Xenowerk Mega Hileli MOD APK [v1.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Xenowerk Mega Hileli MOD APK [v1.6.0] 1 Xenowerk Mega Hileli MOD APK [v1.6.0] 2 Xenowerk Mega Hileli MOD APK [v1.6.0] 3 Xenowerk Mega Hileli MOD APK [v1.6.0] 4 Xenowerk Mega Hileli MOD APK [v1.6.0] 5 Xenowerk Mega Hileli MOD APK [v1.6.0] 6

Xenowerk Mega Hileli MOD APK [1.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mutant istilasına karşı son umut olun. Korkunç bir şekilde yanlış giden bilimsel bir deneyin sonrasına girin.


Xenowerk 1.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Tüm görevlerin kilidi açıldı
  3. Silah Hilesi.Tüm silahların kilidi açıldı
Xenowerk, Pixelbite tarafından piyasaya sürülen bir atış aksiyon oyunudur ve bu oyun, önemli araştırma tesislerinin bazı sorunlar yaşadığını göstermektedir. Ve kısa bir süre sonra bu yerler, içinde hayatta kalma belirtisi olmayan pis canavarlarla doldu. Tesis içindeki kameralardan elde edilen bilgi verilerinden dış dünyaya bir patlama yapacakları görülüyor. Evet, bu önemli karargahları başarıyla ele geçiren pis Xeno'ydu ve kimse hayatta kalmak ve göreve geri dönmek için içeri girmedi. Orası bir ölüm yeridir, oraya gidenler ölüme kendi yolunu bulur ama insanlık için çok önemli bir konudur. Ve sen, bu sorumluluğu alabilecek kişi, içeride gizlenen tüm Xeno'ları temizlemektir.


Xenowerk v1.6.0 MOD APK


Xenowerk oyunu, yukarıdan aşağıya bir aksiyon shooter oyunu olduğundan, karakteri kontrol etmek ve atış yapmak zor olmayacak. Oyuncu, Xeno ile temastan kaçınarak güvenli bir şekilde hareket ettiği sürece sahneyi kolayca geçebilir. Hareket etmek ve aynı anda doğru saldırmakla birleştiğinde, kirli Xeno'yu yok etmek kolay olacak, ancak ateşleme sırasında Aşırı Isınma olan bir takım sınırlamalar olacak. Silahların çok uzun süre ateş etmesi bu duruma yol açacaktır, silahların soğuması için bir süre durması gerekir. Oyuncular onu yükseltirse, Aşırı Isınma sınırı da artırılacak, daha uzun süre ateş edebilecek ve daha hızlı soğuyacak. Karakterlerimiz en gelişmiş zırhlarla donatılacak, bizim için savunmamızı, HP'mizi ve hızımızı artıracaklar. Aynı zamanda, her süit bir takım özel becerilerle gelecek, bu becerileri kullanmak için oyuncu ekranın sağ tarafındaki silindiri kullanacak, şu anda oyuncuların kullanabileceği 5 tür beceri var


Xenowerk Para Hilesi


– Hasar Artışı: Hasar ve atış hızı önemli ölçüde artırılacak, ancak yalnızca kısa sürede etkili olacak. 

– Heat Nullifier: Aşırı Isınma olan silahların anında soğuması, oyuncuların Aşırı Isınma sürecini kısa sürede artırmadan ateş etmeye devam etmelerini sağlar. 

– Ring of Frost: Geniş bir alandaki tüm hedefleri dondurur, elbise ne kadar yüksekse, buz alanı o kadar geniş olur. 

– Hız Artışı: Hareket hızını önemli ölçüde artırır ve uzun süre çalışabilir. 

– Full Heal: Oyunda şifa veren eşyalar düşmez. Yani sadece bu skill ile iyileşebilir, HP'nizin %100'ünü geri kazanabilirsiniz ancak iyileşme süresi oldukça uzundur.


Xenowerk Silah Hilesi


Yeteneği her kullandığında 1 Enerjiye mal olur, oyuncunun en fazla 5 Enerjisi olur. Ve belirli bir süre boyunca yeniden şarj edilebilirler, bu nedenle tehlikeli veya gerekli anlarda kullanılmaları gerekir. Bu beceriler, oyuncunun giydiği kıyafete bağlı olarak sırayla açılacaktır, kıyafet ne kadar yüksekse, beceri o kadar fazla olacaktır. Savaş sırasında, Xeno'yu yok ederken para ve tecrübe düşürecekler. Para yeni silah ve teçhizat satın almak için kullanılacak. Buradaki deneyim, karakterin deneyimine değil, silaha atıfta bulunuyor. Her silah tam deneyim toplarken yükseltilebilir, maksimum seviyeleri 10'dur ve oyuncular sırt çantasındaki istatistikleri takip edebilir. Ayrıca, oyuncular sahne sırasında bazı bonus silahlar alabilirler.


Xenowerk Görev Hilesi


Mevcut oyunda 3 ana kampanya var ve her kampanya 20 aşamadan oluşacak ve bunları başarıyla tamamladığında oyuncu bonus ödüllerle ödüllendirilecek. Bazı aşamalarda belirli gereksinimler olacaktır, oyuncuların bitirmek için asansöre ulaşmadan önce bunları tamamlamaları gerekir. Her oyun ekranı sistem tarafından değerlendirilecek, oyuncu yavaş tamamlarsa, derecelendirme seviyesi düşük olacak veya asansöre ulaşan tüm hedefleri öldürmeyecektir. Oyuncunun belirli bir miktarda Yıldızı varsa, yüksek sınıf takım elbiseler de dahil olmak üzere bazı özel hediyeler olacaktır.


Xenowerk Apk Hile


Oyun, oyuncular için hepsi kirli Xeno'yu temizlemek için uygun olan büyük bir farklı silah cephaneliğine sahip olacak. Oyuncu seviyeye ulaşırsa bu silahlar bile daha güçlü yükseltmelere sahip olacak ve elbette onu satın almak için biraz para harcaması gerekiyor. 3D grafikler ve karakter tasarımları ile hepsi Unity üzerine inşa edilmiştir, ışık ve gölgenin mükemmel bir şekilde işlenmesiyle oyunculara her seferinde ürkütücü bir his verir. Karakterlerin jestleri ve etkileri net ve herhangi bir belirsizlik olmadan, Xeno bile ayrıntılı olarak tasarlandı. Bu oyunun şiddeti ve vahşeti nedeniyle bu oyun küçük çocuklar için kesinlikle yasaktır, ancak bu, uzaylı atış eylemi hayranları için uygun bir seçim olacaktır.


Xenowerk Apk indir


Ayrıca oyunda otomatik kamera sistemi bulunuyor, oyuncular çevredeki arazi tarafından engellenmeden belirli bir yöne rahatlıkla bakabiliyor, kamerayı ayarlayabilmek için oyuncu soldaki güç fonksiyonunu kullanabiliyor. Oyuncu hareket ederse, kamera rastgele dönecektir, bu nedenle daha iyi bir görüş için onları sürekli olarak sıfırlamak önemlidir.


Xenowerk Son Sürüm apk


Atış aksiyonunu seviyorsanız ve yabancı cisimleri temizleme hobiniz varsa, bu oyunun sizi hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olmak için Xenowerk'e gelin.


Xenowerk İndir (MOD, God Mode / Görev / Silah Hilesi)


Bir önceki android oyun My Fishing World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar