Shoot Challenge Basketball Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shoot Challenge Basketball Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 1 Shoot Challenge Basketball Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 2 Shoot Challenge Basketball Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 3 Shoot Challenge Basketball Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 4 Shoot Challenge Basketball Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 5 Shoot Challenge Basketball Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 6

Shoot Challenge Basketball Elmas Hileli MOD APK [1.7.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Serbest atış çemberleri ve 3 sayılık basketbol oyunları, istediğiniz zaman mevcuttur!


Shoot Challenge Basketball 1.7.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız Atış Sayısı
  4. Sınırsız Puan
  5. Tüm Kutupların ve Renklerin Kilidi açık

Basketbol oyunlarının yıldızı olmak ister misin? WebberGames'in basketbol simülatörü, gerçek spor oyuncularına hitap edecek çoklu oyun modlarına sahiptir! Mobil basketbol oyunlarında en heyecanlı 3 puanlık yarışmanın galibi olabilirsiniz. Shoot Challenge Basketball gerçek tutkunlar için harika bir basketbol simülatörü! 


Shoot Challenge Basketball v1.7.3 MOD APK


Shoot Challenge Basketball oyununda derin bir nefes alın, derin bir nefes alın ve çemberler için şut atın bir zaman sınırı var ve kazanmak ve yıldız bir basketbolcu olmak için mümkün olduğunca çok basket atmanız gerekiyor. Dünyanın her yerinde çember atmanın heyecanını asla bırakmayacaksınız.


Shoot Challenge Basketball Para Hilesi


Skor tablosunun en üstüne tırmanabilirseniz, benzersiz bir hediye alacaksınız. Tüm mahkemeleri açmak için atış yeteneklerinizi geliştirin. Özel ödüller oyun içi para birimi, güçlendiriciler ve özelleştirilebilecek şeylerden oluşur. 


Shoot Challenge Basketball Elmas Hilesi


Performansınızdan memnun değil misiniz? Basketbolda daha iyi olmak ve şampiyonluklar kazanmak istiyorsanız ligde oynamaya devam etmeniz gerekiyor. Sokak basketbolu oyunlarında rekabet etme ve dünya çapındaki büyük şehirlerde bulunan ondan fazla basketbol sahasında üçlük atma yeteneği de dahil olmak üzere gerçekçi 3D ortam.


Shoot Challenge Basketball Hile Apk


Gerçekleştirilmesi zor olan görevler; sonraki seviyeye geçmek için her seviyede üç yıldızı da almalısın. Güçlendiriciler, setler ve ekstra öğelerle genel performansınızı artırarak gol atma şansınızı artırın ve tam bir inançla çembere gidin. 


Shoot Challenge Basketball Apk indir


Günlük görevler, çember atışlarında daha fazla pratik sağlamanın yanı sıra ek deneyim puanları ve hediyeler de veriyor. Serbest atış çemberleri ve 3 sayılık basketbol oyunları, istediğiniz zaman mevcuttur!


Shoot Challenge Basketball indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Drift Hunters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar