Blade Crafter Mega Hileli MOD APK [v4.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blade Crafter Mega Hileli MOD APK [v4.24] 1 Blade Crafter Mega Hileli MOD APK [v4.24] 2 Blade Crafter Mega Hileli MOD APK [v4.24] 3 Blade Crafter Mega Hileli MOD APK [v4.24] 4 Blade Crafter Mega Hileli MOD APK [v4.24] 5 Blade Crafter Mega Hileli MOD APK [v4.24] 6

Blade Crafter Mega Hileli MOD APK [4.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu küçük oyun, çizim, madencilik ve yerleştirmeyi entegre eden boşta bir oyundur


Blade Crafter 4.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Yüksek Altın Düşüşü
  2. Yüksek Rün Düşüşü
  3. Her Zaman Kritik
  4. Yüksek Kritik Hasar
  5. 65 Bin Mana

Bilgi : Aşamaya Girmeden Önce Etkinleştir.

Efsanevi Kılıcı hemen şimdi yap! Silahınız canlıymış gibi davranacak, kendi başına hareket edecek ve savaşa girecek. Blade Crafter oyununun anlaşılmasının çok zor olabileceğinden endişe duyuyor musunuz? 


Blade Crafter v4.24 MOD APK


Endişelenme! Blade Crafter Mod APK, herhangi bir talimat kılavuzu veya izlenecek yol gerektirmeyen basit ve uygulamalı bir video oyunudur. Blade Crafter, diğer otomatikleştirilmiş oyunlarda görülenlerden farklı olarak dinamik bir savaş sistemine sahiptir. Olağanüstü ve sağlam yeteneklerinizle patron olan rakiplerinize göstererek üzerinizdeki baskının bir kısmını kaldırın.


Blade Crafter Para Hilesi


Eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz? En iyi seçeneğiniz Blade Crafter oyunudur. Kılıç yapımında usta olmak için önce silah kodeksini bitirmelisin.Her 100 aşamada bir gelen güçlü patronları alt edin. Silahlarınızı büyülemek, olağanüstü sihirli istatistikler elde etmenizi sağlar. Çeşitli gizli güzelliklerin kilidini açmak için seviyeleri fethedin. Çeşitli ödüller elde etmek için oyun içi başarıları tamamlayın.


Blade Crafter Elmas Hilesi


Blade Crafter, retro tarzı yerleştirme geliştirmeden ilham alan bir piksel mobil oyunudur. Oyunun oynanışı sadece tıklıyor ve dokunuyor. Oyuncu, daha güçlü silahlar yapmak için canavarlarla ve malzemelerle savaşma konusunda deneyim kazanacak.


Blade Crafter Hasar Hilesi


Bugün, bu makale size Blade Crafter için oyun bilgisi, inceleme ve talimat verecek. Boş zamanınızı hızla öldürebilecek stres giderici küçük bir oyundur. İnternete bağlanmanıza gerek kalmadan mutlu bir şekilde oynayabilirsiniz. Blade Crafter'ın resmi versiyonu bir mobil macera oyunudur. Oyundaki oyuncu ünlü kılıçların hayranıdır ve hayali en keskin kılıcı yapmaktır.


Blade Crafter Rün Hilesi


Kolay serbest, tek elle kontrol, zaman sınırını geçmek için birçok keyifli seçenek sunar. Ücretsiz olarak edinmek için bu bağlantıya tıklayabilir, ilgilenenler hızlı bir şekilde indirebilir.Blade Crafter, rol yapma mobil oyununun çizgi film versiyonudur ve aynı zamanda boşta, sıradan bir oyundur. Oyunda oyuncu canavarları yenerek cesur bir adam gibi davranacak. Savaş sırasında, her eylem sırasında elde ettiğiniz altın paralar, daha gelişmiş silah formları satın alabilir. Ve bu silah saldırıyı otomatik olarak tamamlıyor.


Blade Crafter Hile Apk


Silahın geliştirilmesi ve yükseltilmesi, oyuncunun varlıklarına göre karar vermesini gerektirir. Ayrıca savaşa katılabilirsiniz. Ayrıca dokunmatik ekrana rasgele dokunarak da mücadeleye katılabilirsiniz. Oyunun özel bir işlevi veya görsel efekti olmamasına rağmen, yine de oyuncuyu çok ilgili hissettiriyor. Ayrıca evcil hayvan savaş sistemleri, beceri savaş sistemleri ve yardımcı zırh teçhizat sistemleri bulunmaktadır.


Blade Crafter Apk indir


Sayısız savaşa katılarak, mali durumunuzu makul bir şekilde yönetebilir ve yükünüzü hafifletmek için otomatik saldırı sistemini yükseltmeye öncelik verebilirsiniz. Katılmak için tıklayın, karakterinizin seviyesini artırmak ve becerilerin kilidini açmak için parmaklarınıza dokunun, hepsi daha fazla oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Yani, siz ve bu oyunla ilgilenen arkadaşlarınız arka planı indirebilir.


Blade Crafter indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun EZ Knight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar