Subway Surfers All stars Para Hileli MOD APK [v2.40.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Subway Surfers All stars Para Hileli MOD APK [v2.40.0] 1 Subway Surfers All stars Para Hileli MOD APK [v2.40.0] 2 Subway Surfers All stars Para Hileli MOD APK [v2.40.0] 3 Subway Surfers All stars Para Hileli MOD APK [v2.40.0] 4 Subway Surfers All stars Para Hileli MOD APK [v2.40.0] 5 Subway Surfers All stars Para Hileli MOD APK [v2.40.0] 6

Subway Surfers All stars Para Hileli MOD APK [2.40.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Olabildiğince çabuk koş, yakalanmaktan kaç ve yaklaşan trenlerden kaç. Hoverboard kullanarak metrolardan geçerek jeton kazanabilirsiniz.


Subway Surfers All stars 2.40.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Zıplama Hilesi
  3. Skin Hilesi

Tüm zamanların en bilinen mobil oyunlarından biri şüphesiz Subway Surfers All stars'tır. Kiloo ve Sybo Games, sonsuz bir koşucu olan oyunu yarattı. Asıl amaç, Jake, Tricky ve Fresh'e huysuz Müfettiş ve köpeğinden kaçmalarında yardımcı olmaktır. Olabildiğince çabuk koş, yakalanmaktan kaç ve yaklaşan trenlerden kaç. Hoverboard kullanarak metrolardan geçerek jeton kazanabilirsiniz.


Subway Surfers All stars v2.40.0 MOD APK


Subway Surfers All-Star oyunu heyecan arayanlara yöneliktir. Çarpıcı 3D görsellere, akıcı hareketlere ve gerçekçi bir çevreye sahiptir. Bu kalp çarpıntılı oyunda metrolarda gezinmeli, trenlerden kaçınmalı ve Müfettişten kaçmalısınız. Hoverboard'lar ve jetpack'ler gibi fantastik güçlendirmeleri kullanarak metrolarda gezinebilirsiniz.


Subway Surfers All stars Para Hilesi


Oyun, ses efektleri ve fon müziği ile mükemmel bir şekilde tamamlanmaktadır. Her eyleme heyecan katarlar. Genel olarak, bu oyun isteyebileceğiniz tüm heyecan ve macerayı içeriyor. Sıkışık metrolar, yaklaşan trenler ve Müfettiş ve köpeği nedeniyle tetikte olmanız gerekecek.


Subway Surfers All stars Altın Hilesi


İyi bilinen sonsuz kaçış planı bu oyunda devam ediyor. Jake, arkadaşlarının yardımıyla Müfettiş'ten uzaklaşmak için bir yolculuğa çıkar. Ancak müfettiş, kaçmayı zorlaştıran modern teknoloji ile donatılmıştır. Ek olarak, köpeği daha saldırgandır ve dikkatli olmazsanız sizi kovalar.


Subway Surfers All stars Apk Hile


Bu nedenle kaçış stratejinizde daha stratejik olmalısınız. Neyse ki, metro sisteminde gezinmenizi ve daha hızlı koşmanızı kolaylaştıracak ek güçlendirmelere erişiminiz var. Bu oyunda daha fazla karikatürize avatar var. Bu çeşitlilik sayesinde çok çeşitli olanaklara sahipsiniz. Her karakterin sizi rekabette öne geçirecek özel becerileri vardır.


Subway Surfers All stars Apk indir


Subway Surfers All starlar şu anda en popüler oyunlardan biridir ve kullanıcılar Subway Surfers All starlarda benzeri görülmemiş bir mutluluk yaşayabilirler. Birçok kişi, Subway Surfers All Stars'ın seviyesini yükseltmek için genellikle çok fazla zaman ve para harcar, ancak yine de nihai oyun deneyimini elde edemezler. Ancak Subway Surfers All Star'ın çok sayıda oyun kullanıcısı olması da oyunun başarısını kanıtlıyor. Oyun işlevini sonsuz bir şekilde deneyimleyebiliyorsanız, oyunu ekstra ilginç bulacaksınız.


Subway Surfers All stars indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Company Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar