Worms Zone io Para Hileli MOD APK [v4.6.1]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Worms Zone io Para Hileli MOD APK [v4.6.1] 1 Worms Zone io Para Hileli MOD APK [v4.6.1] 2 Worms Zone io Para Hileli MOD APK [v4.6.1] 3 Worms Zone io Para Hileli MOD APK [v4.6.1] 4 Worms Zone io Para Hileli MOD APK [v4.6.1] 5 Worms Zone io Para Hileli MOD APK [v4.6.1] 6

Worms Zone.io / Yılanlar Mıntıkası Skin Hileli MOD APK [4.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yılanı besle, büyüt ve en büyük sen ol.


Worms Zone io 4.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi
  2. Tüm skinler açık.

Yılan oyunu, her yerde bulabileceğimiz en temel eğlence oyunlarından birisidir. En eski oyun cihazlarından, Nokia'nın düşük kaliteli telefonları ve hatta en modern akıllı telefonları bile oynanabilirdi. Bu oyunun çeşitleri tüm dünyada ve oyun tarihi boyunca popüler olmuştur.


Worms Zone.io v4.6.1 MOD APK


Şu anda, Worms Zone .io - Obacious Snake Bu tür oyunların yenmesi için seriler içerisinde en çok keyif alınacak oyundur. Son yıllarda ".io game" başarı grubu arasında olduğuna inanılan yeni bir oyundur. Boşta kalan bir oyun olmasına rağmen en büyük savaşı da beraberinde getiriyor. Yılan'da ise - klasik, o zaman daha uzun hala gelmesi için ve büyümesi için noktaları takip edeceksiniz. Çevrimdışı bir oyundur, çok ustaca hareket etmeniz gerekecek, arazi çok daha karmaşık hale gelirken hareket hızı artacaktır. "Worms Zone .io - Obacious Snake" farklıdır. Bu oyun, neredeyse sınırları olmayan geniş bir harita sunuyor. Zaman ve hız da sabittir ve sistem hiçbir zorluk çıkarmaz. Zorluk, sizinle aynı haritada oynayan rakipler üzerinde olacak. Gerekli birimleri hızlıca toplamak için zayıf olanlara saldırmaya ve öldürmeye çalışacaklar.


Worms Zone.io Para Hilesi


Bu oyunda oyuncular iki katı kurala uymak zorunda kalacak. İlk olarak, oyunun zaman sınırı, boyutu ve gücü olmayacak. Çok uzun süre oynamak oyuncunun enerjisini kademeli olarak tüketerek yalnızca yanlış kararlara yol açar. İkincisi, en güçlü harita oyuncusu, başka bir kişinin kafasına ve vücuduna çarparsa yine de mağlup edilebilir. Bu iki şey, birçok oyuncu tarafından önerilen oyunun 3 ana stratejisine yol açar.


Worms Zone.io 4.6.1 Skin Hile Apk


"Dövüşçü" eğlenceli hissettiren en agresif ve tehlikeli stildir. Yeterince güçlü olmak için birimleri hızla toplayacaksınız (bu oyunda birimler hamburger, tavuk butları, peynir gibi yiyecekler olacak). Bundan sonra, oyuncu kendisinden daha zayıf rakipler bulacak ve onları "yutacak". Bu sizi hızlı bir şekilde güçlendirecek, ancak becerikli değilse, çok hızlı ve yanlış bir karar nedeniyle kaybedilecektir.


Worms Zone.io 4.6.1 Ücretsiz APK indir


"Trickster modu" "dövüşçü" ile benzerdir, ancak onlar fırsat oyuncularıdır. Güçlü olmak için anlamsız mücadeleler vermezler. Bu oyuncular, dövüşçülerin dövüşmesini ve ganimetlerin düşmesini yavaşça bekleyecek ve onları olabildiğince toplayacaklar. Ve sonra kaçtılar. Bu oyun tarzı, oyuncuların büyümesine, güçlü olmasına ve yavaşça yenilmeye meydan okumasına izin verir. Ancak, bu strateji sizi 1. yapmaz ve uzun oyun sıkıcı olacaktır.


Worms Zone.io 4.6.1 iksir Hile Apk


"Oluşturucu" en yavaş taktiktir ve oyuncuların birimleri toplamasına ve anlamsız dövüşlerden kaçınmasına izin verir. En geniş, en yavaş ve en ilerici insanlar olacaklar. Ancak, oyuncu bu oyun tarzına yeterince sabırlıysa, en üst sıraya tırmanacak kadar güçlü olana kadar oyunda hayatta kalacaktır. Yeterli güce sahip olduğunuzda, oyunun şeklini özgürce değiştirebilir, zayıf olanla savaşabilir ve konumunuzu koruyabilirsiniz.


Worms Zone.io İndir - Obur Yılan (MOD, Sınırsız Para / Skin)


Bir önceki android oyun olan Drift Max Pro APK ücretsiz indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Sorma.zone.io"

Yusuf

2 yıl önce

Çok güze l oyun

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar