Stickman Legends Para Hileli MOD APK [v3.3.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Stickman Legends Para Hileli MOD APK [v3.3.9] 1 Stickman Legends Para Hileli MOD APK [v3.3.9] 2 Stickman Legends Para Hileli MOD APK [v3.3.9] 3 Stickman Legends Para Hileli MOD APK [v3.3.9] 4 Stickman Legends Para Hileli MOD APK [v3.3.9] 5 Stickman Legends Para Hileli MOD APK [v3.3.9] 6

Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games Para Hileli MOD APK [3.3.9] - Android için ücretsiz olan en son sürümü indirin. Çöp adamların savaşı.


Stickman Legends 3.3.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Harcadıkça para artar

Eğer 2009 - 2012 yıllarında sosyal ağları kullanıyorsanız, o zaman hiç kimse stickman adlı bir karakterin animasyonunun baş döndürücü bir hızla defalarca saldırdığından izleyicileri son derece heyecanlandırdığının farkında değildir. Ya da çöp adam dövüşü gibi - çok basit ama lansman sırasında sıcak bir karşılama alan bir bilgisayar oyunu. Ve daha sonra, teknoloji biraz daha geliştikçe, bu basit rustik unsurlar bir şekilde çağa uyacak şekilde değiştirildi. Ve ZITGA PTE. LTD, Stickman Legends: Ninja Warrior - Shadow of War adıyla unutulmuş gibi görünen karakter imajıyla ilgili bir oyun yayınladı . Özellikle çöp adam ve yakın dövüş oyun serisini sevenler için telefona koyulmaya en değer isimlerden biri olarak kabul ediliyor. Oyunu dinlerken biraz yanlış anlama olabilir ve oyunun heyecan verici, güzel ya da yeni olmadığını düşünebilirsiniz. Ama aslında oyun sandığınızdan daha etkileyici. İnanmıyorsanız, aşağıdaki incelemeleri takip edin.


Stickman Legends v3.3.9 MOD APK


2D grafiklerin ve karakterlerin bile siyah olduğu söylenebilir. Bu doğru, ancak hepsi siyah veya siyah beyaz çünkü detayların geri kalanı iyi bir şekilde tasarlanmış. Silahlardan kostümlere, arka planlardan efektlere. Hepsi uyumlu bir resim oluşturmak için bir araya gelir, ancak aynı zamanda benzersiz bilgiler nedeniyle son derece çekici, saldırı başlatırken veya tek atışlık hamlelerdeki etkiler çok dikkat çekicidir. Tek başınıza, bir savaş ekranının sonunda güçlü bir patronla güçlü bir orduyla savaşacaksınız. Gerçekten kolay bir savaştı ama aynı zamanda heyecan verici ve tatmin ediciydi. Işıktan kılıcın eğik vuruşuna kadar olan efektlerle, bıçak veya balta sizi ona aşık edecek.


Stickman Legends Elmas Hilesi


Oynamak için makineyi yatay olarak döndürmek için varsayılan bir kontrolör gerektirecektir. Oyun kademeli olarak zorluk seviyelerine bölünmüştür, bu da bir sonraki ekranın bir öncekinden daha zor olacağı anlamına gelir, bu nedenle deneyim sıkıcı olmayacaktır. Seviyeleri ancak geçtikten sonra ve geçerseniz açabilirsiniz. Ve daha yüksek bir seviyeye ulaştığınızda, daha göz alıcı efektlerle hegemonya becerilerinin kilidini açacağınız anlamına gelir. Birbirini izleyen saldırılar aktif olduğunda, harika bir kombo oluşturacak ve oyuncuları heyecanlandıracaksınız. Ve her aşamadan sonra, oyuncuların her bir savaş seviyesinde daha uzun süre hayatta kalmak için hasarlarını, iyileşmelerini veya hızlarını artırmak için becerilerin gücünü yükseltmeleri gerekir.


Stickman Legends Para Hilesi


Beceri seti, oyuncuların seçebileceği maksimum 20 dövüş becerisine sahip olduğunuzda da oldukça çeşitlidir. Her beceri setinin, her birinin farklı güçlü ve zayıf yönleri olduğunda benzersiz bir özelliği vardır, bu nedenle oyuncuların kendi stillerine ve her farklı aşamaya uygun bir beceri seti seçmeyi dikkatlice düşünmeleri gerekir. "Stickman Legends: Ninja Warrior - Shadow of War" da her beceri seti benzersiz bir özelliğe sahiptir, böylece oyuncular farklı efektleri özgürce deneyimleyebilir. Ayrıca uluslararası sıralamalar da oyuncuları bir nebze de olsa zorlayacak, en iyi sonuçları alabilmeleri ve senaryoyu mümkün olan en kısa sürede aşabilmeleri için. Ses efektleri de hızlı bir vuruşa sahip olduğunda artı bir nokta olacak ve aynı zamanda oyunda gerçekleşen eylemler için oldukça uygun olacaktır.


Stickman Legends Shadow war offline fighting game hile


PVP modunda oynayabilmek, aynı zamanda dünyadaki diğer yeteneklerle rekabet etmeniz için bir fırsattır. Oyuna dahil edilen sıralamalar sayesinde oyuncular, rakibin güvenilir olup olmadığını tam olarak görebilir veya uygun stratejiler ve dövüş tarzları geliştirebilirler. Siz ve evcil hayvan arasındaki savaş - her zaman oyuncuyla yan yana olan takım arkadaşı, oyuncunun savaş yolunda yalnız değilmiş gibi hissetmesine yardımcı olan faktör olacaktır. Gece gündüz dolaşan canavarları yok etme yolculuğunda her zaman güvenilir bir arkadaşınız olacak. Bu çabalar anlamlı olacak mı? Her şey sana bağlı.


Stickman Legends İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun olan Nulls Clash of Clans APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar