Red Ball Roller Para Hileli MOD APK [v3.0.9]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Red Ball Roller Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 1 Red Ball Roller Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 2 Red Ball Roller Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 3 Red Ball Roller Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 4 Red Ball Roller Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 5 Red Ball Roller Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 6

Red Ball Roller Para Hileli MOD APK [3.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ekranda bulunan yukarı, aşağı, sol, sağ kontrol tuşları ile topunuzu kontrol edin. Bu oyunu fethetmek için yaratıcılığınızı kullanın.


Red Ball Roller 3.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi

Red Ball Roller, her yaş için uygun bir macera topu yuvarlama oyunudur. Ekranda bulunan yukarı, aşağı, sol, sağ kontrol tuşları ile topunuzu kontrol edin. Bu oyunu fethetmek için yaratıcılığınızı kullanın. Kötü patronlar gezegeninizi bir kareye dönüştürmekle tehdit ediyor. Dünyayı şimdi onlardan kurtarmak için yeteneklerinizi hızla kullanın.


Red Ball Roller v3.0.9 MOD APK


Red Ball Roller her seviyede sihirli bir kapı olacak; oyuncular bir sonraki seviyeye geçebilmek için onu bulmalıdır. Yol boyunca altın paraları ve eşyaları toplayın, oyundaki kötü patronları yenmek için yolculuğunuza başlayın. Sihirli kapıyı bulma yolunda oyuncular birçok tehlikeli tuzakla yüzleşmek zorundadır.


Red Ball Roller Para Hilesi


Minyonlarla hayatta kalma maçlarına katılın; her minyon lazer, ateş, gök gürültüsü gibi farklı bir saldırı yeteneğine sahip olacak... Takım arkadaşlarınız şu anda Hapsedilmiş durumda, ölümcül lazerlerden kaçın ve onları hemen kurtarın. Sihirli kutuları toplayın ve oyuncular beklenmedik ödüller kazanma şansına sahip olacak.


Red Ball Roller Altın Hilesi


Oyuncular, oyundaki tüm seviyelerin üstesinden gelebilmek için sabırlı bir ruh ve becerikli el hareketleri ile donatılmalıdır. Her oyun ekranı, oyuncunun hareket ederken çok esnek olmasını gerektirir; ilk oynadığınızda topu sabit bir hızda hareket ettirin, çok hızlı yuvarlamayın veya gereksiz sorunla karşılaşmayın.


Red Ball Roller Apk Hile


Sanal tuşları kullanmaya alışkın olmayanların topu yuvarlaması biraz zor olacaktır. Belki de oyuncuların tuşlara alışması için biraz zamana ihtiyacı olacaktır.  Red Ball Roller, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için bazı küçük hataları iyileştirdi. Oyuncuların dövüşü serbest bırakması için güzel grafiklere ve 100'den fazla seviyeye sahip oyun.


Red Ball Roller Apk indir


Her seviyenin farklı bir patronu olacak; seviyeler ve patronlar seviye sayısı ile güçlenecek. Boss'u her yendiğinizde belirli miktarda altın alacaksınız. Sihirli kapıya girmeden önce hepsini toplayın. Kapıların kilidini açmak ve yolculuğunuza devam etmek için anahtarları toplayın. Oyuncunun yolculuğu, vahşi otlaklardan, terk edilmiş fabrikalardan kurak çöllere ve keşfetmenizi bekleyen diğer birçok bağlama kadar birçok farklı yerden sürekli olarak geçmelidir.


Red Ball Roller indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun GETCHA GHOST APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar