SpongeBob Krusty Cook-Off v4.4.2 Hileli MOD APK

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
SpongeBob Krusty Cook-Off v4.4.2 Hileli MOD APK 1 SpongeBob Krusty Cook-Off v4.4.2 Hileli MOD APK 2 SpongeBob Krusty Cook-Off v4.4.2 Hileli MOD APK 3 SpongeBob Krusty Cook-Off v4.4.2 Hileli MOD APK 4 SpongeBob Krusty Cook-Off v4.4.2 Hileli MOD APK 5 SpongeBob Krusty Cook-Off v4.4.2 Hileli MOD APK 6

SpongeBob Krusty Cook-Off v4.4.2 Hileli MOD APK, - en son sürüm - Android için ücretsiz indir, aç balıkların açlığını gidermek için Spongebob


SpongeBob Krusty Cook-Off v4.4.2 AÇIKLAMASI


Spongebob Krust Cook Off'a Hızlı Giriş Zamanı


Daha önce bir yemek pişirme oyunu veya simülatör oynadıysanız, ne bekleyeceğinizi hemen hemen bileceksiniz. Ancak, şimdi bir bükülme var - Spongebob, Patrick, Sandy, Mt. Yengeçler ve daha tanıdık karakterler eğlenceye katılır. Krusty Cook Off'un cazibesi budur. Spongebob Squarepants oyuncu kadrosuyla takılırken neden eski bir simülatörü oynasın ki?Oynanış


Müşterilerinize krabby köftesi servis etmeyi beklersiniz. Ancak durum bu değil. Aç balıklar için bir sürü farklı yemek hazırlıyorsunuz. Bunlara krep, barbekü ve evet, hatta Krabby Patties dahildir.

Misafirlerinizi tanıdığınızdan ve onlara olabildiğince hızlı hizmet verdiğinizden emin olun. Çünkü her müşteri bir zamanlayıcıda olacak. Ek olarak, ilerledikçe siparişler daha karmaşık ve karmaşık hale gelecektir. Ama süngerin kaldıramayacağı hiçbir şey yok.


SpongeBob Krusty Cook Off 4.4.2 Elmas Hile Apk


Ayrıca Spongebob Krust Cook-Off'taki yerinizi korumanız gerekecek. Oyun içi para birimi, paranızı artırmak için daha fazla öğe satın almanıza yardımcı olacak! Mutfağınızı süsleyebilir ve daha fazla ekipman veya gıda verimliliği seçeneği ekleyebilirsiniz.

Krep yapacağınız ikonik sarı goofball’un Pineapple evinde başlayacaksınız. İlerledikçe ve geliştikçe şunlara geçeceksiniz:

Ayrıca, devam ederse müşterilerinizi mutlu etmek için çerezler de alacaksınız. Endişelenme, bir zamanlayıcı var. Sonunda, tüm şehri doyurmaya yetecek kadar kurabiyeniz olacak! Zamanlayıcıyı hızlandırmak için mücevher bile kullanabilirsiniz. Ücretsiz mücevher almak için hızlı bir reklam izleyin!


SpongeBob Krusty Cook Off 4.4.2 Para Hile Apk

Oyununuza daha fazla SPICE eklemek için başarılar ve liderlik tabloları bile var. Bikini Bottom'daki en iyi köpeğin (veya balık… veya süngerin) kim olduğunu görmek için arkadaşlarınızla gerçek bir Cook-Off yapın!

Her şeyi mahvetmek istemiyoruz, bu yüzden kesinlikle kontrol etmek için oyunu kendiniz kapmalısınız.

Görsellere gelince ...
Her şey, Spongebob'dan görmeyi beklediğiniz şeydir. Tüm deniz canlıları nasıl olması gerektiğine bakıyor. Biraz uzun süre oynadığımız için gösterinin bir parçası gibi hissediyoruz. Daldırma için bu nasıl?

Bikini Bottom'a daha fazla FLARE eklemek için, en sevdiğiniz karakterleri giydirerek kendinizi eğlendirebilirsiniz. Mevcut her seti kendinize satın almak için değerli taşlar ve çok para kazanın.

Daha fazla ister misin?
Sonuçta, oyunda yapılacak çok şey var ve daha da fazla avantaj elde edeceksiniz. Spongebob Krusty Cook Off APK sınırsız para ve mücevher sürümünde olduğu gibi!

Bununla, gıda endüstrisinde başarıya hazır olacaksınız. Öyleyse zaman kaybetmeyi bırakın! Spatulanızı alın, ızgarayı önceden ısıtın ve pişirmeye başlayın! Masmavi denizde kazanılacak çok para var. Özellikle denizin altındaki bir ananasta. Veya istasyonlarınızı Bikini Bottom'daki en iyi burger lokantasında yönetin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar