Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] 1 Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] 2 Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] 3 Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] 4 Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] 5 Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] 6

Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [1.4.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi çevrimdışı yani internetsiz oynanabilen macera hayatta kalma simülatörü oyunlarından biri.


Survival Island 2 1.4.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Survival Island 2, mobil hayatta kalma simülatörü oyun türünün bir oyunudur; hayatta kalmanın yollarını bulacak ve etrafınızdaki yaratıkları keşfedeceksiniz. Dev dinozorlar ıssız adanın her yerini işgal ediyor; Orada hayatta kalmak için yiyecek aramalı, çadır kurmalısın. Uzun süreli hayatta kalmak için vahşi, savaşan yaratıklarda görkemli anları yaşamak için uygulamayı doğrudan cihaza indirin.


Survival Island 2 v1.4.21 MOD APK


Survival Island 2 oyununda okyanusun ortasında birçok köpekbalığının bulunduğu bir salda hayatta kalmak, bu ortamda hayatta kalmak kolay değil. Bu macera daha yeni başladı, zorluklarla yüzleşmeye, yiyecek bulmaya ve hayatta kalmak için bir çadır kurmaya hazır mısın? Büyük bir fırtınanın ardından dalgalar sizi uçsuz bucaksız okyanusun ortasında bulunan, son derece sert ve çetin olan vahşi bir adaya iter. Ayrıca bu adada yaşayan birçok dinozor var; heyecanlı macera başladı.


Survival Island 2 Para Hilesi


Adada hayat devam ediyor; Görünüşün bu adadaki düzeni değiştirecek, dinozorlarla arkadaş olacak ve uyum içinde hayatta kalacak. Dinozorları evcilleştirin; Zor bir Pixel dünyası gözlerinizin önünde açılıyor, kesinlikle seveceksiniz. Haritada birçok dinozor mağarası var; mağaraları arayın ve içlerinde nadir bulunan kaynakları toplayın. Adadaki mağaralar, hayatta kalmanız için faydalı olan birçok değerli kaynak içerir. Mağaralar dinozorlarla, haritada yaşayan çeşitli dinozorlarla ve adada ortaya çıkan birçok yeni türle doludur. El yapımı birçok hayatta kalma aracı ile birlikte nadir kaynakları toplama, savaş silahları, adada yaşamak için bir ev inşa etme görevini unutmayın. Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın, adadaki vahşi haritada gözlerinizin önündeki devasa ve güzel yaratıklara, dinozor koleksiyonlarına hayran kalın.


Survival Island 2 Altın Hilesi


Dodo, hayatınıza yardım eden ve koruyan yakın bir arkadaştır; ona saygı gösterin çünkü sizi tehlikeli ve kötü Kentrosaurus'tan koruyacaktır. Birçok dinozor, Nasutoceratops'u almak için erişmenizi ve keşfetmenizi, vahşi Pterodactyl'leri evcilleştirmenizi, tüm yumurta çeşitlerini toplamanızı bekliyor. Birçok değerli ödül almak için görevleri tamamlayın; hayatta kalma kampanyanız için uzlaşmacı olacaklar. Dinozor evcilleştirme veya avlanma hakkınız, seçin.


Survival Island 2 Hile Apk


Oyun binlerce yeni silah ve değerli kaynak sunuyor; hayatta kalmanın ve yırtıcılarla savaşmanın yollarını bulmalısın. Keskin taşlar, baltalar, yaylar, oklar, mızraklar ve diğer birçok silah gibi üretebileceğiniz silahlar. Yiyecek avlamak ve hayatınızı korumak için kendi silahlarınızı ve becerilerinizi kullanın; et, deri ve kürk toplamak için hayvanları avlayın. Hayatta kalmak için savaşmak için güçlü silahlar oluşturun, ava çıkın, hayatta kalmak için dev dinozorlarla savaşın.


Survival Island 2 Apk indir


Hayatta kalma becerilerinizi sürekli geliştirin ve silahlar üretin, hayatınızı korumak için savaşın. Sanki yaşadığın son günmüş gibi savaşmak için cesur olmalısın; oyun, oyuncuların kaynak yaratmasına, çadır inşa etmesine izin verir. Birçok ilginç şey içeren yeni toprakları keşfedin, bir savaşçı olmak için en yüksek becerileri bulun ve öğrenin ve uygulayın.Hayatta kalmak için hayatta kalma, avlanma ve silah yapma hissini yaşamak için lütfen oyunu hemen cihazınıza indirin. Eğlence saatlerinizi daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirin. Umarım, oyun en fazla memnuniyeti getirecektir. Oyun hakkında geri bildirime ihtiyaç duyan herhangi bir şey varsa, lütfen posta kutusuna gönderin. Yönetici ekibi hızlı bir şekilde devralacak ve işleyecektir.


Survival Island 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Townsmen Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar