Titan Glory Para Hileli MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Titan Glory Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 1 Titan Glory Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 2 Titan Glory Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 3 Titan Glory Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 4 Titan Glory Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 5 Titan Glory Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 6

Titan Glory Para Hileli MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Makine ve silah çeşitliliğine, çoklu oyun modlarına ve muhteşem savaş arenalarına vurgu yapan bir bilim kurgu makine savaş oyunudur.


Titan Glory 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcandıkça artar!
Titan Glory, tamamen ilginç ama aynı derecede zorlu bir şekilde gerçekleşen bir savaştır. Aynı zamanda, farklı seviyeleri ve modları tamamlamak için yeteneklerinizle makineden tam olarak yararlanabilirsiniz. Bu, birçok ilginç öğeye erişmeniz ve istediğiniz zaman kilidini açmanız için temel olacaktır.


Titan Glory v1.0.0 MOD APK


Titan Glory'de oyuncular, insanların hayranlık uyandıran silahlarla modern ve tamamen dev makineler icat ettiği bir fantezi dünyasına girecekler. Kendine bir başlangıç ​​makinesi alacaksın ve bu oyunda kesinlikle uzun süre buna bağlı kalacaksın. Aynı zamanda oyunun başlangıcında şüphesiz sizi cezbeden birçok faktör olacaktır ve bunlardan biri de katıldığınız ortamın detayı ve güzelliğidir.


Titan Glory Para Hilesi


Oyuncular, tamamen gerçekçi mekanik savaş efektleriyle tamamen ayrıntılı ve güzel bir ortama girecekler. Üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek, joystick ve çeşitli saldırılarla kontrol edeceksiniz. Titan Glory'de oyuncular, düşmanı yenmek için silahlarını tam bir özgürlükle yönlendirecek ve kullanacaklar. Aynı zamanda, hayatta kalmak için kendinize iyi miktarda sağlığa ve açılacak zırha sahip olacak ve düşman saldırılarından kaçınmaya yardımcı olacaksınız.


Titan Glory Silah Hilesi


Oyuncular Titan Glory'de bölümü tamamlamak için zaman ayıracak ve bu maçlarda iyi performans gösterecekler. Mekanik mekanikler tamamen anlaşılabilir ve oyuncular için erişilebilir. Spesifik olarak, iki tür silahınız olacak. Biri, yüksek hızlı mermi hızına sahip ancak daha az hasara sahip bir makineli tüfeğe benzer birincil silahtır. Bir diğeri, kavisli bir yörüngeye sahip bir füze ile aynıdır ve düşmanlara ağır hasar verebilir.


Titan Glory Apk Hile


Bu oyunun oyun modu, oyuncuların seçim yapması için tamamen çeşitlidir ve iki ana moda ayrılmıştır: Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu. Singleplayer için birçok farklı seviyeyi geçecek ve diğer rakiplerle tek başınıza yüzleşmeye çalışacaksınız. Diğer modu seviyorsanız, diğer oyuncularla koordineli çalıştığınız ve karşı takımın düşmanlarını alt etmeye çalıştığınız maçlar olacak. Gerçekten de bu, oyunda birçok temel kaynağı elde etme şansınız.


Titan Glory Apk indir


Titan Glory'de yapmak ve açmak için zaman harcayacağınız unsur mech türleridir. Savaşa girmeden önce makine seçerken gördüğünüz makine türleri her oyun ekranında sizi motive edecek. Aynı zamanda bu mech'leri açmaya hak kazanmak için birçok farklı seviyeyi geçeceksiniz ancak oldukça uzun sürecek. Böylece makinenizi savaşa ve düşmanlara karşı uygun olacak şekilde yükseltmeyi düşünebilirsiniz.


Titan Glory Son Sürüm


Her makinenin CPU, Zırhlar, Hareketlilik, Makineli Tüfek ve Topçu gibi özellikleri vardır. Bu nedenle, kullanımda, yükseltmek için gerekli olduğunu düşündüğünüz özelliği seçeceksiniz. Bu önemlidir çünkü oyunun başında bu öğeleri aynı anda yükseltmek için yeterli paranız olmayacak. Herkes silahlarının daha güçlü hale geldiğini görmeyi sevecek ve onları hemen diğer maçlarda test edecek.


Titan Glory indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja Hands APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar