Shelter War Mega Hileli MOD APK [v1.11125.15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shelter War Mega Hileli MOD APK [v1.11125.15] 1 Shelter War Mega Hileli MOD APK [v1.11125.15] 2 Shelter War Mega Hileli MOD APK [v1.11125.15] 3 Shelter War Mega Hileli MOD APK [v1.11125.15] 4 Shelter War Mega Hileli MOD APK [v1.11125.15] 5 Shelter War Mega Hileli MOD APK [v1.11125.15] 6

Shelter War Mega Hileli MOD APK [1.11125.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanlarınızı kurtarmalı ve hayatta kalanları diğer uluslarla savaşmaktan eğitmelisiniz.


Shelter War 1.11125.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu / God Mode
  2. Oyun sunucu tarafından kontrol edilir yani bölümü geçmek için yeterli savaş gücünüz yoksa mod çalışmayacaktır. Mod sadece 3 yıldız kazanmanıza ve öldürdüğünüz düşman sayısını korumanıza yardımcı olur.
Shelter War zorlu bir zombi barınak oyunudur ve oyuncu yeraltında özel bir şehir inşa edecektir. Hikaye, sakinlerine tehlike oluşturan vahşi doğanın son sığınaklarından birinde gerçekleşir. Bu yüzden insanlarınızı kurtarmalı ve hayatta kalanları diğer uluslarla savaşmaktan eğitmelisiniz. Strateji, kasanızı korumak ve en iyi lider olmak için ihtiyacınız olan önemli bir şeydir.


Shelter War v1.11125.15 MOD APK


Shelter War, tanıdık RPG unsurlarıyla birleştirilmiş ve oyunculara harika bir deneyim sunan bir rol yapma hayatta kalma strateji oyunudur. Bu oyunda, kıyamet sonrası bir dünyada yeni atanmış bir sığınak süpervizörü rolünü üstleneceksiniz. Oyunun hikayesi bir annenin son sığınağında geçiyor, sakinleriniz için dünyanın en büyük sığınağını inşa ediyor ve topraklarınızdan kurtulanları daha iyi bir geleceğe götürüyor.


Shelter War Para Hilesi


Kıyamet geldiğinde ortaya çıkacak yaratıklar arasında robotik uçaklar, zombiler, mutantlar ve kana susamış kötü şövalyeler var. Modern uygarlığın son kalıntılarını korurken müreffeh bir yeraltı gezegeni geliştirmek istiyorsanız, uğraşmanız gereken hayvanlar bunlar. 


Shelter War kupon kodu


Ölümcül radyoaktif felaketlerle dolu korkutucu bir dünyada hayatta kalmak için eşyalarınızı kurtarabileceğiniz kendi güvenli sığınağınızı inşa etmeniz gerekecek.Bu oyun bir kaynak yönetimi ve imparatorluk kurma simülasyon oyunu değildir. Eşsiz mekaniklere sahip bu heyecan verici rol yapma oyunu, sizi şiddetli grafikler ve güzel bir görünümle paranoyak bir dünyaya çekiyor. 


Shelter War Hile Apk


Yaşam ve kaynaklar için diğer ülkelerle bitmeyen savaşlar inanılmaz derecede şiddetli. Operasyon üssünüzü olabildiğince hızlı inşa etmeli ve heyecan verici savaşın tadını çıkarmak için kasanızdan ve nükleer radyasyon dünyasına atlamalısınız.


Shelter War 1.1814 1.0 hile APK


Bu harika barınak yaşamı simülasyon oyunu aynı zamanda kaynak yönetimi görevlerini, ekipman, silah üretmeyi ve ödül kazanmayı da içerir. Ayrıca, bu heyecan verici hayatta kalma tarzıyla eğlenceli rol yapma hikayesinin tadını çıkarın.


Shelter War Apk indir


Ülkenizi izleyen sınır bölgelerini kontrol edip dikkatlice gözlemlemeniz yardımcı olacaktır. Amerika, insanlığa karşı şeytani entrikalarla dolu bir ülkedir. Yani zaptedilemez kalenizi inşa etmek için ayağa kalkacak ve onları savuşturmak için kendi klanınızı eğitecek olan sizsiniz. Her şeye kadir asi siborgları yok edin ve üstün biyoyazıcı ekipmanı kullanarak nüfusunuzu büyütün. Aynı zamanda, RPG savaşlarına yardımcı olmak için binlerce eşya üretin ve askerleri yükseltin.


Shelter War Apk Son Sürüm


Shelter War, oyuncuların akıllı bir strateji ve plana sahip olmalarını gerektiren, sayısız düşmana sahip son derece heyecan verici bir savaş simülasyon oyunudur. Bu sadece bir zombi kıyameti değil, aynı zamanda insanları en büyük kahraman olmaktan koruma görevidir. Ayrıca oyun, oyuncuların düşmanları yok etmesi için bıçaklardan RPG fırlatıcılarına kadar tonlarca savaş ekipmanı sunuyor.


Shelter War indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Banana Kong APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar