E30 Drift ve Modifiye Simulator Para Hileli MOD APK [v3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
E30 Drift ve Modifiye Simulator Para Hileli MOD APK [v3.0] 1 E30 Drift ve Modifiye Simulator Para Hileli MOD APK [v3.0] 2 E30 Drift ve Modifiye Simulator Para Hileli MOD APK [v3.0] 3 E30 Drift ve Modifiye Simulator Para Hileli MOD APK [v3.0] 4 E30 Drift ve Modifiye Simulator Para Hileli MOD APK [v3.0] 5 E30 Drift ve Modifiye Simulator Para Hileli MOD APK [v3.0] 6

E30 Drift ve Modifiye Simulator Para Hileli MOD APK [3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hassas kontrolleri ve üstün grafik getirmek için sözler yeni bir düzeye oyun deneyimi getirmek için gerçek bir yarış oyunu.


E30 Drift ve Modifiye Simulator 3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Simülasyon oyunu türü, oyuncuyu her zaman belirli bir alana daldırır ve simülasyon zenginliği sonsuzdur, oyunculara yeni deneyimler yaşatır. Her simülasyon türünün farklı bir stili olacak ve oyunculara hayalleriyle ilgili alanlardan keyif almaları için daha fazla seçenek sunacak. Bu makale, yarış türüne ait bir simülasyon oyununu tanıtacak ve oyuncuların gerçekçi görsel kalite ile yüksek hızda hissetmelerine yardımcı olacaktır. E30 Drift ve Modifiye Simulator, hassas kontrolleri ve üstün grafik getirmek için sözler yeni bir düzeye oyun deneyimi getirmek için gerçek bir yarış oyunu. 


E30 Drift ve Modifiye Simulator v3.0 MOD APK


E30 Drift ve Modifiye Simulator, dünyalar ve diğer görsel unsurlar oluşturmak için en gerçekçi 3D grafik motorunu kullanan bir oyundur. Her şey canlı ve dürüst bir şekilde inşa edildi, dünyaya güçlü bir canlılık getiriyor ve oyuncuları tatmin ediyor. Üstelik hem hitbox hem de ortam titizlikle tasarlandı ve oyuncunun etkileşimini her saniye daha zengin ve daha etkileyici hale getiriyor. Görsel öğeler gerçektir, ancak hepsi mükemmel şekilde optimize edilmiştir, orta düzey cihazlarla uyumludur ve oyuncular daha iyi bir deneyim için grafikleri kişiselleştirebilirler. Oyunun içindeki her şey doğru bir şekilde oluşturulmuştur ve grafikler oyuncular üzerinde bir izlenim bırakmanın ilk adımıdır.


E30 Drift ve Modifiye Simulator 3.0 Para Hile Apk


E30 gerçekçi simülasyon oyununa sahiptir ve araç kontrolünde uzmanlaşacaktır, böylece oyuncular arabaların hızını veya büyüklüğünü hissedebilirler. Daha etkileyici olan şey ise, oyundaki tüm araçların yüksek performanslı yarış arabaları olacağı, hatta birden fazla akrobasi göstermesi ve drift yapması için özelleştirilmiş olması. Oyuncunun kariyeri boyunca, yüzlerce büyüleyici mücadeleye dahil olacaklar ve birçok farklı kategoride sınıflandırılacaklar. Her biri karmaşık bir arazi biçimi, hatta ısmarlama arazi kullanır ve oyuncuların olağanüstü sürüş becerileri sergilemelerine izin verir. Tanımlanan unsurların yanı sıra, kontrol mekanizması özgün ve gerçeğe yakındır ve oyuncuların becerilerini geliştirmeleri için sezgisel bir arayüzle birlikte gelir.


E30 Drift ve Modifiye Simulator APK DAYI


E30 Drift ve Modifiye Simulator, tüm araçların aktif işlevlerini gösteren etkileyici ve canlı bir arayüz ve kontrol mekanizmasına sahiptir. Dahası, oyuncular bir arabayı mükemmel şekilde kullanmak için gerçek hayattaki tüm kontrol bilgilerini oyuna uygulamalıdır. Kontrol mekanizması ile ilgili en etkileyici şey vites kutusu sistemidir. Bu oyundaki her araç farklı bir şanzımana sahip olacak ve oyuncunun kontrol deneyimini daha zengin ve daha çeşitli hale getirecek.


E30 Drift ve Modifiye Simulator apk oyun indir club


E30 bir sürüş simülasyon oyunudur, bu nedenle drift veya stunt gibi öğeler oyunun kilit noktaları haline gelir. Bir oyuncunun mücadelesi ilk sıraya ulaşmak zorunda değildir, ancak gerekli gösterileri yapmak, hatta bir sonraki mücadelenin kilidini açmak için gerekli puanları kazanmak zorundadır. Bu oyun en kritik yarış kurallarına, yani drift'e, basit bir aksiyona bağlı kalacak, ancak ustalaşması zaman alacak. Drift, oyuncuların boşluklardan veya ölüm köşelerinden geçmelerine ve tekrarlandığında nitro biriktirmelerine yardımcı olacaktır. Nitro özel bir özelliktir ve zamanla birikerek oyunculara kısa sürede güçlü bir hızlanma sağlayarak diğer rakiplerin yerini almalarına yardımcı olur.


E30 M3 Drift Simulator APK


Seviye ve harita çeşitliliği, bu oyunun göze çarpan bir özelliğidir ve hatta oyuncular, kendi oyun alanlarını oluşturmalarına izin veren özel harita sistemine tanıtılacaktır. Binalar ve detaylar titizlikle tasarlandı; oyuncu bile tüm araç hareketlerini gerçekleştirmek için sanal bir alan oluşturabilir. Ayrıca oyuncular, yeteneklerin ve mükemmel çalışmaların bir araya geldiği E30 topluluğunun diğer seviyelerini kullanabilir ve içindeki tüm içeriğin kullanımı ücretsizdir.


E30 Drift ve Modifiye Simulator Hile Apk


E30 Drift ve Modifiye Simulator, element yoğun bir oyundur, bu nedenle araç özelleştirmesinde çeşitlilik ve zenginlik çok önemlidir. Dahası, oyun, birçok farklı oyuncunun seçme ve satın alma seçenekleriyle bile muazzam bir araba kataloğu sunacak. Tabii ki, hepsi büyüleyici görünümleri paylaşıyor ve oyuncular yaratıcı olabilir ve en sevdikleri araba için yeni bir görünüm icat edebilir. Özelleştirme, oyuncuya geniş bir izleme açısı sağlayarak ve birden fazla yarış için birden fazla ön ayar kaydederek bir 3B ortamda gerçekleşir.


E30 Drift ve Modifiye Simulator oyna


E30 Drift and Modified Simulator, canlı 3D grafikler, etkileyici oyun, çok sayıda araç ve sonsuz eğlence potansiyeli içeren gerçek bir yarış oyunudur. Oyun, oyuncunun çevre ile etkileşimini daha benzersiz ve hayat dolu hale getirerek gerçekçi fizik uygulayacak. Yarış severseniz veya dublör yapmak için araba kullanmak istiyorsanız, oyun sizin için değerli bir deneyim olacaktır.


E30 Drift ve Modifiye Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rocket Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar