Zombie Invasion Para Hileli MOD APK [v1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Invasion Para Hileli MOD APK [v1.6] 1 Zombie Invasion Para Hileli MOD APK [v1.6] 2 Zombie Invasion Para Hileli MOD APK [v1.6] 3 Zombie Invasion Para Hileli MOD APK [v1.6] 4 Zombie Invasion Para Hileli MOD APK [v1.6] 5 Zombie Invasion Para Hileli MOD APK [v1.6] 6

Zombie Invasion Para Hileli MOD APK [1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek bir zombi hayatta kalma savunma nişancı oyunu arıyorsanız, doğru yerdesiniz!


Zombie Invasion 1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Zombie Invasion, zombilerle yapılan kanlı savaşlardan biraz korku ile karışık hayatta kalma türünü seven biriyseniz kaçırılmaması gereken bir oyun olacaktır. Size her an saldırmayı bekleyen yüzlerce zombi arasında hayatta kalmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. 


Zombie Invasion v1.6 MOD APK


Sahip olduğunuz silahları kullanın ve gelecek şiddetli savaşlara hazırlanın. Neyse ki tek başınıza savaşmayacak ve takım arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.Issız bir adada veya ıssız bir yerde tek başına hayatta kalmak birçok insanın korkusuydu, ancak bu sefer Zombie Invasion daha da korkunç bir deneyim getirdi. Korkunç bir ormanın ortasında bir evde yaşayan bir adama dönüşeceksiniz. Birkaç zombi ortaya çıkana kadar her şey yoluna girecek ve ardından bütün bir ordu size saldırmak için geliyor.


Zombie Invasion Para Hilesi


Şu anda yalnızsınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz bu yüzden zombileri yenmek için hızlıca silahınızı kapıyorsunuz. Sayıları artıyor ve gece gündüz fark etmeksizin her taraftan geliyorlardı. İşler yavaş yavaş kötüye gitti ve firmanız pes etmenize izin vermeyecek, bu yüzden ayağa kalkın ve savaşın. Onları tek bir notta yok etmek için sahip olduğun tüm atış becerilerini kullan.


Zombie Invasion Silah Hilesi


Zombie Invasion çok fazla bir şey istemeyecek, ancak göreviniz mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve altın paralar gibi birçok çekici ödül almak. Bunun yanı sıra, nasıl gözlem yapılacağını bilmenizi ve silah kullanımında hızlı olmanızı da gerektirir. Her gün beceri pratiği yaparsanız ve daha sonra bu zor değil, zombi sayısı çok fazla bunalmış hissetmeyeceksiniz.


Zombie Invasion Hile Apk


Kazandığınız para, zombilere saldırırken hasarı artırmak için yeni ve daha güçlü silahlar satın almak için kullanılacak. Ayrıca karakterinizi güzel kostümler veya koruyucu zırhlarla da donatabilirsiniz. Benzersiz bir özellik de, zombilerle savaşmanızda size destek olabilmeleri ve her durumda yeterli sağ eliniz olabilmeleri için takım arkadaşları satın alabilmenizdir.


Zombie Invasion indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Weapon Shooting Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar