#DRIVE Para Hileli MOD APK [v3.0.39]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
#DRIVE Para Hileli MOD APK [v3.0.39] 1 #DRIVE Para Hileli MOD APK [v3.0.39] 2 #DRIVE Para Hileli MOD APK [v3.0.39] 3 #DRIVE Para Hileli MOD APK [v3.0.39] 4 #DRIVE Para Hileli MOD APK [v3.0.39] 5 #DRIVE Para Hileli MOD APK [v3.0.39] 6

#DRIVE Para Hileli MOD APK [3.0.39] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Basit ancak bir o kadar harika bir araba yarışı oyunu.


#DRIVE 3.0.39 APK AÇIKLAMASI


Araba kullanmak her zaman insanların her gün deneyimlediği en heyecan verici ve çeşitli deneyimlerden biridir. Fark ettiniz ki, pek çok kez geçse de, her seferinde tamamen farklı bir deneyim yaşanıyor. Bu, tekrarlanmasına rağmen bu işi yine de çok ilginç kılıyor. Birçok oyun ürünü, oyuncuların en heyecan verici ayrıntıları kolayca deneyimleyebilmesi için birçok sürüş oyunu üretmek için de bundan yararlanır. Aslında her oyunun farklı bir tasarımı ve meydan okuma mekanizması vardır. #DRIVE aynı zamanda bir sürüş oyunu ama bambaşka bir deneyim getirecek. Gerçek dünya simülasyon oyunu olarak çalışmak üzere tasarlanmış bir arcade oyunu gibi. Pixel Perfect Dude'un oyunculara getirdiği her şey, aynı türdeki diğer oyunlardan kesinlikle tamamen farklı olacaktır. 


#DRIVE v3.0.39 MOD APK


Grafiklerde, #DRIVE, sadece günümüzün yarış blokları gibi değil, son derece nostaljik bir his veriyor. Bu, her şeyin 21. yüzyılın başlarında bir ayar olarak yapıldığı anlamına gelir. Kanıt, arabaların minimalist bir şekilde şekillendirilmiş ve oldukça düşük bir renge sahip olmasıdır. Bunlar yeni piyasaya sürülen süper arabalar değil, yalnızca yayıncı tarafından yaratılan ve işletilen araba modelleri. Çevreleyen manzara, birbirine yakın küçük binalar ile basittir ve bağlam çok özel bir şey değildir. Ancak bu, oyuncuların oyuna daha fazla odaklanması ve araçlarını kontrol etmesi gerektiğinde bir avantajdır. Aslında oyunun hızı oldukça yavaş ve ilerleme seviyesi çok hızlı değil. Oyuncular boş zamanlarında bir eğlence ürününün böylesine nazik, gerçek bir arcade oyununun tadını çıkaracaklar.


#DRIVE Para Hilesi


Özünde, "#DRIVE", oynanışında bile her yönüyle basit bir oyundur. Birincisi, size bir araba verecek ve oyuncu onu basitçe sonsuza kadar sürecek. Bu, oyuncu dikkatsiz oluncaya ve ölümcül bir kazaya neden olana kadar arabanın durmayacağı anlamına gelir - kolay oyun ve basit çalıştırma mekanizması. Ancak şüphesiz oyuncuların odaklarını kaybetmelerine neden olan bazı faktörler olacaktır.


#DRIVE 3.0.39 Kart Hile Apk


Oyunda karşınıza çıkan zorluklardan bahsetmek kesinlikle sizinle yolda seyahat eden arabalar olacaktır. Sizinle paralel olarak farklı hızlarda hareket edecekler, oyuncuların dikkatini nasıl dağıtacakları ve yolda onlardan nasıl kaçınacakları. Bazen bu arabalar birlikte hareket eder ve oyuncu sakin ve maceracı ise tek bir çıkış yolu vardır. Ayrıca gümüş sikkeler de tüm yol boyunca ödüllendiriliyor. Onları topladığınızda ödül artacaktır, ancak bu aynı zamanda açgözlü oyuncular için ölümcül bir tuzaktır. "#DRIVE" sonsuz bir koşu oyunu olmasına rağmen arabanın yakıt unsurundan da bahsetti. Yakıtınız biterse kesinlikle oyunu kaybedersiniz. Ama emin olun çünkü yolda ücretsiz benzin istasyonları var, sadece oraya bırakın, yakıtla dolu benzin deposu simgesini alın.


indir #DRIVE (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun olan Mad Skills Motocross 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar