Zombie 3D Gun Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie 3D Gun Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 1 Zombie 3D Gun Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 2 Zombie 3D Gun Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 3 Zombie 3D Gun Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 4 Zombie 3D Gun Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 5 Zombie 3D Gun Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 6

Zombie 3D Gun Shooter Mega Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombi virüsü kontrolden çıktı! Gelişen zombiler dünyayı ele geçiriyor!


Zombie 3D Gun Shooter 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. Dumb Enemy / Donmuş Düşmanlar
Zombie 3D Gun Shooter, zombilerin oyuncuların yok etmesi gereken hedefler olacağı kıyamet dünyası temasını alıyor. Bu hedefler HUD'da gösterilecek ve oyuncuların onları birçok farklı şekilde kolayca bulmasına ve yok etmesine yardımcı olacak. Aynı zamanda oyuncunun kullanabileceği silah sayısı da çeşitlidir ve bir listeden çizilebilir.


Zombie 3D Gun Shooter v1.3.0 MOD APK


Zombie 3D Gun Shooter'da oyuncular farklı oyun seviyelerinde takım arkadaşlarına katılacak ve önlerindeki düşmanları yok etmeye çalışacaklar. Bu düşmanlar korkutucu bir görünüme sahip oldukları için tamamen tanınabilir ve kıyamet dünyasını çöllerle dolu bulacaksınız. Ayrıca her zaman size yaklaşmak ve saldırmak isteyen kana susamış düşmanları yok etmek için farklı yıkıcı güçlere sahip güçlü silahlara da sahip olacaksınız.


Zombie 3D Gun Shooter Para Hilesi


Bir FPS oyunu olduğu için farklı butonlarla karakteri kontrol edeceksiniz ve mekaniklere alışmak için birçok savaştan geçebileceksiniz. Aynı zamanda, zombi hedefleri, seviyenin başındaki hızları ve orta derecede zorluklarından dolayı bazen de etkili eğitim hedefleridir. Seviyeyi hızlı bir şekilde bulmanız ve tamamlamanız için düşmanlarınız haritada göründüğü için oyunun sunduğu HUD'yi kullanmanız gerekecek.


Zombie 3D Gun Shooter Altın Hilesi


Zombie 3D Gun Shooter'ın mekaniğinde ustalaştığınızda, resmi zorluklar başlar ve seviye saati geri saymaya başlar. Süre dolduğunda seviye sona erer. Tabii ki, hedefler HUD'da açıkça görülebildiği için seviyenin hedefini daha hızlı tamamlayabileceksiniz. Kaç düşman öldürmen gerektiğini biliyorsun. Hedefin ve karakterin parametreleri ekranın sol köşesinde görünür.


Zombie 3D Gun Shooter Mermi Hilesi


Oyuncular birçok farklı seviyeden geçecekler ve her birinin faydalanabileceğiniz farklı çevresel unsurları var. Bazıları hafif bir saldırı ile patlayabilir ve bunları aynı anda birçok zombiyi öldürmek için kullanabilirsiniz. Ek olarak, zombilerin kökeni insan ve hayvan vücudundadır, bu nedenle hayati organlara saldırmak onlar için ani ölüme neden olur. Böylece hassasiyet gerektiren vesikalık çekimler yapabilirsiniz.


Zombie 3D Gun Shooter Hile Apk


Zamanla yavaş hareket edenlerin yanında yeni zombiler ortaya çıkıyor. Bazıları yavaş hareket edebilir, ancak sizi hedef olarak gördüklerinde yaklaşırlar. Aynı zamanda, bazı zombiler size saldırmak için hala silah kullanıyor ve zombi fraksiyonunun gücü sürekli olarak ortaya çıkacak. Özellikle farklı bir görünüme ve patron gibi rollere sahip olan zombiler, oyuncular için zor bir düşman olacaktır.


Zombie 3D Gun Shooter Apk indir


Zombie 3D Gun Shooter'da kullanabileceğiniz silah sayısının ise tamamen farklı olduğu söylenebilir. FPS oyunlarında bulabileceğiniz tüfekler, keskin nişancılar, yakın dövüş silahları ve diğerleri gibi temel türde silahlar olacak. Özellikle, oyuncular, alevler gibi zombileri öldürmeye uygun bazı silahlarla ilgilenecekler. Ayrıca, farklı düşmanları yok etmek için oyun ekranının içinde silahları özgürce değiştirebilirsiniz.


Zombie 3D Gun Shooter Apk Son Sürüm


Oyun size istediğiniz saldırı stratejisine göre seçebileceğiniz farklı özelliklere sahip birçok silah verecek. Ayrıca, mantıksal olarak düzenlenmiş silahların ve aynı türden silahların bulunduğu bir liste birlikte görünecektir. Bazı silahların farklarını anlayabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz birçok varyasyonu olacaktır. Bazı zombiler, toplayabileceğiniz silahları düşürebilir silahlar kullanır.


Zombie 3D Gun Shooter indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Golf Rival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar