Universal Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.9.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Universal Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.9.3] 1 Universal Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.9.3] 2 Universal Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.9.3] 3 Universal Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.9.3] 4 Universal Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.9.3] 5 Universal Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.9.3] 6

Universal Truck Simulator Para Hileli MOD APK [1.9.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni nesil kamyon simülasyon deneyimi artık mobil cihazlarda kullanılabilir.


Universal Truck Simulator 1.9.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Universal Truck Simulator, oyuncunun bir şirket kurabileceği ve Avrupa'yı dolaşabileceği bir kamyoncu simülatörü oyunudur. İçerik oluşturucular, ilgi çekici noktalar ve kapsamlı yollar ile dolu geniş ve kapsamlı haritalar sunmayı taahhüt ediyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'dan traktörler arasında seçim yapabilirsiniz; ancak, lisanslı değildirler (kilidinin açılması gerekir). 


Universal Truck Simulator v1.9.3 MOD APK


Universal Truck Simulator oyununda gerçekçi ses ve geniş kontrol, bu oyunun olumlu yönleri olarak benim için öne çıkan iki özellik. Vitesleri, dönüş sinyallerini ve sis farlarını manuel olarak değiştirebilirsiniz.  Universal Truck Simulator 2022 adıyla geçen mobil oyunda yarış alt türü iyi bir şekilde temsil ediliyor. 


Universal Truck Simulator Para Hilesi


Ayrıntılara özen gösterilen tek oyunculu macera modu, bu oyunun ana vurgusu. Proje şimdiki zamanlarda gerçekleşiyor ve ortam bunun için oldukça iyi çalışıyor. Ayrıca açık dünya ve bağımsız oyun türleri de proje için bir motivasyon kaynağı oldu.


Universal Truck Simulator Araba Hilesi


Gerçek dünyadan yerler, üç boyutta çarpıcı ayrıntılarla işlenmiş, önemli noktalar ve uzun mesafeli yolculuklarla tamamlanmıştır. Avrupa ve Amerikan Kamyonları çeşitli aks konfigürasyonlarında (4×2,6×2,6×4 ve 8×4) bulunabilir. Kapsamlı bir Avrupa ve Amerikan treyler seçimi (kutu, düz yataklı, lowboy, frigorifik, kütük, tanker, sığır vb.) 


Universal Truck Simulator Hile Apk


Oyuncular, hem içeride hem de dışarıda dolaşmak için tam bir özgürlüğe sahip oldukları kendi garajlarına sahip olma ve genişletme şansına sahiptir. Motor, vites kutusu, turbo, lastikler, aküler, radyatör, soğutma sıvısı, yağ ve korna dahil olmak üzere otomobilin her bileşeni değiştirilebilir veya güçlendirilebilir. 


Universal Truck Simulator Apk indir


Tüm motorlar otantik performanslar ve sesler içerir. Bu oyundaki çarpışma mekaniği, hem fiziksel hasarı hem de kamyon gövdelerinin deformasyonunu içeriyor. Otomotiv parçalarında bir aşınma ve yıpranma sistemi bulunur. Araçlar, renk, gövde eklentileri ve aydınlatma dahil olmak üzere her şekilde tamamen değiştirilebilir. 


Universal Truck Simulator APK Dayı


İç mekanda gösterge panelinin renginde, direksiyon simidi ve ön panel aydınlatmasında değişiklikler yapılabilir. Oyun içinde oyuncular, hem kamyonlar hem de römorklar için kendi benzersiz görünümlerini tasarlama yeteneğine sahiptir. Gündüz ve gecenin yanı sıra güneş ışığı, yağmur, şimşek ve sis gibi unsurları içeren karmaşık bir hava sistemi.


Universal Truck Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Crazy Kick APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar