Shooting Hoops Para Hileli MOD APK [v4.95]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shooting Hoops Para Hileli MOD APK [v4.95] 1 Shooting Hoops Para Hileli MOD APK [v4.95] 2 Shooting Hoops Para Hileli MOD APK [v4.95] 3 Shooting Hoops Para Hileli MOD APK [v4.95] 4 Shooting Hoops Para Hileli MOD APK [v4.95] 5 Shooting Hoops Para Hileli MOD APK [v4.95] 6

Shooting Hoops Para Hileli MOD APK [4.95] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Harika bir basket oyununa var mısınız ? 1'e 1 oyun moduyla kıyasıya rekabet. Doğrudan diğer karakterlerle düellolara girersiniz.


Shooting Hoops 4.95 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (istediğiniz kadar harcayın ve asla azalmaz)
  2. Sınırsız Enerji Hilesi (asla azalmaz)
Spor tutkunlarının hayallerine kanat açan bir dizi çekici simülasyon oyunu doğdu. Futbol, ​​yarış vb.'nin yanı sıra basketbol da tüm dünyadaki oyuncular arasında popülerdir. Bu büyüleyici sporun takipçisiyseniz , yayıncı Webelinx Games'in gişe rekorları kıran Shooting Hoops – 3 Point Basketball Games'i görmezden gelemezsiniz. Aşk Hikayesi Oyunları Amnesia gibi birçok ünlü aşk ve spor oyun serisinin babası olarak bilinir.


Shooting Hoops v4.95 MOD APK


Shooting Hoops, birçok farklı turnuvada basketbol oyunlarını simüle eder. Bu nedenle gücünüzü göstermek için oyun ekranını kaçırmaktan korkmayacaksınız! En iyi oyuncuların bir araya geldiği final şampiyonasına ayak basmadan önce 9 bölgesel turnuvadan geçmeniz gerekiyor. Sokaklardan büyük stadyumlara kadar birçok beceri ve deneyim bu sayede birikiyor. Kendinden emin ve dünyanın her yerinden oyuncularla yüzleşmeye hazır. Zaferin zirvesine yolculuğunuz kesinlikle rakiplerinizden birçok zorlu mücadeleyle karşılaşacaktır. Her oyuncunun farklı bir oyun stili vardır; doğrudan onlara karşı oynarken, birçok yeni strateji öğreneceksiniz. Böylece, sınırlamalarınızı ve zayıf yönlerinizi geliştirin, dünyanın en iyi oyuncusu olma fırsatını yakalayın. Sadece bu da değil, her Atış Çemberi maçından sonra faydalı eşyalar kazanma şansınız var. Nakit, roket veya top, maske vb. Olabilir.


Shooting Hoops Para Hilesi


Spor simülasyon oyunları dünyasında Shooting Hoops hakkında tamamen yeni incelemeler var. Karakter için kostüm seçimi yaparak kendi iz bırakma fırsatıdır. Sadece kıyafetlerde durmakla kalmıyor, oyun aynı zamanda benzersiz ve benzersiz bir görünüm yaratmak için baştan ayağa değiştirmenize de izin veriyor. Spor ayakkabılarından bahsedin – oyuncuların vazgeçilmez bir öğesi. Yoksa kazandığınızda alacağınız ödülleri hatırlıyor musunuz?


Shooting Hoops Enerji Hilesi


En heyecanlı basketbol sahası savaşlarını kaçırmamak için her gün Atış Çemberlerine katılın. Her seviye, zamanla daha zor hale gelen 3 görevi gerçekleştirmenize izin verir. Böylece sıkılmayacaksınız, aksine oyunun sunduğu yeni zorluklar her zaman ilginizi çekecektir. Son derece etkilendiğim bir nokta gündüz ve gece modu. Gün içindeki tüm görevleri tamamladıktan sonra oyun, bir dizi zorluk ile hafif bir moda dönüşüyor.


Shooting Hoops Hile apk


1'e 1 oyun moduyla kıyasıya rekabet. Doğrudan diğer karakterlerle düellolara girersiniz. Stadyumun sıcağı hiç olmadığı kadar yakıyor. Rakibinizi vurmak için sahip olduğunuz tüm deneyimi ve eşyaları kullanın ve son turda daha derinlere ilerlemek için kendiniz için daha fazla fırsat kazanın. Öte yandan, performans sizi gerçekten tatmin etmediyse, bir turnuva tekrarı düzenleyerek sonucu iyileştirebilirsiniz.


Shooting Hoops apk indir


Birlikte, yeni edindiğiniz ganimetler ile seviyenizi yükseltin. Öğrenmeyi asla bırakma; Onları güvenle sepete atmak için atış becerilerinizi geliştirin. Ayrıca kazandığınız ödüller arasında önemli bir tane daha var. Her turnuvanın ruhu budur, basketbol. Her maç, farklı dekoratif motiflerle güzel ve anlamlı bir meyve alırsınız. Katılan her oyuncu onu kazanmak ister. Kazanmaya ve basketbol koleksiyonunuzu eve getirmeye kararlı!


Shooting Hoops indir (MOD, Sınırsız Para / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun MODERN WARSHIPS Sea Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar