King of Defense 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.47]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
King of Defense 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.47] 1 King of Defense 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.47] 2 King of Defense 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.47] 3 King of Defense 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.47] 4 King of Defense 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.47] 5 King of Defense 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.47] 6

King of Defense 2 Para Hileli MOD APK [1.0.47] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, ortaya çıkan ve sürekli olarak savunmanızı kırmaya çalışan çeşitli dalgalara sahip bir canavar ordusuyla karşılaşacak.


King of Defense 2 1.0.47 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tüm kahramanların kilidi açıldı
King of Defense 2, oyunculara her zaman istila etmeye çalışan güçlü düşmanlara karşı kuleler ve kahramanlarla savaşmanın heyecan verici deneyimini sunuyor. Oyun ayrıca güçlü bir çift oluşturmak ve etkileyici efektler almak için kuleleri birleştirmek için yeni bir mekanizma sunuyor. Aynı zamanda kahramanlar, yetenekleriyle düşmanın ilerlemesini durdurmakta her zaman önemli bir rol oynamışlardır.


King of Defense 2 v1.0.47 MOD APK


King of Defense 2 Epic TD'de oyuncular, kahramanın canavarı yendiğini ve rehineyi kurtarmak üzere olduğunu görecek. Aniden, üç başlı bir ejderha belirdi ve rehinenin bulunduğu kafesi aldı ve kahramanın canavara karşı savaşa katılmasını istedi. Bu ejderhanın yaşadığı bölgeye ulaşır ve kolayca erişebileceğiniz ilk kule savunma tarzı savaşlara başlar.


King of Defense 2 Para Hilesi


Diğer kule savunma oyunlarında olduğu gibi oyuncular, korumanız gereken sağlık, kuleyi yerleştirebileceğiniz konum sayısı ve size eşlik eden kahraman gibi bazı tanıdık unsurlar bulacaklar. Hedef alan düşmanlara karşı güçlü bir savunma oluşturabilmeniz için güçlerinizi kullanacaksınız. Aynı zamanda, nasıl doğru bir şekilde birleştirileceğini biliyorsanız, güçleri zamanla artacaktır ve kule kombinasyon faktörü göz ardı edemeyeceğiniz bir şey olacaktır.


King of Defense 2 Altın Hilesi


Anlamanız gereken mekanik, King of Defense 2: Epic TD'de her zaman hareket eden ve yolun son konumuna sızmaya çalışan düşman dalgalarını engelleyeceğiniz zaman basittir. Aldığınız sağlık miktarı tükenirse, maç kaybedilmiş sayılır. Savaşlardan kazandığınız paralar ile pozisyonlara farklı kuleler yerleştireceksiniz. Aynı zamanda, güçlü bir savunma oluşturmak için bu konumlardan yararlanmanın birçok yolu olacaktır.


King of Defense 2 Apk Hile


Yerleştirebileceğiniz kule sayısının sınırlı olduğunu fark etmişsinizdir, bu nedenle farklı türlerde çok sayıda kule inşa etmek zordur. Bu nedenle oyun, istiflenmiş kuleler olan yeni bir mekanizma getiriyor. Herhangi bir inşa edilmiş kuleyi seçecek ve artı işaretini seçeceksiniz. Oradan seçenekler görünecek ve birleştirmek istediğiniz bir kule seçmeniz gerekiyor. Yenisi eskisinin üzerinde görünecek, iyi efektler sağlayacak ve her ikisi de yükseltilebilir.


King of Defense 2 Apk indir


Bir savunma oluşturmak, yavaş yavaş ortaya çıkan canavarlarla savaşmak için çok fazla güç gerektirir. Bu nedenle, yükseltme mekanizması her zaman kullanışlıdır çünkü oyuncular kulelerini yeni güçlere yönlendirebilir ve aralarından seçim yapmanız gereken şubeler vardır. Aynı zamanda kule görünümü bir araya gelebildiği için harcamanız gereken para miktarı da zamanla artacaktır. Yükseltmek biraz para gerektirir ve oyuncuların doğru kararlar vermesini gerektirir.


King of Defense 2 Apk Son Sürüm


Oyuncular King of Defense 2: Epic TD'de etkileyici güce ve kahramanlara sahip yeni kuleler gibi birçok yeni güç kaynağı bulacaklar. Savaşta kontrol edebileceğiniz insan kahramanların tümü, düşmanın ilerlemesini durdurmak için kullanılan becerilere sahiptir.


King of Defense 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lost Lands 8 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar