Idle Fleet Warship Shooter Para Hileli MOD APK [v0.27]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Fleet Warship Shooter Para Hileli MOD APK [v0.27] 1 Idle Fleet Warship Shooter Para Hileli MOD APK [v0.27] 2 Idle Fleet Warship Shooter Para Hileli MOD APK [v0.27] 3 Idle Fleet Warship Shooter Para Hileli MOD APK [v0.27] 4 Idle Fleet Warship Shooter Para Hileli MOD APK [v0.27] 5 Idle Fleet Warship Shooter Para Hileli MOD APK [v0.27] 6

Idle Fleet Warship Shooter Para Hileli MOD APK [0.27] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dinamik deniz savaşında fütüristik savaş gemilerinden oluşan bir donanma filosunun kaptanı olun.


Idle Fleet 0.27 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadığında azalmaz.
  2. Sınırsız altın hilesi.  Harcadığında azalmaz.
Keşfetmek ve eğlenceli savaşlar oynamak istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın. Birlikte zorlu düşmanları yenmek ve fethetmek için takım arkadaşınızı kurun. Binlerce savaş gemisinin bulunduğu dünyada, tüm farklı durumlarda tetikte olmanız ve tetikte olmanız gerekecek. Ayrıca en iyi takım olmak için orduya hizmet edebilecek modern savaş makinelerini toplamayı da unutmayın.Idle Fleet Warship Shooter'a gelince, oyuncular savaş sürecine hizmet etmek için nasıl güçlü zırhlılar inşa edeceklerini öğrenmelidir. Çeşitli şekillerde, her şeyi eksiksiz ve ayrıntılı olarak donatılmış, sağlam gemileri yönetebilir ve inşa edebilirsiniz. Her geminin, deniz dünyasını fethetme ve hakimiyet kurma birincil amacı ile savaşan oyuncuları destekleme işlevleri olacaktır.


Idle Fleet v0.27 MOD APK


Idle Fleet, denizdeki tüm düşmanları hızla yok etmenize yardımcı olacak bir silah hazinesi verecek. Ayrıca gergin ve kutulu bir şekilde savaşa devam etmek için tüm silahları ve eylemleri hazır hale getirmelisiniz. Her silahın bir özelliği vardır ve türüne göre yıkıcı gücünü taşır. Tüm silahları doğru ve belirli bir amaç için kullanın. İlgisiz şeyler için ayrım gözetmeksizin kullanmayın.


Idle Fleet Para Hilesi


Idle Fleet Warship Shooter'a katıldığınızda, birçok fraksiyon arasında oldukça yoğun savaşlara dahil olacaksınız. Zihninizin zekası ve zekası sayesinde, herhangi bir takımı kolayca fethedebilecek birçok akıllı oyun ve strateji geliştirdiniz. Ayrıca, her savaşta keşfetmeniz ve keyfini çıkarmanız için yeni bir şey olacak. Hiçbir eşleşme diğerine benzemez, bu yüzden pozitif kalın ve eğlenceli bir şekilde rahatlayın.


Idle Fleet Altın Hilesi


Oyuncular yaklaşan büyük savaş için farklı robotlar ve roketler inşa ettiler ve cesur ve hızlı bir zaferi desteklemek için işlevlerini yükseltmeli ve yenilemelisin. Ayrıca istatistiklere dayalı teknik beceriler de vardır. Ayrıca, bazı işlevlerinizi geliştirmenize ve düşmanı en güçlü şekilde yok etmenize ve yenmenize yardımcı olacak daha modern beceriler öğrenmelisiniz.


Idle Fleet Hile Apk


Son derece gerçekçi ve çekici görüntüler aracılığıyla güçlü bir karakter kadrosu ve birçok güzel savaş almak ve keyfini çıkarmak için Boşta Filo'ya katılın. Oyundaki renklerden düzenlere kadar hepsi çok detaylı ve çarpıcı. Ayrıca, ses ve fon müziği çok yumuşak ve akıcı bir şekilde gösteriliyor, bu da oyunu daha eğlenceli ve canlı hale getiriyor. Ayrıca, bu oyunu oynadıktan sonra birçok değerli deneyim ve oynamanın çekici yollarını öğrendiniz.


Idle Fleet Apk indir


Bu, birçok insanın hayran olduğu ve bir kez denemek istediği yeni ve modern bir macera ve dövüş oyunudur. Ücretsiz indirme özelliğiyle, hiçbir şeye bağlı kalmadan kolayca katılmanıza izin verilir. Ayrıca, bu farklı yaşlar için bir oyundur.


Idle Fleet indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie 3D Gun Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar