Sniper Warrior Mega Hileli MOD APK [v0.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sniper Warrior Mega Hileli MOD APK [v0.0.3] 1 Sniper Warrior Mega Hileli MOD APK [v0.0.3] 2 Sniper Warrior Mega Hileli MOD APK [v0.0.3] 3 Sniper Warrior Mega Hileli MOD APK [v0.0.3] 4

Sniper Warrior Mega Hileli MOD APK [0.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları silahlarla herhangi bir yere götüren, düşmanlara nişan alıp isabetli atışlar yapacakları bir keskin nişancı oyunudur.


Sniper Warrior 0.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
  2. Geri tepme yok
  3. Tüfek Modu
  4. Kapsamı Kaldır
  5. Çoklu Mermi

Sniper Warrior, oyuncuları silahlarla herhangi bir yere götüren, düşmanlara nişan alıp isabetli atışlar yapacakları bir keskin nişancı oyunudur. Oyuncunun atışlarına bağlı olarak, farklı öldürme işaretleri alacaklar ve tek atışta herkes öldürülebileceğinden dikkatli olmalılar. 


Sniper Warrior v0.0.3 MOD APK


Destek faktörleri, oyuncuların daha uzun süre hayatta kalmasına ve daha fazla puan kazanmasına yardımcı olacaktır. Sniper Warrior'da oyuncular çevrede herhangi bir yere gönderilen bir keskin nişancıyı gördükleri düşmanları yok etme görevi ile kontrol edecekler. 


Sniper Warrior Para Hilesi


Düşmana dikkatlice nişan almaları ve düşmanın pozisyonlarını tanımaması için hızlı saldırılar başlatmaları gerekecek. Aynı zamanda rakipleriniz artık yapay zeka kontrollü karakterler değil, farklı atış becerilerine sahip oyuncular.


Sniper Warrior Mermi Hilesi


Diğer bazı keskin nişancı oyunlarından farklarından biri de istediğiniz pozisyona hareket edebilmenizdir. Spesifik olarak, karakterin atış eylemini gerçekleştirmek için joystick ve düğmeleri kullanacaksınız ve oradan çekimlerinizi yapmak için doğru yeri seçeceksiniz.


Sniper Warrior Silah Hilesi


Ek olarak, oyundaki çevrede koruyucu unsurlara sahip binalar da olacak ve oyuncular puan kazanmak için saklanabilir ve başka hedefler aramaya devam edebilir. Oyuncular, Sniper Warrior'ı deneyimlerken, hedeflediğiniz bölüme bağlı olarak verilen hasarın da farklı olacağını fark edecekler. 


Sniper Warrior Hile Apk


Oradan, oyuncunun nişan alırken dikkatli olmasını gerektirir ve ayrıca düşmanlar atışlarda sizi tanımlayabilir. Yani onları tek atışta öldürüyor ve farklı öldürme işaretleri alıyorsunuz. Ayrıca yenilebilir ve seviye bitene kadar yeniden doğmaya devam edebilirsiniz.


Sniper Warrior Apk indir


Oyun savaşına katılırken, oyuncular karakterin en iyi durumunu korumaya yardımcı olmak için birçok destek unsuru getirebilecekler. Aynı zamanda, düşmanlara daha fazla hasar vermek için güçlü silahlar zamanla yükseltilebilir. Bu PVP oyunu, oyuncuların savaşta arkadaşlarına katılmalarını ve diğer oyunculara karşı zafer kazanmalarını sağlar.


Sniper Warrior indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Rallycross Track Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar