Stick War Legacy MOD APK Hileli [v2023.1.3]

Puan: 3.33 (Oylar: 6)
Stick War Legacy MOD APK Hileli [v2023.1.3] 1 Stick War Legacy MOD APK Hileli [v2023.1.3] 2 Stick War Legacy MOD APK Hileli [v2023.1.3] 3 Stick War Legacy MOD APK Hileli [v2023.1.3] 4 Stick War Legacy MOD APK Hileli [v2023.1.3] 5 Stick War Legacy MOD APK Hileli [v2023.1.3] 6

Stick War Legacy MOD APK Hileli [2023.1.3] - Android telefon, tabletler için ücretsiz indirin! Çöp adamların şiddetli savaşına tanıklık edin.


Stick War Legacy 2023.1.3 MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri : Harcadıkça elmaslarınız artar. 


Çöp Adam, birçok üretici tarafından benimsenen ve beklenmedik başarılara ulaşan bir grafik türüdür. Bu şekilde tasarlanmış oyunları, rol yapma, taktikler gibi çeşitli oyun türlerinden bulmaca veya atari gibi basit oyunlara kadar çeşitli türlerde bulabilirsiniz ... Max Games Studios ayrıca Stick War ile diğer oyun üreticilerinden daha az rekabetçi değildir : Eski ürün. Bu kategoride üretilen ilk ürün olmasa da “Stick War: Legacy” en çok ses getiren başarılardan biri oldu. Dünya çapında 50 milyondan fazla indirme ile bu, Stickman oyununu temsil eden isimlerden biridir.


Stick War Legacy 2023.1.3 Elmas Hile Apk


Grafikleri hakkında çok konuştuk, bu yüzden oyun aynı zamanda oyunculara hitap eden çekici özelliklere sahip. “Stick War: Legacy”, oyuna dahil olan birçok karmaşık unsur içeren bir strateji oyunu tarzında tasarlanmıştır. Max Games Studios'un sunduğu zengin strateji oyun deneyimiyle, hayranlarına hizmet etmek için son derece kaliteli bir ürün ürettiler. Sadece bu değil, aynı zamanda Google Play'in en iyi ücretsiz oyunu olarak dördüncü sırada yer aldı.


Stick War Legacy 2023.1.3 Sandık Hile Apk


Epik bölümleri gördüyseniz, bu Oyun ürünü de aynı kalitede içeriğe sahip olur. Grafikler güçlü bir nokta olmasa da, şiddetli savaşta gösterilmeye değer olan şey konusunda harika bir iş çıkarır. Oyuncular, Spartalı gladyatörler veya yetenekli okçular gibi savaşlarda yer alan birçok unsuru görecek. Ancak oyunun destanı burada bitmiyor; oyunculara birçok farklı karakter verecek. Şamanlar büyüleri ile büyük hasar yaratmaktan sorumlu olacaklar, ancak Devler yavaş ama yüksek dirençli ve hatırı sayılır hasara sahip ya da gayretli ama hacim kazandıran küçük altın avcıları Son derece büyük ekonomi.


Stick War Legacy 2023.1.3 Yetenek Puanı Hile Apk


Gerçek bir oyuna girdiğinizde, kendinizden aşağı olmayan bir düşmanla başa çıkmak zorundasınız. İlk olarak, her şey sabit bir hızda yavaş. Bu noktada, oyuncu olabildiğince çok altın avcısı çağıracak ve savunmak için yalnızca birkaç dövüş gücüne ihtiyaç duyacaktır. Altın madencileri çok para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu para, savaşta kullanmak istediğiniz savaşçıları çağırmak için kullanılacak. Maçtaki daha güçlü ve etkili karakterler çok para gerektirecek. Farklı unsurlardan sizin için faydalı bir yüz yaratmasını isteyerek dengeli olun. Ayrıca, daha kısa sürede daha fazla kaynaktan yararlanabilmeleri için işçilerin gücünü artırmaya çalışın.


Stick War Legacy Hile MOD APK


Ayrıca, savaşta etkinlikler oluşturmak için birçok farklı beceriyi kullanabilirsiniz. Bu beceriler, bir oyunu kazandığınızda aldığınız ödüllerin sayısıyla mağazada açılacaktır. Savaşınızda kullanmakta özgür olacaklar ancak soğumaları için biraz zamana ihtiyaçları var. Sondan sonraki bir savaş tek bir oyun olduğu için kaydedilmeyecek. Diğer eylemlere girerken, kendinizi temelden ileri düzeye inşa etmeniz gerekecek, ancak zorluk kesinlikle değişecektir.


Stick War Legacy İndir (MOD APK, Sınırsız Para,Elmas Hilesi)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar