Hex Commander Fantasy Heroes Para Hileli MOD APK [v5.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hex Commander Fantasy Heroes Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 1 Hex Commander Fantasy Heroes Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 2 Hex Commander Fantasy Heroes Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 3 Hex Commander Fantasy Heroes Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 4 Hex Commander Fantasy Heroes Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 5 Hex Commander Fantasy Heroes Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 6

Hex Commander Fantasy Heroes Para Hileli MOD APK [5.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. insanlar, Orklar, Goblinler, Elfler, Cüceler ve ölümsüzler arasındaki savaşın tam ortasına koyacak sıra tabanlı bir strateji oyunudur.


Hex Commander Fantasy Heroes 5.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Kilitlenmemiş Yarış
  4. Reklamsız

Hex Commander Fantasy Heroes'da birçok çekici unsuru olan bir fantezi dünyası oyuncuları bekliyor . Oyunun mekaniğini öğrenmek için zaman ayıracak ve bölümü tamamlamak için sahip olduğunuz her şeyi kullanacaksınız. Aynı zamanda güçlü ırkların yanı sıra değişen çevre koşullarına sahip yerlerde birçok farklı savaşa adım atacaksınız. Elbette ileride sizi bekleyen zorluklar her zaman olacaktır.


Hex Commander Fantasy Heroes v5.1.1 MOD APK


Oyuncular, cüceler veya elfler gibi birçok efsanevi ırkı bulmak için bir fantezi dünyasına girecekler. Böylece her ırk, oyun içinde ilgilenmeniz ve güçlerinden en iyi şekilde yararlanmanız gereken bir güce sahip olacak. Birliklerinizi daha verimli bir şekilde kontrol etmek ve seviyeyi kazanmak için çevresel faktörlerden yararlanmak için oyun ekranını yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla izleyeceksiniz. Çevresel unsurlar da tamamen detaylandırılmıştır.


Hex Commander Fantasy Heroes Para Hilesi


Hex Commander Fantasy Heroes dünyasının size getirdiği güzellikten tamamen etkileneceksiniz. Farklı yerlere asker gönderebilmeniz için bölgelere ayrılacaktır. Aynı zamanda, bu oyunun heyecan verici unsurlarından biri, bazen bazı çevresel faktörlerin savunmanızı optimize etmenize yardımcı olmasıdır. Özellikle, taşınacak bir yer seçerken bazı ağaç türleri kalkan şeklinde simgeler olarak görünür; ağaçlı bir alanda durduklarında karakterin aldığı hasar azalacaktır.


Hex Commander Fantasy Heroes Altın Hilesi


Oyuncular farklı seviyelerde yer alacak ve seviyeyi tamamladıktan sonra aldıkları kaynakları görecekler. Ayrıca bu seviyelerin zihinsel olarak hazırlanmanın ve oyunda dikkatli oynamanın zorluğunu da gösteriyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birliklerinizi ideal bir şekilde hareket ettirmeye çalışacak ve bölümü en iyi şekilde tamamlayacaksınız. Tamamen hareketli alanlar açıkça gösterilir ve bazı gerekli hareket tahminleri görünür.


Hex Commander Fantasy Heroes Apk Hile


Bu alanlara gidip stratejinizi optimize edip edemeyeceğinizi bileceksiniz. Sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Başka bir deyişle, her oyuncunun sırası, hareket etmesi için yalnızca bir karaktere veya bir grup karaktere atanacaktır. Aynı zamanda, iki veya daha fazla karakter birbirine yakın durduğunda, yakındaki ve önceden tanımlanmış düşmanlara saldıracaklar. 


Hex Commander Fantasy Heroes Elmas Hilesi


Oyunun amacı her zaman ilk alanda tüm düşmanları yenmektir. Hex Commander'ın oynanışı tamamen anlaşılabilir ancak seviyeler giderek daha karmaşık hale geleceği için eşit derecede zorlayıcı. Aynı zamanda bir kampanya değil, dört kampanya yaşayacaksınız. Her harekât, bu oyun içerisinde bulabileceğiniz bir yarışa karşılık geliyor ve şüphesiz dikkat etmeniz gereken farklı özelliklere sahip olacaklar. Aynı zamanda, size müreffeh bir görev sistemi verir ve cüretkar ihtiyacı karşılar.


Hex Commander Fantasy Heroes Apk indir


Oyunda kazandığınız para, yeni binalar inşa ederek ve ordunun gücünü yükselterek krallığınızı geliştirmek için kullanılacak. Aynı zamanda, kampanyayı deneyimlemeyeceksiniz, aynı zamanda farklı modlarda diğer oyuncularla da oynayabilirsiniz. Oyunun yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz bazı etkileyici özel maçlar var. Kampanyalar, kontrol becerilerinizi ve taktiklerinizi geliştirmenize yardımcı olacak zorluklar olarak görülebilir.


Hex Commander Fantasy Heroes İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Star Warfare Alien Invasion HD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar