Raft Survival Multiplayer Hileli MOD APK [v9.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Raft Survival Multiplayer Hileli MOD APK [v9.1.0] 1 Raft Survival Multiplayer Hileli MOD APK [v9.1.0] 2 Raft Survival Multiplayer Hileli MOD APK [v9.1.0] 3 Raft Survival Multiplayer Hileli MOD APK [v9.1.0] 4 Raft Survival Multiplayer Hileli MOD APK [v9.1.0] 5 Raft Survival Multiplayer Hileli MOD APK [v9.1.0] 6

Raft Survival Multiplayer Hileli MOD APK [9.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların deniz yaşamı ve birçok ada arasındaki gezilerle ilgili çeşitli taze içerikleri keşfetmelerine olanak tanır.


Raft Survival Multiplayer 9.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium özelliklerin kilitleri açık / Unlocked
Raft Survival Multiplayer, oyuncuların deniz yaşamı ve birçok ada arasındaki gezilerle ilgili çeşitli taze içerikleri keşfetmelerine olanak tanır. Oyuncular bu hayatta kalma mücadelesinden kaynaklanan zorluklara katlanmak zorunda kalacaklar. Gerçekleşecek ana faaliyetler arasında bir üs inşa etmek, bulduğunuz eşyaları arazinizi geliştirmek için kullanmak ve kullanım ve ticaret için malzemeler yaratmak yer alıyor. Fırsatlar ve zorluklar aynı anda gelecek, ancak zekanızla bu adada iyi bir yaşam sürün.


Raft Survival Multiplayer v9.1.0 MOD APK


Oyuncuların Raft Survival Multiplayer'a başlama süreci, sistemin verdiğiniz bilgileri kaydetmesi ve analiz etmesi için gereken zaman olacaktır. Sonunda, size büyük bir adanın mülkiyeti verilecek. Bu, gelişiminiz için başlangıç ​​noktası olacaktır. Spesifik planlar ve verimli çalışma programları önerilmektedir. Göreviniz, başlamak için kaynakları toplamaktır. Gerekli eşyalar birçok adaya dağılacak. Adanızda koşabilir ve diğer adalara tekne gezileri arayabilir veya organize edebilirsiniz. Arkadaşlarınız olduğunda zorlu yolculuğunuz yalnız olmayacak.


Raft Survival Multiplayer Para Hilesi


Raft Survival Multiplayer, oyuncuların en sağlam tekneyi inşa etmek için işçiliği yapmalarına olanak tanır. Tahta çubuklardan küçük bir tekne yapabilirsiniz. Ancak seviye büyüdükçe, onları diğer daha büyük teknelerle değiştirebilirsiniz. Bina ne kadar büyük olursa, o kadar fazla ahşap ve diğer malzemelere ihtiyaç duyacağını sizin için aklımızda tutuyoruz. Ana faaliyetiniz toplama ve inşa etmektir.


Raft Survival Multiplayer Apk Hile


Yavaş yavaş makineler oluşturulacak. Ama önce, dinlenecek bir yere ihtiyacın var. Toplanan eşyalardan evinizi inşa edelim. Canavar görünebilir, ama bu senin krallığın. Yapılması gereken görevler gelen kutunuzda bildirim olarak görünecektir. 


Raft Survival Multiplayer Apk indir


Yapı listesi yapabileceklerinizi sınırlayacaktır. Oyuncular ancak belirli bir seviyeye ulaştığında daha büyük yapılar ve yeni makine türleri inşa edebilecekler. Birçok yerden siparişler size gelmeye başlar; krallıktan gelen hammaddelere ihtiyaçları var. Ve gelirinizi artırmak için birçok fırsatınız olacak!


Raft survival Multiplayer android Oyun Club


Raft Survival Multiplayer'ın yönetimi altında iki ana mod bulunuyor. İlk önce, kendinizi ve arkadaşlarınızı içeren basit oyun modunda elinizi deneyin. Küçük bir ekip, yalnız olduğunuzdan daha üretken olacaktır. Ayrıca grup çalışması yapmak, skor tablosunda sabit başarılar elde etmenize de yardımcı olur. Ayrıca oyuncular, merkez adadaki hareketli hayatı keşfetmek için çok oyunculu moda katılabilirler. Adanızı geliştirmek için daha fazla arkadaşla tanışabilir ve daha fazla deneyim kazanabilirsiniz.


Raft Survival: Multiplayer play store


Raft Survival Multiplayer, ıssız adalarda inanılmaz gerçekçi bir hayatta kalma deneyimi sağlar. Oyuncular, denizde veya birçok adada seyahat ederken topladıkları en basit eşyalarla yolculuklarına başlarlar. Garantili sayıda ahşap çıta ve vida, herhangi bir binanın inşa edilmesini kolaylaştıracaktır. Sadece orada durmakla kalmayıp, araziyi genişletmeye ve siparişler için mal üretmeye devam edelim. Malzeme eksikliği veya rakibin büyük ölçekli saldırıları gibi bazı zorluklar ortaya çıkacaktır. Yeni ada hayatının tadını çıkarmak için saatlerin var!


Raft Survival Multiplayer indir (MOD, Kilitler açık)


Bir önceki android oyun Jewel Bricks Breaker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar