Stickman Fighter Infinity Para Hileli MOD APK [v1.53]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Fighter Infinity Para Hileli MOD APK [v1.53] 1 Stickman Fighter Infinity Para Hileli MOD APK [v1.53] 2 Stickman Fighter Infinity Para Hileli MOD APK [v1.53] 3 Stickman Fighter Infinity Para Hileli MOD APK [v1.53] 4 Stickman Fighter Infinity Para Hileli MOD APK [v1.53] 5 Stickman Fighter Infinity Para Hileli MOD APK [v1.53] 6

Stickman Fighter Infinity Para Hileli MOD APK [1.53] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları savaşta düşmanları yenmek için kahraman karakterlerin gücünü kullanmanın heyecan verici deneyimine çekiyor.


Stickman Fighter Infinity 1.53 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Stickman Fighter Infinity, oyuncuları savaşta düşmanları yenmek için kahraman karakterlerin gücünü kullanmanın heyecan verici deneyimine çekiyor. Oyuncular oyunun kontrol mekanizmasını çabucak kavrayacak ve karakterlerin potansiyelini geliştirmeye çalışacaklar. Ayrıca, bazı durumlarda karakterler daha güçlü bir saldırı durumuna ulaşmak için dönüşebilir.


Stickman Fighter Infinity v1.53 MOD APK


Stickman Fighter Infinity'de oyuncular, Marvel'daki bir süper kahramana benzeyen bir görünüme sahip bir çöp adam karakterine dönüşecekler. Elbette oyuncular bu konuda heyecan duyacak ve oyundaki savaş 1vs.1 maç olarak gerçekleşiyor. Yani karşı karşıya gelme sürecinde bir taraf diğerini tüm HP'lerini düşürerek alt etmeye çalışacaktır. İki taraf da yeteneklerini rakibi yok etmek için sürekli kullanacak ve elbette zafer belirli bir memnuniyet getirecektir.


Stickman Fighter Infinity Para Hilesi


Oyuncular, karakteri farklı kontrol düğmeleri ile iki elle kontrol edecekler. Bir kaydırıcı, soldan sağa hareket etmenizi sağlar ve ekranın sağ tarafındaki düğmeler, farklı saldırıları atlamak, engellemek ve tetiklemek için kullanılır. Aynı zamanda, ilgili düğmeye tıklanarak yeniden şarj edilebilir ve oyuncu bu öğeleri hızlı bir şekilde kavrayabilir. Ek olarak, 2B bir ortamda, düşmanları hareket ettirmek ve bulmak genellikle daha uygundur.


Stickman Fighter Infinity Altın Hilesi


Stickman Fighter Infinity'de oyuncular farklı güçlere sahip karakterler bulabilecekler ve nihai hedef yine de düşmana karşı kazanmak. Farklı saldırılar başlatan karakteri kontrol edeceksiniz ve düşmanlarınız dikkatli olmanız gereken çeşitli dirençlere ve yeteneklere sahip olacak. Aynı zamanda, şarj etmek ve becerileri uygun şekilde kullanmak için doğru zamanı seçmeniz gerekecek.


Stickman Fighter Infinity Mermi Hilesi


Düzenli saldırılar çok fazla mana tüketmez, ancak kesinlikle özel beceriler belirli bir miktara mal olacaktır. Yani, sürekli olarak düşmanlara büyük hasar vermek istiyorsanız, yeterli manaya sahip olmanız ve yeniden şarj olmak için zaman bulmanız gerekecek. Bu yüklemenin dezavantajı ise tek bir yerde durabilmeniz ve sürpriz saldırılar alabilmenizdir. Ayrıca oyunda karşılaştığınız düşmanlara karşı da dikkatli olmalısınız.


Stickman Fighter Infinity Hile Apk


Bu oyuna katıldığınızda ilginç bir nokta, geçebileceğiniz yerlerin sayısıdır ve orada farklı güçlü düşmanlarla tanışacaksınız. Spesifik olarak, her lokasyonun geçmeniz gereken birçok seviyesi olacak ve birçok farklı lokasyondan geçeceksiniz. Siz de bu oyunda geçmeniz gereken yolculuğu hayal ediyorsunuz ve tabii ki diğer düşmanlarla yüzleşme yeteneğinizi arttırmaya çalışacaksınız.


Stickman Fighter Infinity Apk indir


Stickman Fighter Infinity'yi deneyimleyip bölümü iyi bir şekilde tamamladığınızda belirli bir miktar para alacaksınız. Para genellikle yeni becerilere sahip karakterlerin kilidini açmak için kullanılacaktır. Böylece oyuncular en sevdikleri karakterlerin kilidini açabilecekler ve Marvel evreninden ilham alan ve kaçıramayacağınız karakterler var. Açıldıktan sonra sahip oldukları güçle tanışmaya devam ediyorsunuz.


Stickman Fighter Infinity Apk Son Sürüm


Her karakter, keşfetmeniz gereken etkileyici bir görünüme ve potansiyele sahiptir. Bu keşif, genellikle dövüş oyunlarında bulunan düşmanlara karşı farklı ve etkili saldırılar oluşturmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda oyun, karakterin enerji puanı 400'e ulaştığında dönüştürülen heyecan verici bir mekanizma da sunuyor ve becerilerin ve saldırıların etkisi önemli ölçüde artırılacak. Bu yüzden durumu değiştirmek için doğru zamanı seçin.


Stickman Fighter Infinity indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Fleet APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar