Parking Master Multiplayer 2 Hileli MOD APK [v1.5.4]

Puan: 4.37 (Oylar: 19)
Parking Master Multiplayer 2 Hileli MOD APK [v1.5.4] 1 Parking Master Multiplayer 2 Hileli MOD APK [v1.5.4] 2 Parking Master Multiplayer 2 Hileli MOD APK [v1.5.4] 3 Parking Master Multiplayer 2 Hileli MOD APK [v1.5.4] 4 Parking Master Multiplayer 2 Hileli MOD APK [v1.5.4] 5 Parking Master Multiplayer 2 Hileli MOD APK [v1.5.4] 6 Parking Master Multiplayer 2 Hileli MOD APK [v1.5.4] 7

Parking Master Multiplayer 2 Hileli MOD APK [1.5.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En yüksek kalibreli görsellerle bir park etme deneyiminin tadını çıkarın! Birkaç oyuncuyla açık dünya oyunu!


Parking Master Multiplayer 2 1.5.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Parking Master Multiplayer 2 sonunda çıktı! Çok oyunculu, açık dünya, yeni nesil görseller ve gerçekçi bir otomobil park etme deneyimi bu oyuna dahildir. Oyundaki rolünüzü seçin, aracınızı toplayın ve arkadaşlarınızla eğlenerek işe gidin! Bu, tipik bir park yeri simülasyon oyununuz değil. 


Parking Master Multiplayer 2 v1.5.4 MOD APK


Dev, kullanıcı geri bildirimlerini dinledi ve artık park etme, yarış, sürüklenme, rol yapma ve diğer oyun modları ile gerçek dünya sürüş simülasyonunu içeren Parking Master Multiplayer 2'ın geliştirilmesine dahil etti.


Parking Master Multiplayer 2 Para Hilesi


Şehirler, otoyollar, dağlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli arazilerde sürüş deneyimi. Yeni bölgeleri keşfedin ve araziye dağılmış yan görevleri tamamlayın. Park etmek sadece başlangıç! Yakın arkadaşlarınızla açık dünya çok oyunculu moduna katılın. Sürüş becerilerinizi sergileyin, arkadaşlarınıza karşı yarışın ve şehrin sokaklarında sürüklenin.


Parking Master Multiplayer 2 Altın Hilesi


Bu oyunun görselleri, bir mobil yarış oyunundan beklediğinizden çok daha kaliteli. Gerçek fizik, ayrıntılı iç mekanlar ve tüm yeni araçlar öne çıkıyor. Gerçek dünyada olduğu gibi, gerçek bir garaja araba park etmenin nasıl bir şey olduğunu hissedin.


Parking Master Multiplayer 2 Araba Hilesi


Diğer araçların yanı sıra otobüsler, kamyonlar, ambulanslar, itfaiye araçları, polis arabaları, taksiler ve okul otobüsleri gibi 120'den fazla farklı türde otomobil kullanabilirsiniz. Klasikler, süper sporlar, kamyonlar ve ayarlı otomobiller mevcut seçeneklerden bazılarıdır. Ulaşım şeklinizi seçin, ardından biraz eğlenmeye hazırlanın.


Parking master multiplayer 2 apk dayı


Çok sayıda farklı kişiselleştirme seçeneğine erişiminiz var. Motorun, frenlerin, vites kutusunun, egzoz sisteminin ve aktarma organlarının performansını artırabilirsiniz! Makinenin özgün seslerini dinleyin ve ayarlayarak aracınızın performansını bir sonraki seviyeye taşıyın.


Parking master multiplayer 2 webteknohaber


Bir otopark görevlisi olarak yeteneklerinizi geliştirmek için 150'den fazla farklı seviyeye erişiminiz var. Çeşitli otomobilleri sürerek, verilen süre içinde zorlukları tamamlayarak ve yol boyunca başarılar kazanarak bir profesyonel gibi nasıl park edeceğinizi öğrenin. Bu otomobil park etme simülatörünün yardımıyla sürüş yetenekleriniz bir üst seviyeye taşınacak.


Parking master multiplayer 2 android oyun club


Çok oyunculu modda, diğer oyuncularla rekabet edebilir ve onlara gerçek liderin kim olduğunu gösterebilirsiniz. Yarışa çıkmadan önce aracınızı güncellemeyi unutmayın! Açık dünya modunda, emrinizdeki birçok karakter, araba ve görevi kullanarak diğer oyuncularla rol oynamaya katılabilirsiniz.


Parking Master Multiplayer 2 APK pure


Tek oyunculu oyun, Time Trial, Drift ve Parkour dahil olmak üzere çeşitli yarışmalara sahiptir. Bu etkinliklere katılın, ödüllerinizi alın ve ardından gizli sandıkları bulmak için haritaya bakmaya devam edin.


Parking master multiplayer 2 hile Apk


Parking Master Multiplayer 2, kullanıcıya altı farklı mod sunar. Kariyer modunun yanı sıra zamana karşı, uzman, serbest sürüş ve hatta drift gibi modlarda da şansınızı deneme şansınız var. Ancak, en önemli şey çok oyunculu moddur. 


Parking Master Multiplayer 2 promosyon kodu


Burada arkadaşlarınızla rekabet edebilir, rekorlar kırabilir ve sürüş becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Sonuçta, tüm arkadaşlarınızın görmesi için havalı arabanızı sergileyebilirsiniz. Genel olarak, uygulama hemen hemen her uzmana uyacaktır, çünkü burada herkes bir şeyler bulabilir.


Parking Master Multiplayer 2 Apk indir


Oyun mümkün olduğunca gerçekçi çıktı. Harekete geçmeden önce arabayı çalıştırmanız ve ardından gaz pedalına basarak doğru yöne gitmeniz gerekir. Son derece dikkatli ve dikkatli olun, çitlere çarpmayın, zamanında durun, dönüş sinyallerini açın ve belirlenen alana park edin. Zamanla, daha fazla engel olacağı için oyunun karmaşıklığı artmaya başlayacaktır. Dikiz aynasını kullanmanız, kameralar arasında geçiş yapmanız vb.


Parking Master Multiplayer 2 Apk Son Sürüm


120'den fazla araba ücretsiz erişimde sizi bekliyor! Parking Master Multiplayer 2'de orijinal arabalarla aynı özelliklere sahip olduğu için her model tamamen farklı şekilde işliyor. Ayrıca görünümünüzü kişiselleştirmek, yeni tamponlar, tekerlekler, spoyler takmak, süspansiyonu değiştirmek ve gövdeyi yeniden boyamak mümkündür. Simülatördeki yüksek kaliteli fizik, arabayı tam anlamıyla hissetmenize ve ona bireysel özellikler vermenize olanak tanır.


Parking Master Multiplayer 2 indir (MOD, Reklamsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Magic War Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 19 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar