Jetpack Jump Para Hileli MOD APK [v1.4.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jetpack Jump Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 1 Jetpack Jump Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 2 Jetpack Jump Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 3 Jetpack Jump Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 4 Jetpack Jump Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 5 Jetpack Jump Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 6

Jetpack Jump Para Hileli MOD APK [1.4.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Göreviniz uzun atlamalar yapmak ve engellerle çarpışmalardan kaçınmak.


Jetpack Jump 1.4.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. VİP Hilesi
Kwalee Ltd birçok gündelik oyunun sahibidir. Bu tür bir ürün, oyunun karmaşıklığına değer vermez, ancak onu basitleştirir. Oyuncuların gerçek eğlence saatlerine sahip olmalarını sağlar. Oyunu oynayabilmek için birkaç ekrana dokunmanız yeterli. Jetpack Jump, popüler grafik tasarımı ve oyun stili ile popüler bir oyundur. Oyuncuların, birçok insanın gerçek hayatta yapmayı dilediği birçok deneyimden biri olan bir Jetpack'i kontrol etmelerini sağlar.


Jetpack Jump v1.4.2 MOD APK


Jetpack Jump, uzun mesafe dans kurallarına dayanan iki fotoğraf operasyon mekanizmasının birleşimidir ancak anlaşılması kolay bir oyuna dönüştürülmüştür. İlk önce koşmalı ve zıplamalısınız, ardından elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardımcı olacak jetpack'i almalısınız. Bu, birçok oyuncu için dostane bir oyundur çünkü oynanışı becerilere fazla bağımlı değildir. Grafik ve grafik tasarımının yanı sıra pek çok kişinin zevkine uygun şirin bir tasarımdır. 


Jetpack Jump VIP Hilesi


Oyuna girer girmez, oyuncular oyunun hakim olan Blok temalı grafiklere benzer grafikler kullandığını çabucak hissedecekler. Tam olarak bu tür grafikleri kullandı, ancak onu heyecanlı ve çeşitli kılmak için bireysel varyasyonlar vardı, oyuncular için sıkıcı değil. Çevre, bu oyunun grafiklerini tartışırken dikkat etmeniz gereken şeyler için yeni. 


Jetpack Jump Hile Apk


Dünyası devasa olduğundan ve mesafeye bağlı olarak sonsuz olabileceğinden, zıplamanızla hareket edebilirsiniz. Oyuncular birçok farklı araziden, göller, nehirler, dağlar ve köyler gibi birçok güzel sahneden geçebilirler. Oyunun çevre ile etkileşimi de sorunsuz, iyi çalışıyor ve gecikmeye daha az meyilli.


Jetpack Jump Para Hilesi


Yukarıdaki açıklamalarla, “Jetpack Jump”ın oynanışına ilk kez bakmış olursunuz. İki farklı hareketin kombinasyonu, oyuncuların son derece ileri bir mesafeye gitmelerini sağlayacaktır. İlk olarak, oyuncu ekrana dokunacak, böylece karakter belirli bir mesafeye gittikten sonra hareket etmeye başlayacak, kırmızı bir nesne olacak ve ekrana ikinci kez dokunmanız gerekiyor. Bu sefer zıplamak için karakteri kontrol edecek ve bir kum havuzuna inecekler, oradan üç adım daha atlayacaklar. Sonunda, karakteriniz son kez zıplayacak ve jetpack çalışmaya başlayacak ve cihazın seviyesine güvenmek için onları mümkün olduğunca itecektir. Uçtuğunuz mesafe sayılır, uzaklaştıkça daha fazla puan ve daha fazla altın alırsınız. Bazen belirli bir rekora ulaştığınızda hediyeler alırsınız.


Jetpack Jump Apk indir


Karakterin hareket etmeye başlaması için ekrana ilk kez dokunmadan önce, hemen yükseltmeniz için üç gösterge olacak. Erken gösterge, momentumu çalıştırdığınızda atlama mesafesini artırmak için kullanılan “Zıpla”, Jetpack Jump daha uzağa uçmanıza yardımcı olan bir cihaz göstergesidir, son olarak her dakikadan sonra alabileceğiniz para (bu otomatik artan bir miktardır) . Mümkün olduğunca faydalanmak istediğiniz seviyeyi seçin.


Jetpack Jump İndir (MOD, Sınırsız Para / VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar