Survivors Görev Elmas Hileli MOD APK [v1.14.1102]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survivors Görev Elmas Hileli MOD APK [v1.14.1102] 1 Survivors Görev Elmas Hileli MOD APK [v1.14.1102] 2 Survivors Görev Elmas Hileli MOD APK [v1.14.1102] 3 Survivors Görev Elmas Hileli MOD APK [v1.14.1102] 4 Survivors Görev Elmas Hileli MOD APK [v1.14.1102] 5 Survivors Görev Elmas Hileli MOD APK [v1.14.1102] 6

Survivors Görev Elmas Hileli MOD APK [1.14.1102] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Survivors: The Quest olan bu hayatta kalma oyununu kesinlikle deneyin.


Survivors Görev 1.14.1102 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi
Ünlü Robinson Crusoe'nun ıssız adadaki hikayesini elbette hepimiz biliyoruz değil mi? Macera ve macera düşkünüdür. Yabancı diyarlara gitmek konusunda tutkuluydu ama tehlikelerden ve zorluklardan korkmuyordu. Sonra o vahim gün geldi, gemisi fırtınayla denizde karşılaştı. Issız bir adaya düştü ve 11 yıl orada yaşadı. Böyle ıssız bir adada kaybolursanız, kurtarma ekibi sizi bulana kadar hayatta kalabilir misiniz? Survivors Görev size bu deneyimi doğrudan cep telefonunuzda verecek. Hayatta kalma içgüdülerinizi deneyin!


Survivors Görev v1.14.1102 MOD APK


Survivors Görev ıssız bir adada üç kayıp arkadaşın kader karşılaşmasını anlatıyor. Bir iş gezisi sırasında yolcu uçağı büyük bir fırtına ile karşılaştı. Bu fırtına aniden indi ve hava durumu departmanının pilotlara ve yöneticilere zamanında haber vermesini engelledi. Daha sonra, yıldırım uçağın bir kanadına çarparak uçağın düşmesine neden oldu ve ıssız bir adaya indi. Çoğu yolcu kayboldu veya öldü, sadece üç kişi yaşadı. Tehlikelerle dolu ve yiyecek kıtlığı olan bir vahşi doğada yaşamak için ne yapacaklar?


Survivors Görev Elmas Hilesi


Oyuna girer girmez tüm korkunç kazanın nasıl gerçekleştiğine şahit olacaksınız. Daha sonra uçak yere düştüğünde bu ıssız adada yolculuğa başlayacaksınız. Başlangıçta, sistem bu garip yerde hayatta kalabilmeniz için size rehberlik edecek. Kısa bir süre sonra, zorluklarla yüzleşmenin yanı sıra, burada başka birçok garip şey olduğunu keşfedeceksiniz: hayaletler ve burada birinin yaşadığına dair işaretler.


Survivors Görev Hile Apk


Bu işaret bir tablet bilgisayar, giysiler ve bilimsel araştırmalarda kullanılan bazı eşyalardır. O anda büyük bir soru soruldu: Bu insanlar nereye gitti? Ancak bu soruyu cevaplamak için önce kendin için hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısın. Karakterlerinizin her biri, yaşamı sürdürmek için 4 göstergeye sahiptir: Dayanıklılık, Açlık, Rahatlık ve Eğlence. Bu 4 göstergeyi her zaman güvenli bir seviyede (yeşil) tutmalısınız. Ve kırmızıya döndüklerinde, karakter tehlikeli bir duruma gelmeden, her an ölebilmeden önce hemen yenilemeniz gerekir…


Survivors Görev Apk indir


Ardından, sırayla yukarıdaki gizemi keşfedeceksiniz - bu ada. Adanın etrafında görünen izleri aramanız ve ardından oyunun verdiği cevabı bulmak için bunları birbirine bağlamanız gerekir. Zaman zaman Survivors: The Quest'in bir maceradan çok bir bulmaca oyununa benzediğini hissedeceksiniz, çünkü olaylar, buradaki nesneler bir şekilde birbiriyle ilişkili ve bu gizemli sorunu çekicilikle dolduruyor. Daha sonra, daha fazla nesnenin ve diğer yiyecek kaynaklarının kilidini açarken ve etrafımda neler olduğunu biraz anlamanıza yardımcı olmak için hikayenin daha derinlerine inmenize izin verirken yeni özellikler açıldı.


Survivors Görev Apk Son Sürüm


Hayatta Kalanlar: Görev, adanın dışındaki başarılı yaşamı özetledi ve burada gömülü gizemleri keşfetme yolculuğuna katılmanıza izin verdi. Oyun, sizi hikayeye hızlı bir şekilde çekecek birçok çekici özelliğe sahiptir. Bu oyunu indirin ve hemen seyahat etmeye başlayın.


Survivors Görev indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Angry Gran Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar