Table Top Racing World Tour Para Hileli Full MOD APK [v1.5.5]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Table Top Racing World Tour Para Hileli Full MOD APK [v1.5.5] 1 Table Top Racing World Tour Para Hileli Full MOD APK [v1.5.5] 2 Table Top Racing World Tour Para Hileli Full MOD APK [v1.5.5] 3 Table Top Racing World Tour Para Hileli Full MOD APK [v1.5.5] 4 Table Top Racing World Tour Para Hileli Full MOD APK [v1.5.5] 5 Table Top Racing World Tour Para Hileli Full MOD APK [v1.5.5] 6

Table Top Racing World Tour Para Hileli Full MOD APK [1.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rakibi geçebilmek için rakibin arabalarını yok etmek için her şeyi yapmanız gerekiyor.


Table Top Racing World Tour 1.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Para hilesi. Harcamalarda para artar.
Yarış oyunu günümüzde piyasada oldukça popüler olan oyun türlerinden biridir ve birçok oyuncu tarafından sevilir. Ancak zamanla, birçok oyuncu sadece tanıdık bir motif olduğunda sıkılır. Oyuncular yarış oyunu hakkında yeni bir şeyler almak istiyorlarsa  , deneyimlemek için Table Top Racing World Tour oyununa gelin. Bu oyun, oyunculara piyasadaki diğer birkaç oyunun sahip olduğu çok yeni ve benzersiz bir şey getirmeyi vaat ediyor.


Table Top Racing World Tour v1.5.5 MOD APK


Oynanış açısından bu oyunun diğer birçok oyuna göre çok fazla farkı yok. Oyuncular normal yarışlara katılmaya devam edecek ve en hızlı kişi kazanan olacak. Eğer öyleyse, bu oyunun diğer oyunlardan farkı nedir? Birincisi bu oyunun bağlamı, oyuna ilk geldiği andan itibaren oyuncu normal nesneleri tanıyacak ama çok büyük. Bunun sebebi ise oyuncunun gerçek yarış arabaları ile yarışmayıp onun yerine uzaktan kumandalı araba olacak olmasıdır. Oyuncular oyun oynamak için bir oyuncak arabanın uzaktan kumandasını tutan bir çocuk gibi hissedecekler. Çocukluğumuz ve arkadaşlarımızla oynadığımız zamanlara benzer, harika bir deneyimdi.


Table Top Racing World Tour Para Hilesi


Oyunun yarış haritası, çöl veya gerçek bir sokak gibi bir yer değil, arka bahçeniz olacak. Ama ilginç olan bu yarışı yapan şey; oyunu benzersiz kılan şeylerden biridir. Oyunun seyri, kaydırak veya top gibi bir çocuğun çok sıradan oyuncaklarından oluşur. Başkalarının çöp olarak gördükleri bile, ama bir çocuğun zengin hayal gücü altında, bir yarış pisti haline geldi.


Table Top Racing World Tour Araba Hilesi


Table Top Racing World Tour oyunu kazanmak için oyuncunun becerisi yeterli değildir. Yarışçıların arenada kıyasıya mücadelesine katılıp birincilik için mücadele etmeye yetecek kadar değil. Rakibi geçebilmek için rakibin arabalarını yok etmek için her şeyi yapmanız gerekiyor. Ancak oyuncu rakibe saldırabilirse bunun tersi de olabilir. Rakipler de oyuncudan kurtulmanın bir yolunu bulabilir ve baştan başlamak birkaç saniye sürecektir. Ancak sadece birkaç saniye içinde rakip oyuncuyu yenmeyi başardı. Bu yüzden rakibin saldırısını yakalamak değil, onlardan kaçınmak en iyisidir. Bu oyunun oynanışı biraz şiddetli, ancak oyuncuların endişelenmesine gerek yok çünkü bu sadece bir oyuncak araba yarışı.


Table Top Racing World Tour Hile apk


Oyuncuların oyunda yarışmak için seçebilecekleri pek çok araba var. Bu araçların hepsinin rakiplere saldırmak için farklı bir yeteneği var. Böylece oyuncular, oyuncuların kazanan olmalarına yardımcı olmak için kendileri için en iyi yolu bulurlar.


Table Top Racing World Tour apk indir


Mevcut beceri ve donanıma ek olarak, oyuncu arabasını da yükseltebilir. Hatta düşmanlarına saldırmak için çeşitli ekipmanlar ekliyor.


Table Top Racing World Tour indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Shooting Hoops APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar