Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] 1 Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] 2 Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] 3 Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] 4 Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] 5 Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] 6

Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir değişiklik yapmaya hazır olun, nihai kahramanınıza ulaşmak için şimdi oynayın!


Idle Transformation 2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi
Eşsiz ve yeni bir temaya sahip boşta bir oyuna ihtiyacınız varsa, “Idle Transformation”ı indirmelisiniz.Idle Transformation benzersiz bir oynanışa sahiptir ve evrimsel simülasyona önem verir. Garip şekiller oluşturmak için ayrı parçaları seçebilirsiniz. Özel bir kahraman yaratabilir ve benzersizliğinizi dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. MOONEE PUBLISHING LTD'nin heyecan verici bir oyunudur. Oyun simülasyon türüne aittir ve insan dönüşümü ile ilgilidir. Eşsiz bir karakter yaratabilirsiniz ve bu dünyadaki tüm canlılardan farklıdır. Hatta soyu tükenmiş yaratıklar bile yaratabilirsiniz.


Idle Transformation v2.9 MOD APK


Idle Transformation, maymunlar, maymunlar, kurt adamlar gibi bazı tanıdık yaratıkları tanıtıyor… Karakterinizi herhangi bir hayvana dönüştürebilirsiniz. Her turda doğru dönüşümü yapmalısınız. Kurtadam, Yeti, Uzaylı, Mumya gibi bir sonraki evrimsel seçeneğe insandan başarılı bir şekilde geçmelisiniz. Hatta kurgusal ve efsanevi yaratıklar bile yaratabilirsiniz. Boşta Dönüşümün birçok heyecan verici zorluğu var. İlk meydan okumada, beyaz bir adamın vücudunu güçlü bir kurt adama dönüştürmeniz gerekiyor.


Idle Transformation Para Hilesi


Oyun eğlenceyi vurgular, bu nedenle oyun ağır ve basittir. Ekranın sağ tarafında bulunan simgeler aracılığıyla para kazanıyorsunuz. Parayı almak için jeton simgesine tıklıyorsunuz ve başka bir şey yapmanıza gerek yok. Oynanış oldukça kolay ve sabırlı olmanız gerekiyor. Oyunda para kazanmayı artırmak için bir miktar destek sağlar. Deneyim anahtardır. Madeni para simgesine tıklarsanız, deneyim puanları artacaktır. Jeton simgesine ne kadar hızlı tıklarsanız, o kadar fazla deneyim puanı kazanırsınız. Ayrıca karakterin seviyesini yükseltirseniz oyundan büyük miktarda para kazanacaksınız. Bir reklam izlerseniz veya üç yakut öderseniz varsayılan bonusu üç katına alabilirsiniz.


Idle Transformation Elmas Hilesi


Daha fazla karakter parçasını yükseltirseniz jeton sayısını da artırır. Bu nedenle para biriktirmemeli, parayı yükseltme faaliyetleri için kullanmalısınız. Ne kadar çok şey yükseltirseniz, o kadar çok para toplarsınız. insan vücudunun heyecan verici evrimini getiriyor. Geçiş tüm insan vücudunda gerçekleşmez. Oyuncular, sol/sağ kol, sol/sağ bacak, vücut, kafa ve diğer faktörler gibi her bir parçayı yükseltir. Her parça için maksimuma yükseltmeniz ve tüm vücudu yükseltmeniz gerekir. Tamamen dönüştürülmüş bir vücudunuz varsa, o zaman meydan okumaya hazırsınız.


Idle Transformation Apk Hile


Idle TransformationÖrneğin, karakter bir kurt adama dönüşürse, vücudun sırtında ve göğsünde kıllar çıkar. Vücut tonda ve büyük hale gelir. Kol pençeleri görünecektir. Karakter bir kadına dönüşürse, vücudundaki her şey gözle görülür şekilde daha küçük olacak, ancak göğüsleri büyüyecek. Oyundaki tüm dönüşümler güzel ve çok gerçekçi. her parça için farklı yükseltme seviyeleri sunar. Bu nedenle, para kazanmak için birçok kez sekme yapmanız gerekecektir. Tabii ki, sadece nakit biriktirirseniz, vücut parçalarınızı yükseltmeniz uzun zaman alır. Oyun, sıradan bir insanın dönüşümünün heyecan verici bir deneyimini sunuyor. Her bir farklı parçanın büyüleyici, ayrıntılı ve oldukça gerçekçi resimlerini görebilirsiniz.


Idle Transformation Apk indir


Geliştiriciye destek olmak için reklamları izleyebilir ve oyunda birçok avantaj elde edebilirsiniz. Önemli ödemeler almak için destekleyici sembollere erişebilirsiniz. Oyunun heyecan verici bir döndürme sistemi var ve büyük miktarda para veya gizli bir hediye karşılığında günde üç dönüş elde ediyorsunuz. Ek ürünler satın almak için mağazayı ziyaret edebilirsiniz.Oyunu çalıştırmazsanız, para ve deneyim miktarı yine de belli bir oranda artacaktır. Oyuna tekrar giriş yaparsanız toplam nakit ve çevrimdışı deneyim alacaksınız. Ödülün miktarı çevrimdışı sürenizle orantılıdır. 


Idle Transformation apk android oyun CLUB


Çevrimdışı gelir mekanizması Zaman Çizelgesi'dir. 1 saat boyunca geçerli değerin %25'i kadar varsayılan bir ödül alabilirsiniz. Ancak dev gelir rakamını artırmak için yükseltebilirsiniz. İlk yatırım pahalıdır, ancak gelecekte birçok değerli ödül alacaksınız. Buna ek olarak, Booster Machine özelliği sağlar. Bu işlev, karakterin gelirini artırmaya yardımcı olur. Eğer karakterinizin mevcut seviyesi size 100k altın/saniye veriyorsa, Booster Machine özelliği sayesinde orijinal miktarın %200 veya %500'ünü alabilirsiniz. İlginç insan parçalarını keşfetmek ve yaratmak için “Idle Human”ı indiriyorsunuz. İlk hücreden başlıyorsunuz ve vücudunuzu güzel bir sırayla geliştiriyorsunuz. İlk kemikler, sinirler, kaslar ve eksiksiz bir vücut aracılığıyla adam hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Idle Transformation Apk Son Sürüm


Kısacası, Idle Transformation evrim hakkında mükemmel bir simülasyon oyunudur. Oyun hızlı ilerliyor. Her şey karmaşık değil. Oynanış basittir, bu nedenle oyuncular boş zamanlarında kendilerini rahat hissederler. Oyun meşgul olanlar veya evrimi sevenler için uygundur. Oyun aşırı aksiyon öğelerini vurgulamıyor ve 3D grafikler yüksek kalitede. Ayrıca en sevdiğiniz karakter resmini herkesle paylaşmayı unutmayın.


Idle Transformation indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rome Empire War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar