Tanks Defense Para Hileli MOD APK [v2.7.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tanks Defense Para Hileli MOD APK [v2.7.2] 1 Tanks Defense Para Hileli MOD APK [v2.7.2] 2 Tanks Defense Para Hileli MOD APK [v2.7.2] 3 Tanks Defense Para Hileli MOD APK [v2.7.2] 4 Tanks Defense Para Hileli MOD APK [v2.7.2] 5 Tanks Defense Para Hileli MOD APK [v2.7.2] 6

Tanks Defense Para Hileli MOD APK [2.7.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uzaylı bir medeniyet Dünya'ya saldırdı! Özel askeri üslerin komutanlığına atandınız.


Tanks Defense 2.7.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Tanks Defense - Yeni bir stratejik oyun Kule Savunma, güzelce geliştirilmiş bir oyun dengesine sahip zengin oyun, bir sonraki savaşta düşmanları yenebilecek ve asla daha iyi bir komutan bulamayacağınızı gösteren yeni bir kahramanı bekliyor. Farklı dönemlerden farklı türde savaş kuleleri, rakiplerini bertaraf etmek ve yenmek için stratejik olarak doğru olacak komutanlarını şimdiden bekliyor. 


Tanks Defense v2.7.2 MOD APK


Kulelerinizi düşman teknolojisinden gelen en yüksek saldırı dalgalarına dayanacak şekilde yükseltin, en iyi oyuncuların sıralamasını görmek ve diğerleri arasında birinci olmak için eşsiz bir fırsatınız var. Size birçok canlı duygu ve son derece heyecan verici boş zaman vermeye hazır, mobil cihazlar için oldukça eğlenceli bir strateji oyunu. 


Tanks Defense Para Hilesi


Tanks Defense - Tanks Defense (TD), Kule Savunma oyun türünün en iyi niteliklerini aksiyon unsurlarıyla ustaca birleştirir. Bu oyunda, birkaç ağır silahlı muharebe zırhlı biriminin kontrolünü ele geçirmeli ve amansızca ilerleyen düşman tabur dalgalarıyla savaşmalısınız. Onlara bir şeye karşı çıkabilir misin?


Tanks Defense Tank Hilesi


Güçlü taretler, zırhlı tanklar ve topçu voleybolu en zor durumlarda size yardımcı olacaktır. Zeka kullanmanız ve birimlerinizin benzersiz yeteneklerine güvenmeniz gereken düşmanla savaşları bekliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe, yeni silahlara ve tanklar için çeşitli iyileştirmelere erişim sağlayabileceksiniz. Tanks Defense - Tanks Defense (TD), heyecan verici bir çok oyunculu modu, kullanışlı kontrolleri ve kesinlikle sıkılmanıza izin vermeyecek çok dinamik bir oynanışı ile sizi memnun edecek.


Tanks Defense Hile Apk


Bu türün tüm hayranlarını etkileyecek muhteşem bir oyun. Sürekli güncellenen içerik, oyuna geri dönme arzusuyla size daha fazlasını verecektir. Çeşitli birimler - mermiler, düşmanı durdurmak için her zamankinden daha karmaşık yollar icat etmeye teşvik edecek! Zamanla oyuna yeni düşman türleri eklenecek, yeni tanklar, uçaklar, helikopterler, gemiler ve robotlar


Tanks Defense apk indir


Bu oyunda bir tankı seçmelisiniz çünkü buna karşı savaşmanız gerekiyor. Grafikleri ve bu veya diğer cihazların dengeli ömrü ve güç dengesi ile oyunu çok seveceksiniz. Rakipleriniz düşündüğünüz kadar kolay değil, sizi her şekilde yok etmeye çalışacaklar. Akıllı olun, stratejinizi yeniden düşünmeyi öğrenin, çünkü buna çok şey bağlı.


Tanks Defense indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Craft World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar