Europe Front Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.4.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Europe Front Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.4.2] 1 Europe Front Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.4.2] 2 Europe Front Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.4.2] 3 Europe Front Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.4.2] 4 Europe Front Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.4.2] 5 Europe Front Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.4.2] 6

Europe Front Mermi Hileli MOD APK [2.4.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Askeri aksiyon nişancı oyunudur. 2. Dünya Savaşını konu alır.


Europe Front 2.4.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kaldırılan reklam ekranı;
  2. Mermi boşa gitmez;
  3. Ölümsüzlük hilesi

Europe Front, ikinci Dünya Savaşı'nın popüler ortamında gerçekleştirilen, size etkileyici bir oyun deneyimi ve heyecan verici boş zaman kazandırabilecek birinci şahıs nişancı unsurlarına sahip oldukça yüksek kaliteli bir 3D aksiyon oyunu. Avrupa Cephesinde (Dolu), insanlık tarihindeki en acımasız savaş atmosferini deneyimleyebilir, aynı zamanda en destansı seferlerinde savaşan taraflardan biri olarak oynayabilirsiniz. Bu oyun sizi sadece ilginç bir harekatla değil, aynı zamanda sizi ilk dakikalardan itibaren sürükleyecek iyi geliştirilmiş oyun modlarıyla da memnun edecek.


Europe Front v2.4.2 MOD APK


Oyunun en başında, ülkelerden birini seçmeniz istenecek: SSCB veya Wehrmacht, ardından savaşların tam merkez üssüne koşmanız ve en zor durumlarda savaş becerilerinizi test etmeniz gerekecek. Ağır ekipman ve avcı uçakları, 30'dan fazla gerçek hayattan ateşli silah türü, modern görsel efektli güzel grafikler, büyüleyici oyun, öğrenmesi kolay kontroller ve ayrıntılı konumlar - Europe Front (Full) tüm bunlar bu oyunu harika yapıyor.


Europe Front 2.4.2 Mermi Hile Apk


Oyuncular, bir Sovyet veya Wehrmacht askeri için kiminle oynayacaklarına karar vermelidir. Kahraman, düşman hatlarının çok gerisinde olan askerinden kurtulan tek kişi olacak. Düşmana karşı hareket etmek, harap olmuş şehrin sokaklarında olmak için, rakibinizi sürekli hareketleriyle taciz etmeli ve yavaş yavaş kendinize yaklaşmalısınız.


Europe Front 2.4.2 Son Sürüm Apk indir


Bir önceki android oyun Driving School Sim APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar