Tiny Robots Recharged Enerji Hileli MOD APK [v1.54]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tiny Robots Recharged Enerji Hileli MOD APK [v1.54] 1 Tiny Robots Recharged Enerji Hileli MOD APK [v1.54] 2 Tiny Robots Recharged Enerji Hileli MOD APK [v1.54] 3 Tiny Robots Recharged Enerji Hileli MOD APK [v1.54] 4 Tiny Robots Recharged Enerji Hileli MOD APK [v1.54] 5 Tiny Robots Recharged Enerji Hileli MOD APK [v1.54] 6

Tiny Robots Recharged Enerji Hileli MOD APK [1.54] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bulmaca, Puzzle oyunlarını seviyorsanız pişman olmayacaksınız.


Tiny Robots Recharged 1.54 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Enerji Hilesi
  2. Kilitler Açık
Çevre tasarımında ve oynanışta birçok heyecan verici öğeye sahip bir bulmaca oyunu, keşfetmenizi bekliyor, yani Tiny Robots Recharged. Bu ortamların üstesinden gelecek ve bu oyunun getirdiği zorlukları tamamlayacak olan siz olacaksınız. Aynı zamanda, oynadıkça, bu oyunun sunduğu benzersizliği ve kendinize meydan okumak için kullanabileceğiniz zorlukları da göreceksiniz. Yeni sürümde oyunun zorluğu da artırılmış.


Tiny Robots Recharged v1.54 MOD APK


Tiny Robots Recharged'ın yeni versiyonunda oynanışa bazı unsurlar eklendi ve bazen bu da birçok oyuncuyu oyunu keşfetmeye devam etme konusunda motive edecek bir faktör. Özellikle, oyuncuların bunları çözebilmesi için yeni seviyeler eklendi ve gerçekten de bu seviyelerin zorluğu da normalden daha karmaşık olacak. Ayrıca yeni patron savaş sistemi de ilgi görüyor ve bazı yeni patron ekranları var. Yeni oyun güncellemelerinin yanı sıra, keyif alacağınız başka unsurlar da var. Bu oyunda bulabileceğiniz yeni ara sahneler her zaman oyuncuların ilgisini çeken hikayelerle gelecek. Aynı zamanda kullanıcıların alabileceği pil sayısı da artıyor. Başka bir deyişle, bu sürümde oyunculara daha optimal ancak daha zorlu bir oyun deneyimi sunmak için bazı yeni unsurlar eklendi.


Tiny Robots Recharged Para Hilesi


Tiny Robots Recharged'ın hikayesi siz arkadaşlarınızla birlikteyken başlıyor ama ne yazık ki karşımıza kötü bir karakter çıkıyor. Tüm arkadaşlarını yakaladı ve o kadar hızlı kaçtı ki hiçbir şey yapamıyorsun. Oradan, arkadaşlarınız hakkında bilgi bulmak ve onları tehlikeli isimlerden kurtarmanın bir yolunu bulmak için çeşitli yerlerden yolculuğunuza başlarsınız. Karşılaştığınız her seviye, hayal ettiğiniz kadar geniş olmadığı ve görmezden gelemeyeceğiniz bazı incelikleri olduğu için benzersizdir. Spesifik olarak, bu oyunun içindeki öğeler o kadar ayrıntılı tasarlanmıştır ki, onları gözlemlemek ve onlardan en iyi şekilde yararlanmanın yollarını bulmak için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında bu ortamı da döndürebiliyorsunuz çünkü havada süzülen bir kareye benziyor ve bu ortamların ortak noktası her zaman bir kapı sahnesi olması.


Tiny Robots Recharged Enerji Hilesi


Tiny Robots Recharged'da deneyimlediğiniz ilk seviye, bir eğitim seviyesidir. Çevreyi döndürme, oyun içi öğelerle etkileşim kurma veya bir şey alma gibi oyun içinde gerçekleştirebileceğiniz mekanikler hakkında bilgi edineceksiniz. Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken bir unsur da her zaman ekranın sağ alt köşesinde bulunan robotun enerjisi ile ortamdaki pilleri alarak ilgilenmeniz olacaktır. Aynı zamanda arkadaşlarını arayan karakterdir. Bu oyunun oynanışı sadece bir hedefe yöneliktir, o da kapıyı açmaktır. Başka bir deyişle, bu oyundaki her ortam, üstesinden gelmeniz gereken bir bulmaca ve topladığınız unsurlardan yararlanmanız gerekiyor. Anahtarları açmak veya güç kaynağını engelleyen ahşap panelleri kesmek gibi oyunda mevcut olan bazı unsurlara bağlantılara sahip olacaklar. Nihai hedefiniz, her seviyede kapıya ulaşmaktır.


Tiny Robots Recharged Hile apk


Bu oyunun eğlencesine gelirsek, her seviyedeki karmaşıklıktır. Yukarıda bahsedildiği gibi, gerekli şeyleri toplamak ve bölüm içinde aklınıza gelebilecek şeyleri denemek için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda, bulmacadaki çeşitlilik, oyunda yararlanabileceğiniz şüpheli noktaları tanımak için sürekli olarak perspektifi değiştirmeye ve düşünmeye zaman harcamanıza neden olacaktır. Ayrıca birçok seviyeden geçerken bosslarla da karşılaşmanız gerekiyor.


Tiny Robots Recharged apk indir


1-2 seviye deneyimleyecek ve bekleyen birçok farklı zorlukla birçok seviye yaşayacaksınız. Tasarım, çevre düzenlemesi ve oyunun kritik unsurlarının nasıl gizlendiği konusunda farklılık gösterirler. Bazen ekranınızda beliren robotlar da önemli bir faktördür ve kesinlikle etrafınızdaki şeylerle ne yaptığınızı gözlemlemek için orada değildirler. Bu yüzden seviyeyi tamamlamaya ve içinde tanıtılan hikayeleri deneyimlemeye çalışın.


Tiny Robots Recharged son sürüm apk


Eklenen ekran sistemi ile deneyim süreniz de daha uzun ve daha zorlu olacak. Ayrıca oyunda zorlu bosslarla karşılaşmayı kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Bunları çözmenin yolu da daha önce tamamladığınız normal seviyeler kadar basittir. Uzay gemilerinde hala görünen bazı unsurlar olacak ve bulmacayı mümkün olduğunca çabuk çözmeye çalışacaksınız.


Tiny Robots Recharged'ı İndirin (MOD, Sınırsız Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Tiny Archers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar