Shadow Fight 2 Mega Hileli MOD APK [v2.23.0]

Puan: 4.71 (Oylar: 7)
Shadow Fight 2 Mega Hileli MOD APK [v2.23.0] 1 Shadow Fight 2 Mega Hileli MOD APK [v2.23.0] 2 Shadow Fight 2 Mega Hileli MOD APK [v2.23.0] 3 Shadow Fight 2 Mega Hileli MOD APK [v2.23.0] 4 Shadow Fight 2 Mega Hileli MOD APK [v2.23.0] 5 Shadow Fight 2 Mega Hileli MOD APK [v2.23.0] 6

Shadow Fight 2 Mega Hileli MOD APK [2.23.0] - En son sürüm - Gölgeler ve destansı dövüş sahneleri içeren yepyeni bir dövüş oyunu deneyimlemek istiyorsanız Android için ücretsiz indirin!


Shadow Fight 2 2.23.0 AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Oyuna başladıktan sonra, sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak mod menüsünü sonsuz parayı açma özelliğine sahip açın (herhangi bir savaşı kazandıktan sonra görünecektir).

NOT:  İlk başta oyunu orijinal sürümde oynamanız önerilir, ardından modu yükleyebilirsiniz.

Dövüş oyunları, özellikle mobil oyun alanında popülerdir. Destansı, hızlı ve cep telefonları için gerçekten uygunlar. Bu nedenlerden dolayı, birçok mobil dövüş oyunu var olmuştur. Bu türün hayranıysanız, bunu gerçekten seveceksiniz!

Shadow Fight 2, Google Play Store'da yüz milyondan fazla yüklemesi olan bir NEKKI ürünüdür! Bu, dünyayı bir fırtınada büyüleyen başarılı ilk oyunun devamıdır! Bunu bu kadar benzersiz kılan, tüm karakterlerin sadece gölge olması. Yine de oyun, inanılmaz hareketler yapmanıza izin veren gerçekçi ve karmaşık fizik ve grafikler içeriyor. Bunun dışında, kilidini açacak çok sayıda silah var!Shadow Fight 2 nasıl yüklenir?


Mobil pazar her boyutta dövüş oyunuyla doludur. Sadece küçük bir kısımda kavga edenler var ve bu yöne çok odaklananlar da var. Ancak oyun türü ne olursa olsun, hepimiz dövüş oyunlarının oynaması en eğlenceli oyunlar arasında olduğu konusunda hemfikir olabiliriz!

Bugünün en ünlü dövüş oyunlarından biri Gölge Dövüşü 2'dir. Bu, hiç şüphesiz yok edilecek tonlarca düşman, toplanacak silahlar ve ustalaşmak için hamle ile şu anda en sürükleyici dövüş oyunlarından biridir! Karakterler olarak yalnızca gölgelere sahip olsanız bile, geliştiriciler aksiyon sahnelerini mümkün olan en tatmin edici şekilde sunma konusunda harika bir iş çıkardılar! Burada sadece karakterleri değil, dövüş yönünü de gerçekten takdir edeceksiniz.Shadow Fight 2 hile nasıl indirilir?


Shadow Fight 2, gölgeleri birbirleriyle savaşmak için karakterler olarak kullanan eşsiz bir oyundur! Yeni topraklar fethedin, birçok rakiple savaşın ve silah toplayın! İşte özellikleri:

Hikaye - Dövüş sanatları dünya çapında popülerdir. Hemen hemen herkes bunu tanır ve birçok mobil oyuna dahil edilmiştir. Her şeyin harika görünmesini ve inanılmaz hissetmesini sağlar. Bugüne kadarki en başarılı serilerden biri Shadow Fight 2'dir. Bu bölümde, farklı dünyalarda daha güçlü karakterlerle savaşacaksınız! Zorluğu giderek artan, fethedilecek 6 dünya var! Burada ne kadar çok maç kazanırsanız o kadar çok ödül alırsınız. Ancak rakiplerinizi küçümsemeyin, onlar kendi başlarına ustalar!


Shadow Fight 2 Para HilesiDestansı silahlar - Bu oyunun hayranlarını çılgına çeviren bir başka özellik de silahlar! Burada yarasa, asa, bıçaklar, bıçaklar, rahibe aynaları ve daha pek çok şey arasından seçim yapabileceğiniz tonlarca var! Her silah benzersizdir ve kendi güçlü yanlarının yanı sıra zayıf yönlerine de sahiptir. İstediğiniz herhangi bir silahı satın aldığınız sürece kullanmakta özgürsünüz. Elbette, silah ne kadar güçlüyse, rakipleri yenmek o kadar kolay! Daha da ölümcül hale getirmek için silahınızın istatistiklerini de yükseltebilirsiniz!


Shadow Fight 2 Elmas HilesiAkıllı grafikler - Bunu vasat dövüş oyunlarından gerçekten ayıran şey gerçekçi fizik ve grafiklerdir! Oyun, gösterişli karakterlerden çok dövüşe odaklanmanıza izin veriyor. Burada, geliştiricilerin bunu heyecan verici hale getirmek için yaptıkları çalışmaları gerçekten takdir edeceksiniz. İnanılmaz kombolar yapın, kılıç kullanın ve düşmanınızı şık bir şekilde etkisiz hale getirin!

Sürükleyici kontroller - Burada kontroller oldukça kolaydır. Solda hareket pedi ve sağda diğer kontroller var. Yumruk atabilir, tekmeleyebilir, zıplayabilir, shuriken atabilir ve sihirli saldırılar gerçekleştirebilirsiniz!

Çok Oyunculu - Buradaki bir diğer harika özellik, dünya çapında gerçek oyunculara karşı savaşma yeteneğidir! Burada, ödüller kazanmak için benzer sıralamadaki rakiplere karşı maç yapacaksınız! Nihai gölge olarak değerinizi kanıtlarken liderlik tablolarında yükselin.

Shadow Fight 2 Mod APK - Ücretsiz alışveriş


Shadow Fight 2, herkes için gerçekten sürükleyici bir dövüş oyunudur! Şimdi tüm silahların ve aşamaların kilidini açmak için ücretsiz alışverişi indirin.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Shadow fight 2 v1.9.17"

Yalın elaldi

3 yıl önce

Oyun dunyanim en güzel oyunlardan birisi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar