Beyblade Burst Para Hileli MOD APK [v9.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Beyblade Burst Para Hileli MOD APK [v9.7] 1 Beyblade Burst Para Hileli MOD APK [v9.7] 2 Beyblade Burst Para Hileli MOD APK [v9.7] 3 Beyblade Burst Para Hileli MOD APK [v9.7] 4 Beyblade Burst Para Hileli MOD APK [v9.7] 5 Beyblade Burst Para Hileli MOD APK [v9.7] 6

Beyblade Burst Para Hileli MOD APK [9.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir Beyblade'i kontrol edeceksiniz ve özel bir cihazla ona ivme yaratarak ekseninizde dönmesini sağlamak zorundasınız.


Beyblade Burst 9.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Çok para hilesi
  2. Özelleştirmenin tüm öğeleri ve öğeleri açıktır.
Beyblade Burst, oyuncuların bir aleti kontrol etmesine ve birçok kez yere, dönmesine izin veren dünyadaki birçok ülkede halk oyunu. Genellikle sadece eğlence amaçlıdır. Ancak daha sonra, bir Japon çizgi roman yazarı, manga / anime serisinde bu geleneksel oyundan sonra modellenen bir oyun yarattı. Beyblade, 1999'dan 2004'e kadar çok sayıda izleyici topladı. Ardından, dizi durduktan sonra, 10 yıldan fazla bir süre sonra onu geliştirenler oldu. 2015 yılında, sadece Beyblade kurallarını devralan yepyeni animelardan biri olan BEYBLADE BURST yayınlandı. Bununla birlikte, çok sayıda izleyici de çekti.


Beyblade Burst v9.7 MOD APK


Bundan sonra, Beyblade Burst, oyuncuların animede olan her şeyi deneyimlemesine izin vermek için oyunu piyasaya sürdü. Tüm dünyadaki izleyicileri heyecanlandırdı ve Google Play'den büyük miktarda gelir elde etti. Şimdiye kadar, BEYBLADE BURST kendisi için 10 milyon indirme kazandı ve büyümeye devam ediyor. Oyundaki içerik elbette düzenli olarak güncellenir. Ayrıca oyun, kapsamlı bir çevrimiçi çok oyunculu ağı desteklediği için birçok oyuncu için çekicidir. Oyuna girdiğinizde, dünya çapında 90'dan fazla ülkede rakiplere karşı liderlik tabloları, kişiselleştirilmiş profiller, gelişmiş bir dijital üst seçim ve başarı kazanma yeteneği ile savaşma şansı vardı. Genel olarak, oyun antagonistik deneyime odaklanır, bu nedenle rekabet çok yüksektir, eğer bir Beyblade hayranıysanız, onu görmezden gelmemelisiniz.


Beyblade Burst 9.7 Para Hile Apk


Çok özel çünkü bir fantezi oyunu, bu yüzden her şey çok bağlayıcı değil. Ancak yine de kendi çalışma mekanizmalarına sahiptir. Bir Beyblade'i kontrol edeceksiniz ve özel bir cihazla ona ivme yaratarak ekseninizde dönmesini sağlamak zorundasınız. Daha sonra, Beyblade'ler birbirlerine koşacaklar ve rakibi ringin dışına atana kadar birbirlerine sürtünecekler. Bu kadar basit rekabet kuralları ile, kontrol cihazının birçok unsurundan etkilenir. Oyuncular, ödüllerini, dünyadaki birçok oyuncuyla savaşabilmek için birçok baskın türün kilidini açmak için kullanabilirler. Ayrıca, zorlu maçları kazanırsanız, Beyblade'lerinizin gücünü artırmak için sanal parçaların kilidini açacaksınız.


Beyblade Burst Hile Apk


BEYBLADE BURST'un cazibesi, arkadaşlarınızı bir lig kurmaya ve diğer birçok takımla savaşmaya davet edebilmenizdir. Oyuncuların tek başlarına ve küçük solo maçlarda yarışması gerekmez, her şey uzun bir turnuva yaratmak için hazırlanacaktır. Bir yarışmaya katılacak ve birçok hararetli yüzleşmeden sonra şampiyonluğa ulaşana kadar oynayacaksınız. Ayrıca, istediğiniz uzunluğa bağlı olarak oynamak için bir SEZON da seçebilirsiniz. Seçmeniz ve deneyimlemeniz için oyunda 1 günlük, bir haftalık veya 1 aylık sezon uzunluğu mevcuttur.


Beyblade Burst Beyblade Hile Apk


BEYBLADE BURST, oyunun sıralamasındaki konumunuzu yükseltmeniz için iki mod sunar. DİJİTAL SAVAŞLARLA ÇEVRİMİÇİ MÜCADELE modu, internette insanlara karşı savaşacağınız anlamına gelir, OYUNCAK SAVAŞLARIYLA YÜZ YÜZE REKABET gerçek bir savaştır ve ardından oyuncu bu uygulamadaki puanı günceller. Genel olarak, tüm oyun kuralları aynıdır.


BEYBLADE BURST indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun CodyCross APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar