People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] 1 People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] 2 People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] 3 People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] 4 People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] 5 People and The City Ödül Hileli MOD APK [v1.0.706] 6

People and The City Ödül Hileli MOD APK [1.0.706] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanların şehrin her yerine hareket edebilmesi için binaların içinden geçebilecek kadar yol inşa etmelisiniz.


People and The City 1.0.706 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları izlemeden ödüller kazanın!
People and The City, sürekli büyüyen bir şehir kurma ve yönetim simülasyon oyunudur. Boş araziyi modern bir şehre dönüştürmek için birçok bina inşa etmeniz, yollar, araçlar ve hizmetler inşa etmeniz gerekecek. Kolayca kontrol edebilmeniz için her şey kontrolünüz altında. Ayrıca şehrinizde yaşamak için çeşitli karakterler toplayabilir ve onların farklı hikayelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Yeni yerler geliştirmek ve şehrin alanını genişletmek için arazinizde harabeler bulmalısınız.


People and The City v1.0.706 MOD APK


Hareketli bir yaşam, endüstriyel ve hizmet faaliyetleri yaratmak için heyecan verici hikayeler aracılığıyla farklı karakterler toplamalısınız. Ana karakterlerden şehriniz için daha fazla yeni karakter geliştirebilirsiniz. Bunun için iş, eğlence, turizm ve alışveriş, ticaret gibi şehrin sanayisini ve hizmetlerini etkileyen faaliyetler oluşturmalısınız. Şehirdeki ünlüleri mutlu ederseniz, şehrinizi daha büyük ve daha büyük inşa edebilmeniz için size her gün hediyeler göndereceklerdir.


People and The City Para Hilesi


Şehirde bulunan 10 global marka ile birçok farklı sektör geliştirebilirsiniz ve her biri birden fazla ajans açmanıza olanak sağlar. Ayrıca, daha fazla şehir geliştirme karı elde etmek için arkadaşlarınızın şehirlerinde daha fazla acente açabilirsiniz. People and The City'de büyük rahatlık ve kolaylıkla şehrinizin dışına sınırsızca genişleyebilirsiniz.


People and The City Ödül Hilesi


Ayrıca Sweeter veya SNS gibi eğlence için People ve The City'de sosyal oyunlar oynayabilirsiniz. Bu oyunda Facebook'ta çok sevdiğiniz oyunlarla çok eğleneceksiniz. Ayrıca günlük yaşam ve yönetim çalışmalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir ve onlarla etkileşimde bulunmak için arkadaş edinebilirsiniz. Kapsamlı ve heyecanlı bir hikaye ile ünlülerin hayatlarını yüksek binalarda canlandıracaksınız. İnsanlar ve Şehir, şehrinizdeki karakterler hakkında bir sitcom izlerken size harika bir deneyim yaşatacak. Ayrıca oyun, oyuncuların kullanması ve gerçekleştirmesi için karakterleri ve görevleri düzenli olarak güncelleyecektir. Şehirdeki insan sayısı artacak, bu yüzden güvenli ve mutlu bir yaşam yaratmak için birçok iş ve eğlence hizmeti kurmanız gerekiyor.


People and The City Hile Apk


İnsanların şehrin her yerine hareket edebilmesi için binaların içinden geçebilecek kadar yol inşa etmelisiniz. Ayrıca yolların yapımı, malları taşımanıza ve bölgenin üretken faaliyetlerini geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yüksek binalar inşa etmek için işçi kiralamak ve şehrinizi daha müreffeh kılmak için yeterli kaynağa ve maliyete sahip olmalısınız.


People and The City apk indir


People and The City'de aralarından seçim yapabileceğiniz ve kendi canlı kentsel alanınızı yaratabileceğiniz birçok şık bina tasarımı bulunmaktadır. Şehirde endüstriler ve hizmetler geliştirmek için kendi markalarına sahip büyük şirketler de kurmanız yardımcı olacaktır. Bu oyun, deneyimlemeniz ve eğlenmeniz için güzel ve gerçekçi bir alandır. Liderlik tablosunun en üstüne çıkmak ve en iyi oyuncu olmak için şehrinizi daha güçlü yönetmeye çalışın.


People and The City indir (MOD, Ücretsiz Ödüller)


Bir önceki android oyun Star Conflict Heroes 3D RPG Online sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar