Prey Day Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v15.3.05]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Prey Day Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v15.3.05] 1 Prey Day Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v15.3.05] 2 Prey Day Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v15.3.05] 3 Prey Day Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v15.3.05] 4 Prey Day Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v15.3.05] 5 Prey Day Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v15.3.05] 6

Prey Day Ölümsüzlük Hileli MOD APK [15.3.05] - Son sürümü Android için ücretsiz indirin. Bir gün yeni bir virüs bir dizi yaşam için ölüme neden oldu ve dünyayı ölü bir bölgeye çevirdi.


Prey Day 15.3.05 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük Hilesi

ÖNEMLİ: APK'yi kurduktan sonra, indirilen OBB dosyasını  / sdcard / Android / obb / kısmına kopyalayın ve oyuna giriş yapın.

Bir gün şanssız bir şekilde ruhların bulunduğu yerde kaybolursanız, onlarla savaşmak ve hayatta kalmak için ne yapacaksınız? Belki bu korkunç bir deneyim olur, değil mi? Bununla birlikte, öbür dünyada bir gizem aşığıysanız, bu rüyayı gerçekleştirmek için Prey Day Survival'da  bize katılın . Peki oyun nasıl bir şey, aşağıdaki içerikle birlikte öğrenin.


Prey Day v15.3.05 MOD APK


Bir gün yeni bir virüs bir dizi yaşam için ölüme neden oldu ve dünyayı ölü bir bölgeye çevirdi. Her yerde hayaletler, davetsiz misafirler ve diğer düşmanlar sizi kuşatır ve her an size saldırırlar. Her zaman ellerinde bir bıçak tutarlar ve uyanıklığınızı kaybettiğinizde size vermeye hazırdırlar. Bu noktada, meydan okumanız daha da zor, çünkü bir dizi ölü ve diğer düşman güçlerle birlikte savaşmanız gerekiyor. 


Prey Day Para Hilesi


Göreviniz tüm becerileri onlarla savaşmak için kullanmak, aksi takdirde ölürsünüz. Herhangi bir düşmandan önce cesur ve beceriksiz bir kişi olduğunuzu kanıtlamak için en iyi arkadaşınızın tüm gücünü kullanmaya çalışın.


Prey Day Son Sürüm Apk indir


Arkadaşlarınızla savaşmak için birleşmek, özellikle de ölü ordunun başını kolayca öldürebiliyorsanız, hayatta kalma şansınızı artıracaktır. Bu sizin en güçlü düşmanın, bu yüzden şansınız olduğunda ona saldırın. Bu korkutucu dünyada hayatta kalmak istediğinizde yararlanabileceğiniz en etkili teknik diyebilirsiniz. Yoldaşlar bulmak ve büyük klanlar oluşturmak, düşmanlara karşı gücünüzü güçlendirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Birlikte savaşmak size yeni kaynaklar getirecek ve her koşulda güvenliğinizi sağlayacaktır.


Prey Day Ölümsüzlük Hilesi


Düşmanlar size her an saldırabilecekleri için, savaş pozisyonlarını seçerken ve yeni formüller araştırırken dikkatli olun, isteyenleri korumak için öldürürken tuzaklar yaratın. Düşmanlarla savaşmanın yanı sıra, değerli kaynaklar bulmak için yeni alanlar keşfetmelisiniz, çünkü bunlar değerli ve hayatta kalmanız için ana kaynaktır. Hastanelerde, süpermarketlerde, askeri üslerde veya hayatta kalanların olduğu şehirlerde keşfe çıkabilirsiniz. Bunları elde etmek için güç kullanabilirsiniz.


Prey Day Survival - Craft & Zombie Mod Apk


Last Day On Earth: Survival gibi, oyunun basit bir 2D grafikleri var. Ancak Prey Day: Survival'ın açılmasının hemen ardından oyuncular gerçek karanlık dünyaya dalacaklar. İnsanların her an tehlikede olabileceği ve ölebileceği bir yer. Genel olarak, oyuncular gerçek bir hayatta kalma duygusu yaşayacaklar.


Prey Day Survival Apk Hile


Gizemi, macerayı keşfetmeyi seviyorsanız, Prey Day: Survival  imkansız bir seçimdir. Arayüz tasarımı göz alıcı, net ses. Özellikle, karakterin ses ve hareketinin uyumlu kombinasyonu kesinlikle size çok sayıda yeni, benzersiz bir his verecektir. Daha önce hiç deneyimlemediyseniz, gizemi keşfetmek için aşağıdaki adresi hızlıca ziyaret edin ve çevrimdışı deneyimleme fırsatı olmadan bu duygunun tadını çıkarın.


Prey Day Survival Craft & Zombie indir (MOD, Ölümsüzlük)


Bir önceki android oyun MORTAL KOMBAT X APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar