Vegas Crime Simulator Para Hileli MOD APK [v6.3.6]

Puan: 4.20 (Oylar: 5)
Vegas Crime Simulator Para Hileli MOD APK [v6.3.6] 1 Vegas Crime Simulator Para Hileli MOD APK [v6.3.6] 2 Vegas Crime Simulator Para Hileli MOD APK [v6.3.6] 3 Vegas Crime Simulator Para Hileli MOD APK [v6.3.6] 4 Vegas Crime Simulator Para Hileli MOD APK [v6.3.6] 5 Vegas Crime Simulator Para Hileli MOD APK [v6.3.6] 6

Vegas Crime Simulator Para Hileli MOD APK [6.3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bedava dağıtılan oyunun güncellenmiş versiyonu daha ilginç ve heyecan verici hale geldi.


Vegas Crime Simulator 6.3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Mağazaya girdikten sonra çok para alacaksınız)
  2. Sınırsız elmas hilesi
  3. Yüksek deneyim puanı
  4. Reklamsız
GTA'nın dünyası oyuncular arasında viral hale geldiğinden, bu tür yeraltı içeriği birçok oyuncu tarafından iyi karşılandı. Pek çok farklı oyun yapımcısı taklitler yaratır. Öyle olsa bile, hala oyun topluluğuyla ilgileniyorlar. Vegas Crime Simulator, Vegas'ın sorunlu dünyasını anlatan bir suç oyunudur. Buraya gelip bu oyun türünün kusursuz şiddeti ile harmanlanmış büyüleyici içeriğin tadını çıkarabilirsiniz. 


Vegas Crime Simulator v6.3.6 MOD APK


Yukarıda belirtildiği gibi, Vegas Crime Simulator yalnızca bir taklididir. Ama onun dünyasını hemen eleştirmeyin. Bu oyundaki dünya açıkça detaylandırılmıştır. Size bir aidiyet duygusu verir ama aynı zamanda birçok yeni deneyim yaratır. Oyuncu, oyunun ana karakterinin genellikle kontrol ettiği gibi olmadığını çabucak keşfedecektir.


Vegas Crime Simulator Para Hilesi


Oyundaki karakterler tamamen yeni bir tasarım yapacak. Bu adam sana çok kasvetli bir his veriyor. Ayrıca, daha sonra ne kadar çok paranız olursa, karakterinizin benzersiz kıyafetlerini satın almaktan çekinmeyin. Birincisi, size sadece tanıdık bir his verir; Yavaş yavaş, bu oyun tarzına alıştıkça her şey değişecek.
Mobil cihazlar için her şey maksimize edilmiştir. 


Vegas Crime Simulator Altın Hilesi


Oyuna katılırken oyuncular her şeyi son derece sorunsuz bir şekilde yaşayacaklar. Karakterinizi kapsamlı bir haritada dolaşmak için kontrol edebilirsiniz. Savaşacak ve çok yoğun savaşlara katılacak. Oyunun bu kadar karmaşık olmasıyla birlikte, oyunun akıcılığı hiç azaltılamaz. Karakter birçok farklı silah kullanabilir. Düşmanlar üzerinde benzersiz etkilere sahipler ve ayrıca yeni etkileşim türleri gösterecekler. En yeni oyun cihazlarını kullanırsanız, Vegas Crime Simulator, PC'de oynanan eski GTA sürümlerinden bile daha sorunsuz çalışır. Elbette yeni sürümlerle karşılaştırmak kesinlikle bir kayıptır. 


Vegas Crime Simulator Elmas Hilesi


Vegas Crime Simulator mobil cihazlarda çalışır, bu nedenle benzersiz bir denetleyici ile sağlanır. Aslında, mevcut oyuncular bu tür denetleyicilere çok aşinadır. Konsolların çalışma şeklini taklit eden MFi denetleyicileridir. Ancak modern mobil cihazların dokunmatik ekranları için optimize edilmişlerdir.


Vegas Crime Simulator hile apk dayı


Ekranın sol tarafında, oyuncuların harita üzerinde serbestçe hareket etmelerini sağlayan 4 yönlü bir joystick olacak. Ve sağ tarafta, kullandığınız silahın türüne bağlı olarak farklı türlere dönüştürülebilen devasa bir sanal düğme var. Ayrıca, ekran boyunca dağılmış olan işlev düğmelerine göre hızlı koşabilir, zıplayabilir ve silahları değiştirebilirsiniz. Üst kısımda ayrıca haritayı ve mevcut konumunuzu takip edebilirsiniz.


vegas crime simulator 1.2.2.4 mod apk


Ekranın sağ üst kısmında oyuncuların dikkat etmesi gereken önemli bir gösterge türü vardır. Çok sayıda HP, dayanıklılık ve yıldız vardır. Tüm enerjinizi tüketirseniz, savaşmaya devam edemezsiniz. Dövüşünüz sırasında doğal olarak iyileşecektir. HP daha önemlidir. Eğer onu tüketirseniz, kesinlikle ölür ve baştan başlamak zorunda kalır. Yıldızlar, bu dünyadaki oyuncunun suç seviyesidir. Ne kadar çok yıldıza sahip olursan, o kadar güçlü istenirsin.


Vegas Crime Simulator Apk oyun indir Club


Ne zaman bir suç işlesen, polisle yüzleşeceksin: Suçun ne kadar ağırsa, polis gücü o kadar profesyonel. En kötü senaryoda, FBI ile yüzleşmek zorunda kalacak. Bu durumda en güçlü silahlara sahip değilseniz kesinlikle tutuklanacaksınız. Bu oyunda yakalanmak kaybetmekle aynı şeydi.


Vegas Crime Simulator Hile Apk


GTA'nın aksine, Vegas Crime Simulator, oyuncuların çeşitli fantezi silahlarını kullanmalarına izin verir. Şanslıysanız, bir robot bulabilir ve şehre saldırmak için onu kontrol edebilirsiniz. Optimus Prime'a dönüşecekmişim gibi geliyor. Veya bazen oyuncu bir tank çalar ve yenilmez olur. Ayrıca el bombası fırlatıcıları, 6 namlulu makineli tüfekler veya katana gibi benzersiz silahlar da var… Herhangi bir silahla ustaca kullanmanız gerekiyor. Herkes ona gerçek bir mafya olarak değer veriyor. Oyunda, takip etmeniz ve ödülleri hızlıca almanız için belirli görevler olacak. Ancak boş zamanınız varsa ve şehri kaos içinde mesajlaşmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

 

Vegas Crime Simulator indir (MOD, Sınırsız Para / Puan / VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Western Sniper APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Vegas crime sılimatör"

Seydosbasaran

2 yıl önce

Bxbd

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar