Crazy Traffic Control Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crazy Traffic Control Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.5] 1 Crazy Traffic Control Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.5] 2 Crazy Traffic Control Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.5] 3 Crazy Traffic Control Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.5] 4 Crazy Traffic Control Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.5] 5 Crazy Traffic Control Reklamsız Hileli MOD APK [v1.6.5] 6

Crazy Traffic Control Reklamsız Hileli MOD APK [1.6.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kavşakların kontrolü sende.


Crazy Traffic Control 1.6.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
Gri günlük hayattan kaçmak ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, o zaman Crazy Traffic Control her gün sizin için en iyi eğlence olacaktır. Bu oyun size oldukça zor bir görevi tamamlamanızı önerecek - oldukça sıkışık bir kavşakta güvenliği sağlamak. Görevin karmaşıklığına rağmen, arabaların hareketini tek parmağınızla yönlendirebilirsiniz. Burada yol kavşağında büyük çarpışmalardan kaçınmak ve değerli bonuslar kazanmak için trafik akışını kontrol etmeniz ve gerektiğinde arabaları doğru yöne yönlendirmeniz gerekiyor.


Crazy Traffic Control v1.6.5 MOD APK


Crazy Traffic Control, yüksek kaliteli ve çok dengeli oyun ile sizi memnun edecek, bu oyun aynı zamanda yolda gerçekçi trafik davranışı, yüksek kaliteli hızlanma ve araba frenleme fiziği ile de gurur duyuyor. Kavşakları temizlemek çok heyecan verici ve eğlencelidir ve ayrıntılı 3D grafikler ve kullanışlı kontroller, muhteşem Crazy Traffic Control oyununun keyfini tam olarak çıkarmanızı sağlayacaktır.


Crazy Traffic Control Para Hilesi


Hareket eden arabaları kazalardan kurtarabilir misin? Siz bir trafik kontrolörü rolünü üstlenebilir ve yolları güvenli tutmak için trafik ışıklarını düzenleyebilir misiniz? Işıklara dokun ve değiştir - artık sorumlu sensin! Arabaların birbirine çarpmasını önleyin Her seviyede zor olan ve daha çılgın kavşakları keşfedin.


Crazy Traffic Control Android oyun club


Yeni araba türlerinin, kavşakların, trenlerin vb. kilidini açın. Bunu öğrenmenin zamanı geldi! Trafik ışıklarının otomatik olarak kontrol edilmediğini ve herkesin birbirine çarpmasını önlemek için birinin onları gerçek zamanlı olarak manipüle etmesi gerektiğini hayal edin! Bu nasıl bir iş olurdu! Crazy Traffic Controller, dikkatli olmanız ve yaklaşan zorlukları tahmin etmeye hazır olmanız gereken hızlı tempolu aksiyon oyunu ile bir bulmaca oyununun benzersiz bir karışımıdır.


Crazy Traffic Control Hile Apk


Bu süper eğlenceli ve oynaması kolay oyunda en çılgın trafik kavşaklarını güvenli hale getirin: trafiği yönlendirmek için tek ihtiyacınız olan tek dokunuşla kaydırma! Tüm yıl boyunca oynayacağınız en gerçekçi trafik oyunlarından birinde becerinizi geliştirin. zamanlamanızı ve becerilerinizi test edin.


Crazy Traffic Control Apk indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Survivors Görev APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar