Lonely Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.9.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Lonely Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 1 Lonely Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 2 Lonely Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 3 Lonely Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 4 Lonely Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 5 Lonely Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 6 Lonely Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 7

Lonely Survivor Mega Hileli MOD APK [1.9.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yalnızca beceri geliştirmekle kalmayan, aynı zamanda ekipmanı toplamak ve güçlendirmek için kesmeler ve eğik çizgiler içeren Van Saba tipi bir aksiyon RPG'si!


Lonely Survivor 1.9.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu
  3. Hasar Çarpanı
Ekipman toplamanın ve yükseltmenin eğlenceli olduğu haydut benzeri bir aksiyon RPG! Van Saba ve Archer'ın iyi kuzenleri! Lonely Survivor, donanımlı silaha bağlı olarak saldırı yöntemini değiştiren hack ve eğik çizgilerle dolu bir Vansaba aksiyon RPG'sidir.


Lonely Survivor v1.9.0 MOD APK


Lonely Survivor oyununda birincil saldırı yöntemi, kuşanılan her silah için önemli ölçüde farklılık gösterdiğinden, etrafta durma şeklinizin nasıl tamamen değiştiğini görmek ilginçtir. Okçu tipi bir eleman ayrıca kesme ve eğik çizgi ile takviye malzemeleri toplar ve ekipmanı güçlendirir. Tabii ki, yetenek geliştirmeleri ile tam bir saldırı oluşturmanın da keyfini çıkarabilirsiniz.


Lonely Survivor Para Hilesi


Saldırılar otomatiktir, bu nedenle oyuncunun karakteri yalnızca kaydırma işlemiyle hareket ettiren basit bir özelliği vardır. Düşmanı yenip seviye atladığınızda düşen deneyim değeri öğelerini toplayalım. Seviye atladığınızda rastgele 3 beceri seçilecek, bu yüzden oradan 1 tanesini seçin ve edinin. Beceri yapısına bağlı olarak, saldırı yöntemi ve nasıl savaşılacağı büyük ölçüde değişecektir, bu yüzden lütfen en sevdiğiniz yapıyı oluşturmaya çalışın.


Lonely Survivor Saldırı Hilesi


Ekipman, ekipman kutusundan alınır ve sahneden düşen güçlendirici malzeme kullanılarak seviye atlanır. Saldırı gücü ve savunma gücünün yanı sıra, ekipmana kaliteli beceriler olarak çeşitli yetenekler verilir, bu nedenle dikkatlice seçmek eğlencelidir. Ayrıca, karakter seviyenize göre hırsızların (pasif beceriler olarak adlandırılan) kilidini açabilirsiniz, bu yüzden seviye atladığınızda kontrol ettiğinizden emin olun.


Lonely Survivor Apk Dayı


Savaş sistemi açısından Van Saba sisteminin temel sistemi denilebilir ve saldırırken otomatik olarak düşman saldırılarından kaçıyormuş hissi verir. Ancak ekipman gibi sistemle ilgili olarak, okçu sistemi gibi her bölüm için silah ve zırh donatmak ve güçlendirmek gibi bir tekrar unsuru vardır. Bilgisayar korsanlığının çok eğlenceli olduğunu belirtmekte fayda var.


Lonely Survivor Apk Hile


Orijinal Van Saba'ya saygı duruşunda, kombinasyonlar saldırıların evrimi için önemlidir, ancak bu başlığın sadece MAX'a seviye atlayarak gelişmenize izin veren basit bir spesifikasyona sahip olmasından memnunum. Ayrıca becerileri birleştirerek güçlendirilen şeyler, beceri kazanıldığında simgeler olarak görüntülenerek yeni başlayanların anlamasını kolaylaştırıyor.


Lonely Survivor Apk android oyun club


Donatılan her silahın tamamen farklı kullanılabilirliği vardır ve tercihinize göre kullanabileceğiniz esas alınarak yapılmıştır. Herhangi bir ekipmanınız yoksa, otomatik nişan alma türü sihir ateşlenir, ancak örneğin “Shuriken” kuşanırsanız, seyahat yönünde kısa menzilli düz bir atış olacaktır. Sizin için kullanımı kolay bir tür bulalım ve güçlendirelim!


Lonely Survivor Apk indir


Tek parmağınızla sınırsız hasat keyfi yaşayabilirsiniz. Stratejik kararlarınız size kalmış ve yetenekleriniz tamamen rastgele. Aşmanız gereken düzinelerce sahne haritası var ve patron savaşları, minyonlar ve patron saldırılarının bir kombinasyonunu içeriyor; Bu zorlukların üstesinden gelecek kadar cesur musun? Durdurulamaz bir beceri kombinasyonunun ortaya çıkması, zorlukların üstesinden gelinmesi ve giderek yok edilemez hale gelmesi. Çeşitli yeteneklere sahip hazine sandıkları ve iksirler sağlığınızı daha dirençli hale getirecektir.


Lonely Survivor indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun King of Defense 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar