TerraGenesis Landfall Para Hileli MOD APK [v2.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
TerraGenesis Landfall Para Hileli MOD APK [v2.9] 1 TerraGenesis Landfall Para Hileli MOD APK [v2.9] 2 TerraGenesis Landfall Para Hileli MOD APK [v2.9] 3 TerraGenesis Landfall Para Hileli MOD APK [v2.9] 4

TerraGenesis Landfall Para Hileli MOD APK [2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mars, Venüs ve ay gibi yeryüzünde evler, yaşam hatları, uzay limanları vb. inşa edin ve tesisleri uygun şekilde çalıştırın.


TerraGenesis Landfall 2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

TerraGenesis Landfall, zorlu gezegenlerde çeşitli tesisler oluşturan ve yerleşimleri zenginleştiren, dünyasallaştırıcı bir SLG'dir. Mars, Venüs ve ay gibi yeryüzünde evler, yaşam hatları, uzay limanları vb. inşa edin ve tesisleri uygun şekilde çalıştırın. Çeşitli sıkıntılar yaşanırken, bunlarla uğraşacağız ve iyi yaşayabileceğimiz alanı genişleteceğiz. Sert dünyayı insanlarla doldurmak mümkün mü? Yetenekleriniz sorgulanacak!


TerraGenesis Landfall v2.9 MOD APK


TerraGenesis Landfall oyununda önce boş bir alana gerekli minimum tesisleri inşa edin ve ardından tesislerin sayısını buradan serbestçe artırın. İşçiler ve diğer personel, kaynaklarla birlikte Dünya'dan sömürgeciler olarak gönderilecek. Zaman zaman çeşitli sıkıntılar ve olaylar ortaya çıkacaktır, bu yüzden onlarla uygun şekilde ilgilenelim.


TerraGenesis Landfall Para Hilesi


Dışarıdaki dünya çok daha büyük. Gezici ile bir anket ekibi gönderelim. Edinebileceğiniz kaynakları araştırmak ve çıkarmak için yerleşimin dışına geziciler gönderin. İlk etaplarda az sayıda ekipman ve personel ile zar zor geçebileceğiz, ancak rovers ve roket sayısı arttıkça aynı anda çeşitli işlerle ilerleyebileceğiz.


TerraGenesis Landfall Altın Hilesi


Geçidi iyi bağlayabileceğiniz açıyı ve konumu bulalım. Her tesisin şekli ve boyutu, geçişin kurulum konumu vb. farklı olup, diğer tesis ve geçitlere bağlanarak çalıştırılabilir. Tesis 360 derece döndürülerek kurulabilir, bu nedenle alanı iyi yönetmek oldukça bulmaca gibi ve ilginç. Her tesis için gerekli personelin de temin edilmesi gerektiğinden oldukça stratejiktir.


TerraGenesis Landfall Hile Apk


Son yıllardaki şehir geliştirme SLG sisteminden farklı olarak hiçbir şey yapmadan insan sayısının artacağı anlamına gelmiyor ve konforlu bir alan yaratmak için çeşitli önlemler alınması gerekiyor. Yeterince elektriğiniz yoksa santrale ihtiyacınız var, yaşayacak yeriniz yoksa bir eve ihtiyacınız var. Zorluk seviyesi oldukça yüksektir ve sık sık yaşanan sorunlar nedeniyle bazı işçiler ölecektir. Uzun bir aradan sonra çıtır çıtır olan tam teşekküllü bir SLG olduğu söylenebilir!


TerraGenesis Landfall Apk indir


Yerleşime farklı açılardan bakalım… Etrafında gerçekten hiçbir şey yok. Oyun benzeri seviye tasarımı sert, ancak sertlik görünümde iyi bir şekilde ifade ediliyor. Tesisler, arka planlar, ıssız yıldız yüzeyleri gibi mekanlar son derece gerçekçi 3D grafiklerle inşa edilmiş ve “Böyle bir yerde yaşamak gerçekten mümkün mü?” gibi bir his uyandırıyor. “Space Brothers”ın işinin gerçekten ciddi ve korkutucu olduğunu gerçekten hissedebilirsiniz.


TerraGenesis Landfall indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Wolf Simulator Wild Animals 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar