Merge Tower Bots Para Hileli MOD APK [v5.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Merge Tower Bots Para Hileli MOD APK [v5.2.2] 1 Merge Tower Bots Para Hileli MOD APK [v5.2.2] 2 Merge Tower Bots Para Hileli MOD APK [v5.2.2] 3 Merge Tower Bots Para Hileli MOD APK [v5.2.2] 4 Merge Tower Bots Para Hileli MOD APK [v5.2.2] 5 Merge Tower Bots Para Hileli MOD APK [v5.2.2] 6

Merge Tower Bots Para Hileli MOD APK [5.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nihai göreviniz kötü robotların istilasından bölgenizi ele geçirmektir.


Merge Tower Bots 5.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Eski oyuncu oyunu Şimdiye kadar bu pazarda standart bir kategori haline geldi. Oyuncular bu oyunu çok oynuyor ve güncellemelerden sonra oyunun kalitesi çok hızlı artıyor. Bu yüksek rekabet, üreticileri, oyuncuların oyuna ilgi duymasını sağlayan koordineli unsurlar oluşturmaya zorlar. Merge Tower Bots hala bir tank avcısının oynanışını takip ediyor ancak paralel bir bulmaca unsuruna sahip. Bu, daha karmaşık bir oyun yaratır, ancak oyuncuları son derece iyi bir şekilde teşvik eder.


Merge Tower Bots v5.2.2 MOD APK


Merge Tower Bots, oyuncuları kötü robotların her şeyi istila eden kötü bir zihne sahip olduğu bir dünyaya getiriyor. Göreviniz, bu güçlü düşmanlara yeterince dirençli bir robotlar ordusu kurarak onları püskürtmektir. Oyun, izleyicileri çeken canlı renkler, tam 3D grafikler ve güzel görüntü tasarımlarıyla modern atari oyunları tarzında tasarlanmıştır. Oyuncular egzotik toprakları keşfedecek ve daha önce hiçbir oyunda görünmeyen en garip robotlarla yüzleşecekler.


Merge Tower Bots Para Hilesi


"Merge Tower Bots" daki nihai görev oyununuz, kötü robotların istilasından bölgenizi ele geçirmektir. Onlara karşı savaşmak için bir robot sistemi kurmanız gerekecek. Klasik oyunla, bir robotik sistem taşıyacak ve ardından hedefi arazinize yok etmenin yollarını bulacaksınız. İstilacıları yok ederek kazanılan para, o savaşta ordunuzu yükseltmek için kullanılacak.


Merge Tower Bots Apk Hile


Merge Tower Bots, aynı temel stile sahiptir, ancak çok daha karmaşık bir öğe ekler. Bir seviyeye girerken, robotlarınızı bir uçurumun üzerine yerleştirmelisiniz ve rakip kanyonda ilerleyecektir. Ateş gücünüzle kuvvetleriniz, menzilinden geçmeye cesaret eden herhangi bir rakibe otomatik olarak saldıracaktır. İlk aşamada, robotları yok etmek çok kolaydır. Daha sonra rakip robotlarda bir farklılaşma yaşanacak. Benzersiz yeteneklere ve çok daha yüksek dirence sahip olacaklar. Oyuncuların daha fazla müttefik çağırması ve onları kritik alanlarda düzenlemesi gerekecek, böylece güçleri birlikte daha sorunsuz çalışabilecektir. Ayrıca düşmana karşı koymanız için efektler de verilecek. Temel olarak, bir teyp efekti elde edebilirsiniz - yavaşlama, zamanla hasar etkileri, artan hasar etkileri ve artan saldırı hızı.


Merge Tower Bots Yıldız Hilesi


Kule Robotlarını Birleştirme ekranı iki eşit parçaya bölünecektir. Part TD oyunu üst yarıda, bulmaca ise diğer yarıda olacak. Bu, robot sisteminin herhangi bir zamanda çağırmanız için her zaman mevcut olmayacağı anlamına gelir. Savaş alanına götürülmeden önce aşağıdaki ızgarada birleştirilmeleri gerekecek. Robotunuzun savaşabilmesi için bir seviyeye ulaşması gerekecek. Seviye atlamak için iki özdeş robot birleştirilebilir.


Merge Tower Bots APK Son Sürüm indir


Izgara tablosunun birlikte var olan üç bileşeni olacaktır. Kutular, hemen savaş alanına getirilebilecek mevcut robotlara girebilecek. Robotların yalnızca diğer robotlarla birleştirilerek savaş alanına getirilmesine ve nihayetinde doğrudan mağazadan satın aldığınız robotlara izin verilir. Onları yeterli seviyede eşleştirmeye ve savaş alanında dik durmaya çalışın. Rakibiniz çok hızlı hareket ediyor.


Merge Tower Bots İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun World Conqueror 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar