Door Kickers Mega Hileli MOD APK [v1.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Door Kickers Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 1 Door Kickers Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 2 Door Kickers Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 3 Door Kickers Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 4

Door Kickers Mega Hileli MOD APK [1.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rehineleri derhal kurtarmak, bombaları imha etmek ve kötü adamları tutuklamak için polis ekibinize katılmaktan çekinmeyin.


Door Kickers 1.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Silah Hilesi
  3. Deneyim Hilesi
  4. Ölümsüzlük Hilesi

Hâlâ iyi bir strateji oyunu arıyorsanız, sizin için Door Kickers'tan daha iyi bir oyun yok. Bu güzel oyun ile bağımlılık yapan bir oyun. Daha spesifik olarak, size dayatılan hiçbir sabit motif olmadan kendi plan ve stratejilerinizle ekibinize komuta edebilir ve görevleri gerçekleştirebilirsiniz.


Door Kickers v1.2.3 MOD APK


Door Kickers oyununun yeni güncellenmiş versiyonu çok önemli iyileştirmelere sahip değil ama size mükemmel bir versiyon verecek. LARGER UI yeni bir güncellemeyle geldi. Ayrıca, geliştirici KillHouse Games, oyuncular için geliştirilmiş yol kontrolü ve döndürme ve kaydırma işlemlerine yönelik geliştirmeler dahil olmak üzere birçok çekici iyileştirme sağlar. Mod için sabit açıklama metni de mevcuttur ve bu oyun ayrıca onu daha mükemmel hale getirmek için bazı küçük hataları düzeltti.


Door Kickers Para Hilesi


Door Kickers, tüm oyun severlerin kaçırmaması gereken harika bir strateji oyunudur. Oyun, kapıyı tekmeleyen polislerin etrafında dönüyor ve ardından bu polislerin görevlerini tamamlamaları için bir dizi manipülasyon yapacaksınız. Ekibinizin komutanı olacak ve çeşitli görevleri yerine getirecek ve teröristleri yok edeceksiniz.


Door Kickers Silah Hilesi


Bu oyun 10 kişiye kadar kendi takımınızı kurmanıza olanak sağlar ve o takımın tüm aktivitelerinde lider olursunuz. Takımınızdaki her karakter, sınıflar, silahlar ve zırhlardan serbestçe özelleştirilebilir... Aralarından seçim yapabileceğiniz 5 sınıf vardır ve her sınıfın farklı özel silahları vardır ve her sınıf, farklı görev ve durum türlerini karşılamak için kullanılabilir.


Door kickers apk hilesiz


Ekibiniz ve ekibinizdeki her karakter, onlara atanan görevleri tamamlamaları için her komut verdiğinizde seviye atlayacaktır. Kolaydan zora ödül toplamak için her görevi ve kampanyayı tamamlayabilirsiniz. Ardından, ajanlarınızın düşmanlarınızı alt etmesi için kullanmak üzere 65'ten fazla son teknoloji silah ve benzersiz ekipman satın alabilirsiniz.


Door Kickers apk son sürüm


Ekibinizdeki her karakteri, cesurca savaşabilmeleri ve görevlerini mükemmel bir şekilde tamamlayabilmeleri için yükseltin. Ekibiniz seviye atladıkça, ekibiniz becerilerin yanı sıra kendi avantajlarında da gelişecektir. Door Kickers'ın altı cephesi ve rehine kurtarma, bomba imha, yakalama ve diğer pek çok çekici görev dahil olmak üzere sekiz tür dahil olmak üzere 80 tekli görevi vardır.


Door Kickers: Action Squad APKPure


Her kampanyada tamamlamanız gereken farklı görevler olacaktır. Her kampanyayı tamamladıktan sonra, gerekli miktarı topladığınızda, alınan ödülleri özel operasyonlar için silah ve ekipmana dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir ödül alacaksınız. Tek görevler daha rahat; ekibinizin zayiat oranı hakkında endişelenmeden bunları rahatça tamamlayabilirsiniz.


Door Kickers Apk Hile


Ayrıca oyunun özel görev oluşturucusu sayesinde sınırsız oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.  Bu, belirli bir alanı kapsayan, yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla macera dolu bir maceradır. Bu, kolayca emrinizde akıllıca stratejilere sahip olabileceğiniz geniş bir perspektiften kolayca görmenizi ve gözlemlemenizi sağlar.


Door Kickers Action Squad APK dayı


Takımınızın görüş alanında olmayan alanlar mavi veya siyah ekranla işaretlenecektir. Bu nedenle, odaları keşfetmek ve görevleri gerçekleştirmek için işiniz genellikle odayı temizlemektir. Ancak buna ihtiyaç duyulmayabilir çünkü Door Kickers, plan yapmanıza ve size çeşitli donanımlar vermenize olanak tanır, böylece ne zaman gizlice saldırmak veya dışarıdan saldırmak isterseniz.


Door Kickers Apk indir


Door Kickers, göz alıcı ve titizlikle çizilmiş ayrıntılar ve hoş görüş açıları ile kolay görülebilen grafiklere sahiptir. Görsel efektlerle birleşen renk, ışık efektleri ve yayılan silahların sesi son derece canlı ve heyecan verici görünüyor.


Door kickers: action squad ücretsiz indir


Bu oyunda tamamen ordunuzu yönetebilir ve görevlerinizi istediğiniz şekilde tamamlayabilirsiniz. Sadece kendin olmalısın ve aklını kullanmalısın; geri kalan her şey cesur ordunuz tarafından halledilecek. Bir polis ordusuna komuta etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, ancak görevi plana göre veya kusursuz, hatasız ve asker sayısını azaltmadan tamamlamak, ustaca ustalaşması zor bir beceridir.


Android Oyun Club door kickers


Teröristler ve gericiler ciddi şekilde öfkeleniyor, rehineler ve iyi insanlar adam kaçırma ve bombalamalarla tehdit ediliyor. Rehineleri derhal kurtarmak, bombaları imha etmek ve kötü adamları tutuklamak için polis ekibinize katılmaktan çekinmeyin.


Door Kickers indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Bug Heroes 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar