The Doomsland Survivors Mega Hileli MOD APK [v1.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Doomsland Survivors Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 1 The Doomsland Survivors Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 2 The Doomsland Survivors Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 3 The Doomsland Survivors Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 4 The Doomsland Survivors Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 5

The Doomsland Survivors Mega Hileli MOD APK [1.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombiler şehirlerimizi istila etti ve tüm dünyanın kaderi tehlikede.


The Doomsland Survivors 1.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mode / Tanrı Modu
  2. Saldırı Hızı Hilesi

The Doomsland Survivors oyununda zombiler şehirlerimizi istila etti ve tüm dünyanın kaderi tehlikede. Kendinizi ölümcül silahlarla silahlandırarak başarılı olacak bir konuma getirin. Haritada yolunuzu bulun ve yardımcı olacak ürünleri toplayın; ödül için hem risk hem de potansiyel vardır; heyecan verici bir yolculuğa çıkın.


The Doomsland Survivors v1.1.4 MOD APK


Yalnızca bir ele ihtiyacınız olduğunda, canavarlar arasında kolayca geçiş yapabildiğinizde ve potansiyel olarak ölümcül organlarda dönüp dolaşıp döndüğünüzde, The Doomsland Survivors heyecan vericidir mükemmel kullanım, mümkün olan en zevkli atış deneyimiyle sonuçlanır. 


The Doomsland Survivors Para Hilesi


Elektrik çarpması, alev, ikili kullanım, rastgele atış ve diğer isteğe bağlı özel beceriler gibi yeni özellikler, oyunda gezinirken ve yeni içeriğin kilidini açarken sizin için kullanılabilir hale gelecektir. Nefes kesen görsel efektler ve yaratıcı oyun tasarımı, duyular için yeni ve rahatsız edici bir deneyim sunar. 


The Doomsland Survivors Silah Hilesi


El bombası, hafif makineli tüfek ve alev makinesi gibi güçlü silahların mevcudiyeti, kullanıcılarına güven aşılayabilir. Ek malzeme edinin, ekipmanınızı geliştirin ve silahlarınızı doldurun. Bu canavarlar üzerinde hakimiyet kurmak için emrindeki silahları kullan ve onlara kimin sorumlu olduğunu göster.


The Doomsland Survivors Mermi Hilesi


Keşifiniz sizi çeşitli korkunç ortamlara ve karmaşık manzaralara götürecek. Bu ortamlar, zombilerle dolu sokaklardan tuhaf türlerle dolu araştırma tesislerine kadar uzanır. Hayatta kalmak ve mutant tehdidini ortadan kaldırmak için savaşa girmekten başka seçeneğiniz yok. 


The Doomsland Survivors Hile Apk


Ormanda korkunç yaratıklar var ve her metropol sokağının her köşesinde tehlike pusuda. Hatta bazılarının iğrenç yaratıklara dönüştüğüne dair raporlar bile var. Asmalar, atmosfere zararlı dumanlar yayan jilet keskinliğinde bitkiler üretmekten sorumludur. 


The Doomsland Survivors Apk indir


Rakiplerinizden hiçbirini asla küçümsemediyseniz, bu yardımcı olacaktır. Kıyametten kurtulma şansı olan tek kişi sensin; bu nedenle, üstesinden gelmek için tüm gücünüzü toplamanız gerekecek.


The Doomsland Survivors indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Polyfield APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar