımasız Gangsterler 3D 2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Oyuncular huzurlu bir dünyaya girecekler ancak Acımasız Gangsterler 3D'de her zaman katılabileceğiniz etkinlikler olacak . Oyun sırasında içinde ne olduğunu keşfetmek ve zorlu görevleri çözmek için zaman harcayacaksınız. Ayrıca birçok farklı araç sürebiliyor ve her düşmanı alt edebilecek zengin silahlar. Oyuncular ayrıca tercihlerine bağlı olarak oyunun diğer alanlarına gitmenin yollarını da bulabilirler.


Acımasız Gangsterler 3D v2.5 MOD APK


Acımasız Gangsterler 3D'deki dünya stili, getirebileceği unsurlar nedeniyle size tanıdık hissettirecek. Herhangi bir oyuncunun çeşitli şekillerde keşfetmek için zaman ayıracağı geniş bir dünyadır. Aynı zamanda, oyunun grafikleri, oyuncuya bir merak duygusu getiren çok ayrıntılı çevresel unsurlarla orta derecede bir güzellikle onlara bakıyor. Yani, eğer GTA hayranıysanız, o zaman bu oyun tam size göre.


Acımasız Gangsterler 3D Para Hilesi


Bir çok farklı RPG oyununda olduğu gibi aynı kontrol ile karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz. Hareket etmeyi kolaylaştıran bir joystick ile, ekranın sağ tarafında bulunan butonlarla karakterin birçok hareketini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, herhangi bir oyuncu, silah değiştirme düğmesinin eylem düğmelerinin yanında değil, ekranın sağ üst tarafında olduğunu görecektir. Böylece alışmak için çok az zaman harcarsınız.


Acımasız Gangsterler 3D Hile apk


Grand Gangsters 3D dünyasını bir kez deneyimledikten sonra, bu dünyada sizi motive eden birçok faktör olacak ve oyun ekranında birçok farklı unsur ile etkileşime girebileceksiniz. Bu dünyanın enginliği nedeniyle, oyuncular bu dünyanın sunduğu şeyleri deneyimlemek için zaman ayıracak ve bu dünyada neler yapabileceklerini çabucak öğrenecekler. Özellikle haritayı açtığınızda, bu oyun içinde alabileceğiniz görevleri ve alabileceğiniz devasa miktarları göreceksiniz.


Acımasız Gangsterler 3D apk indir


Herkes kendine meydan okumak ve bu oyunda ne olduğunu keşfetmek için görevler yapmak ister. Özellikle, göreve başladığınızda, ekranda sürenin göründüğünü göreceksiniz ve geri sayım süresinden sonra, görevi size ayrılan süre içinde yapmanız gerekecektir. Ancak görev sırasında kullanıcının rahatlığı için oyun, hedefi daha hızlı tanımlamak için yeni bir mekanizma da sağlar. 


GTA Benzeri Mobil Oyunlar Android


Oryantasyon mekaniği artık birçok oyuncu için bilinmeyen bir faktör değil çünkü sizi önceden belirlenmiş bir hedefe götürecek. Yani göreviniz onu tamamlamak için gerekli alana gitmek ve oyun sırasında her zaman dikkat etmeniz ve mücadeleyi geçmenin yolunu seçmeniz gereken belirli tehlikeler olacak. Örneğin, görev size bir hedefi indirme görevini veriyor; yolda diğer düşmanlarla karşılaşacaksınız, ancak onları görmezden gelebilir/öldürebilir ve önemli hedefe ulaşabilirsiniz.


Grand gangster APK -- Para hilesi


Bu dünyada GTA oyun türüne benzer bazı unsurlar varsa, bu oyunda başka neler yapabileceğinizi kesinlikle bileceksiniz. Oyunda gerçekleştirdiğiniz görevlerin yanı sıra Grand Gangsters 3D'nin içindekilere de hayran kalacaksınız. Spesifik olarak, bu, görevlerden sıkılırsanız istediğinizi yapabileceğiniz açık bir dünyadır. Böylece oyunu kendi hızınızda deneyimleme konusunda kendinizi özgür hissedeceksiniz.


Acımasız Gangsterler 3D APK dayı


Bu aktiviteler, kullanıcının isteklerine bağlı olarak tamamen çeşitlilik gösterir, bu nedenle bu, oyuncunun keşfetmesini teşvik eden heyecan verici bir oyun şeklidir. Aynı zamanda, birçok insanın en çok sevdiği faktör, favori sitelerinin çoğuna araba kullanmaktır. GTA'ya benzer istediğiniz herhangi bir arabayı alabilirsiniz, bu yüzden bu oyunun farklı oynanışa sahip ve her zaman oyuncuları cezbeden bir oyun olduğu söylenebilir. Herkesin tanıyacağı tamamen barışçıl bir dünya, ama bu sadece yüzey. Herhangi bir alanda karşılaşabileceğiniz olumsuzluklar vardır ve bazen size saldırabilirler. Böylece, onlarla savaşmak için her zaman çeşitli silahlar alabileceksiniz, ancak aynı zamanda dikkatli olmalısınız çünkü genellikle sizden daha fazladır ve HP'niz de sınırlıdır ve kolayca hasar görebilir.


Acımasız Gangsterler 3D Altın Hilesi


Görevler ve açık dünyanın yanı sıra oyuncular oyunda satın alabilecekleri arabalar ve silahlarla ilgilenecekler. Farklı tasarımlar ve diğer oyunlara benzer birçok silah ile satın alabileceğiniz çeşitli araçlar olacak. Aynı zamanda, oyun sırasında, yükseltme veya gerekli şeyleri onarma gibi ilgilenmeniz gereken birçok faktör olacaktır. Oyun ayrıca, oyunda ne kadar ilerleme kaydettiğinizi bilmenizi sağlayan bir başarı sistemine de sahiptir.


Acımasız Gangsterler 3D'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun FS 14 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar