Man or Vampire Mega Hileli MOD APK [v1.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Man or Vampire Mega Hileli MOD APK [v1.6.2] 1 Man or Vampire Mega Hileli MOD APK [v1.6.2] 2 Man or Vampire Mega Hileli MOD APK [v1.6.2] 3 Man or Vampire Mega Hileli MOD APK [v1.6.2] 4 Man or Vampire Mega Hileli MOD APK [v1.6.2] 5 Man or Vampire Mega Hileli MOD APK [v1.6.2] 6

Man or Vampire Mega Hileli MOD APK [1.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cennet: Ölü ruhların toplandığı gizemli bir dünya.


Man or Vampire 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hasar Hilesi
  2. Tanrı Modu
  3. Reklamsız
Vampirler ve savaşçılar arasındaki savaş büyüleyici bir konudur. Bu temadan esinlenerek, sürekli olarak benzersiz vampir oyunları yaratılmaktadır. Ancak oyunculara çok fazla yeni duygu getirmedikleri için oyuncu topluluğunun popülaritesinin çoğunu kaplamazlar. Mekanik, hikaye ve grafiklere olan artan talep, üreticileri ürünlerine daha fazla yatırım yapmaya zorladı. Bunu anlayan HIDEA distribütörü, Man veya Vampire oyununu başlatmak için öndeki insanların eksikliklerinin üstesinden geldi . Bu bir rol yapma oyunu, kahraman, cesur bir vampir kahramana dönüşeceksiniz! 


Man or Vampire v1.6.2 MOD APK


Oyunun arka planı, ölü ruhların ve kana susamış vampirlerin gizemli dünyasının etrafında dönüyor. Göksel yaşamınız bu karanlık güç tarafından tehdit ediliyor. Cennetin kralı olarak, tebaanı tehlikede izlemeye dayanamazsın. Ataların topraklarını baltalamadan önce bu tehdidi proaktif olarak durdurmalısınız. Kral ile bu maceralı maceraya katılın!


Man or Vampire 1.6.2 Hasar Hile Apk


Oyun başladığında, kendinizi ana karakter yapın. Daha sonra görevinizi yerine getirebilmek için sistem sizi karanlık dünyaya götürecektir. Ana göreviniz gördüğünüz tüm canavarları bulup yok etmektir. Her yerde görünebilirler, bu yüzden dikkatli olmanız ve etrafı izlemeniz gerekir. Canavarlar aniden ortaya çıkabilir ve size saldırabilir, onları hızlı bir şekilde yok etmeniz gerekir ve siz yere serilmeden önce. 


Man or Vampire Hile Apk


Oyunun her seviyesinde oyunun zorluğu artacak, canavarlar eskisinden daha güçlü olacak. Onları yenmek için oyun size takım arkadaşlarınızı bulma, donanım ve silahlarınızı yükseltme ve geliştirme gibi birçok özellik sunuyor. Bu özellikler gerçekten eğlenceli ve oyunu daha açık hale getiriyor, en az bir kez denemelisiniz!


Man or Vampire Elmas Hilesi


Man or Vampire MOD, en cesur vampir avcıları olmanızı sağlayan bir rol yapma oyunudur. O karanlık dünyada bazen sizi korkutabilir, ancak hükmettiğiniz cennete barış getirmek için her şeyin üstesinden gelmeniz gerekir. Maceraya takım arkadaşlarınızla başlayın, birlikte savaşın ve tüm zorlukların üstesinden gelin. Oyunu indirin ve Man veya Vampire ile yeni hissi yaşayın!


Man or Vampire indirin (MOD, Hasar Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Vector 2 Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar