Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.15.8]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.15.8] 1 Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.15.8] 2 Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.15.8] 3 Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.15.8] 4 Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.15.8] 5 Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu Mega Hileli MOD APK [v1.15.8] 6

Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu Mega Hileli MOD APK [1.15.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları bekleyen birçok zorluğun olduğu heyecan verici bir dünyaya sahiptir.


Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu 1.15.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler edinebilirsiniz;
  2. Hasar Hilesi. Oyuna başladıktan sonra, yüksek hasar verebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak butona tıklayın.

Run Guys Knockout Royale, yeni ve tamamen yenilikçi bir oyun tarzına sahip bir battle royale oyunudur. Oyuncular, farklı zorlukların üstesinden gelmek için çok zaman harcayacaklar ve bu oyunda hiçbir savaşa katılmayacaklar, ancak yine de getirdiği heyecanı hissedecekler. Aynı zamanda oyuncular, diğer oyuncularla maçta en hızlı şekilde galip gelmeye çalışırlar.


Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu v1.15.8 MOD APK


Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu size her oyuncunun seveceği renkli bir dünya getiriyor. Birçok çevresel unsur oyunda görünür ve tamamen deneyimlemek için tasarlanmıştır ve gözlerini oyundan ayıramaz. Aynı zamanda oyunun ortamı sürekli değişiyor, oyuncular kazanmak istiyorlarsa bu oyundaki pek çok şeye uyum sağlamak için zaman ayıracak ve bu oyundaki birçok şeye dikkat edecekler.


Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu Para Hilesi


Oyundaki her çevresel unsur, oyuncuyu etkileyebileceği için oyuncunun dikkat etmesi gereken belirli işlevlere sahiptir. Aynı zamanda oyunun sahasının hareket edebileceğiniz bir alana sahip olacağını ve etrafın sonsuz bir alan olduğunu fark edebilirsiniz. Yani, ne yazık ki, bir şeye çarpıp oyun alanından uçarsanız, kaybeden siz olacaksınız. Bunların, herhangi bir oyuncunun üstesinden gelmesi gereken zorluklar olduğu söylenebilir.


Run Guys Apk Hile


Bu oyunda oyuncular, karakteri heyecan verici, sevimli ve renkli bir görünümle üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler. Aynı zamanda birçok oyuncuyu sevdirecek bir faktördür. Aynı zamanda, iki benzersiz düğmeye sahip olacaksınız: sol taraftaki hareket düğmesi ve sağ taraftaki atlama düğmesi. İki düğmenin anlaşılması çok zor değil, ancak oyuncunun karaktere ustaca alışması ve kontrol edebilmesi için zaman ve beceri gerekiyor. Pek çok farklı tuzağın üstesinden gelmeniz gerekecek.


Run Guys Apk indir


Run Guys Knockout Royale, oyuncuları bekleyen birçok zorluğun olduğu heyecan verici bir dünyaya sahip. Diğer birçok oyuncuyla bir savaşa gireceksiniz ve bu bir battle royale oyununun özüne sahiptir, ancak bu oyunun içinde dikkat etmeniz gereken bir şey var. Maçta düşmanı yenmek için herhangi bir silah kullanmayacak ve her bölümde belirtilen sayıda galip sayısında bitiş çizgisine hızlı bir şekilde ulaşan kişi olacaksınız.


Run Guys Hile


Oyuncular karakteri kontrol edecek ve sahada pek çok başka oyuncuyla birlikte görünecek. Yollarını bulmak ve arkadaşlarının gitmek istediği yere gitmek için birbirlerini itip kakacaklar. Ancak her insanın hareketinin ilerlemesi aynı değildir ve her zaman bir şeyden etkilenir, yani her zaman aktif olan çevresel faktörler. Oyuncuya zarar vermese bile üstesinden gelmeniz gereken bir tuzak olarak görülebilir. Bu tuzakların birçok türü vardır ve her seviyeye bağlı olarak yeni tuzaklar görünecektir. Örneğin, büyük bir güce sahip dev bir topun veya sürekli dönen bir çarkın olduğu bir alanı geçmek zorunda kalacaksınız. Ardından, nihai hedefe ulaşmak için bir yerden diğerine atlayacaksınız. Ancak, bir faktörü önemseyeceksiniz: Bu oyunda kaybolmaktan endişelenmeyeceksiniz çünkü basit yolları takip etmek ve hedefe yönlendirmek kolaydır. Başka bir deyişle, tuzakların üstesinden gelmeniz gerekir; hedefe ulaşacaksın.


Run Guys Hile nasıl indirilir?


Run Guys Knockout Royale'ın sadece bir seviyesi olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu oyunun birçok farklı seviyesi olacak ve her seviyenin kendine özgü unsurları var. Böylece sizi neyin beklediğini bilemezsiniz ve yalnızca çevrenize nasıl hızlı bir şekilde adapte olacağınızı bilirsiniz. Aynı zamanda, oyuncuları motive eden bir şey de, bir sonraki seviyeye geçmek için onaylanan insan sayısıdır. Her aşamada kalan ve gereken oyuncu sayısının daha az olacağı söylenebilir.Run Guys: Knockout Royale'de seviyeyi kazandıktan sonra, oyuncu belirli miktarda kaynak alacak ve bunları bu oyunda çok kullanacaksınız. Örneğin, farklı görünümlere sahip birçok ilginç yeni karakterin kilidini açmak için belirli sayıda kırmızı elmas toplayabilirsiniz. Aynı zamanda, birçok maçta dinamik destek efektlerine sahip bir miktar para veya ekipman da elde edersiniz.


Run Guys Hasar Hilesi


Karakterinizin benzersiz bir yeteneği olacak ve kilidi açıldığında oyuncu için donatılacak. Ancak kilit açma yöntemi diğer bazı oyunlardan tamamen farklıdır çünkü seviyeye göre değil, şans eseri yükseltilir. Özellikle, yeteneğin kilidini açmak ve ekranın herhangi bir beceriyi rastgele hale getirmesini beklemek için belirli bir miktar paraya ihtiyacınız olacak. Ancak aynı zamanda seviyenize göre farklı efektlere sahip çok sayıda ekipman elde edersiniz ve bunlar renge göre seviyelendirilir.


Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu indirin (MOD, Ücretsiz Ödül / Yüksek Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Space Shooter Galaxy Attack APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar