Grand Action Simulator Para Hileli MOD APK [v1.5.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Grand Action Simulator Para Hileli MOD APK [v1.5.9] 1 Grand Action Simulator Para Hileli MOD APK [v1.5.9] 2 Grand Action Simulator Para Hileli MOD APK [v1.5.9] 3 Grand Action Simulator Para Hileli MOD APK [v1.5.9] 4 Grand Action Simulator Para Hileli MOD APK [v1.5.9] 5 Grand Action Simulator Para Hileli MOD APK [v1.5.9] 6

Grand Action Simulator Para Hileli MOD APK [1.5.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu New York'ta etkili bir gangster olacak.


Grand Action Simulator 1.5.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Grand Action Simulator - New York Car Gang – New York'u anımsatan bir 3D metropolü, sınırsız hareket özgürlüğü ve silahlı çatışmalar, dar sokaklarda yarışan ve güç mücadelesi etrafında dönen yoğun bir oyun ile bir suç gerilim filmi.
Olaylar çağların ve zamanın kesiştiği noktada gelişiyor: ilerledikçe, boyunlarında altın zincirler olan “yeni Ruslarla” ve katanalı yakuzalarla ve hatta kıvrık bıyıklı İtalyan mafyalarıyla tanışma şansı olacak. Ve her klan kazanılan güce hizmet etmek veya göstermek zorunda kalacak - hepsi seçilen eylem stratejisine bağlı.


Grand Action Simulator v1.5.9 MOD APK


Grand Action Simulator - New York Car Gang, aksiyon tarzında yapılmış büyüleyici bir oyundur. Burada oyuncu New York'ta etkili bir gangster olacak. Farklı çeteler ve klanlarla yüzleşmeniz gerekiyor. Farklı görevlerin yerine getirilmesinin yanı sıra nakliye hırsızlığıyla da uğraşmanız gerekecek. Oyuncunun emrinde büyük bir filo ve birçok silah olacak. 


Grand Action Simulator Para Hilesi


Bütün bunlar şehrin suçlu tahtında olmaya yardımcı olacak. Oyun mükemmel bir oyun, iyi grafikler, rahat kontroller ve açık bir dünya içeriyor. Bu oyun harika zaman geçirmenize ve yeni deneyimler kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kesinlikle aksiyon hayranlarına hitap edecek.


Grand Action Simulator Apk Android oyun CLUB


Katılımcının New York'un ana gangsteri olmaya davet edildiği üçüncü şahıs bir hareket rekreasyonudur. Oyuncu, çeşitli yol çeteleri ve mafya klanlarıyla yüzleşecek, otomobilleri çalacak ve çeşitli suç görevlerini yerine getirecek. Bunu yapmak için muazzam bir otomobil filosu ve müthiş bir silah cephanesinden yararlanmak zorunludur. 


Grand Action Simulator APK Dayı


Tüm bu alıştırmalar, şehrin ağır suç tahtına tırmanmasına yardımcı olacak. Bağımlılık yaratan oyun, HD grafikler, basit kontroller ve büyük bir açık dünya, bu rekreasyonu muhtemelen en büyük GTA benzeri hareketli görüntüler haline getiriyor.


Grand Action Simulator Apk Hile


Araba sürdüğünüz üçüncü şahıs görünümünde (ve FPS modunda) bir şehir simülatörüdür. bir motorsiklet. Bir haydut olarak oynuyorsun ve bütün şehir senden korkuyor. Şehrin tarzı Miami of Las Vegas'a benziyor ama aslında New York. Kasabadaki suç sokaklarında şef ol. Heyecan verici oyun: Vegas bölgesinde suçların en yoğun olduğu noktaları bekliyorsunuz.


Grand Action Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Police Sim 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar