Köy Şehri Para Hileli MOD APK [v2.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Köy Şehri Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 1 Köy Şehri Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 2 Köy Şehri Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 3 Köy Şehri Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 4 Köy Şehri Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 5 Köy Şehri Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 6

Köy Şehri Para Hileli MOD APK [2.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnşa etme ve şehir kurma oyunlarını seviyosanız denemeniz gereken bir oyun.


Köy Şehri 2.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi

Bir köy inşa etmenin zorluğu Köy Şehri aracılığıyla mantıklıdır , geniş bir bina simülasyonunu teşvik eder, böylece her oyuncuya bir proje yapma ve onu hayata geçirme gücü verilir, herkes bu temayla bağlantılıdır çünkü bir tüm inşaat şefi. Köyler ve bir dizi ev, sonunda her insanın evi olur, ki bu onu mükemmel kılmak için tüm sorumluluk sizin elinizde olur, bu meydan okuma her inşaat aşığı tarafından, bu küçük ayrıntılara bile dikkat edilerek üstlenilir.


Köy Şehri v2.0.0 MOD APK


Plajla çevrelenecek en iyisi ve en çok arzu edilen binaların mükemmel bir inşasıyla diğer insanları mutlu edin, bu teklif olağanüstü çünkü her şeye ek olarak, yaptığınız ticaretle para kazanacağınız yeri dekore edin ve tedarik edin. vatandaşları tatmin etmek. Bu oyun, inşaat severler için mükemmeldir, çünkü genişleme oluşturuldukça, zorluk onun dikkatini çeker, temelde oyunun olaylarına cevap vermek için yaratıcı olmakla ilgilidir, daha fazla yer büyüdükçe, olacaktır. keşfedilecek maceralar. 


Köy Şehri Hile Apk


Güç, her oyuncunun yanındadır, farklı yapılar inşa etmek ve onlara hayat vermek, bu turların çeşitliliği, dilediğiniz gibi atabileceğiniz 100'den fazla binaya, sinemalar, oteller, ofisler ve diğer yerleri kurmanıza olanak tanır. bu çevreyi bir cennet haline getirecek.


Köy Şehri 2.0.0 Para Hile Apk


Küçük bir kasabanın iyi stoklanmış bir şehre dönüşmesi, sizi hikayeyle tanıştıran grafiklerle saf gerçekçilikle yaşanır. Bu işlevlere uyum sağlamak için, her macera veya meydan okuma, büyük bir metropolü şekillendirme niyeti olarak öngörülüyor. Daha çok park, sahil kulübesi ve benzeri yerler inşa edildiği sürece, vatandaşlar için daha iyi olacak, dikkat çekici bir gerçekçilik elde edecekler, bu oyun vatandaşların sahip olduğu ihtiyaçların her detayıyla ilgileniyor, bu yüzden orada yapıların çok fazla kullanılabilirliği.


Köy Şehri 2.0.0 Elmas Hile Apk


Köy Şehri'nde mevcut olan inşaat ve tesisler, vatandaşlar üzerinde ortaya çıkan ihtiyaçları karşılayan yapılara uygun hale gelir, fikir oyun dünyasının her şeye sahip olmasıdır, bu tarihin gücü sizin elinizde. yaratıcılık. Gerçekten başarılı bir girişimci olabilirsiniz, bir şehrin ihtiyaç duyduğu tüm unsurlarla ilgilenirseniz, alışveriş yapmak ve iyi yaşamak için bolca tekliflerle dolu sanal bir dünya, kaliteli grafikleri herkesi ikna eder, eşit derecede onu çok daha fazla kılan dillerin varlığı kullanışlı. Sezgi, oyunun önemli bir parçasıdır, çünkü verdiğiniz kararlarda size rehberlik edecektir; fikir, para kazanmanız gereken mevcut tüm binalara sahip olana kadar kilidi açmaya ve inşa etmeye devam etmektir, bu nedenle vatandaşların ilgisi.


Köy Şehri İndir (MOD, Sınırsız Para)


Bir önceki android oyun Grand Mountain Adventure APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar