Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.2.3]

Puan: 3.80 (Oylar: 5)
Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.2.3] 1 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.2.3] 2 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.2.3] 3 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.2.3] 4 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.2.3] 5

Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Operasyonlardan kazandığınız yatırım sermayesi ile kendi işinizi kurun.


Truck Simulator Ultimate 1.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İlk VIP seviyesi 30, altın para 5.000 ve para 1 milyondur. Bu değişikliğin ilk değişikliği, yalnızca bu oyunu ilk kez yükleyen cep telefonu üzerinde etkili olacaktır. Oyun daha önce yüklendiyse, lütfen görmezden gelin.
  2. Para Hilesi. Para azalmaz
  3. Reklamsız. Ödül almak için reklamcılığa ve ücretsiz reklama gidin.

NOT: 

  1. Bu oyun, her ikisi de vazgeçilmez olan üç parçalı bir VP ve Google seti gerektirir. Aksi takdirde, oyun çökecektir. Huawei serisi cep telefonlarının çoğunda Google yüklüdür (kurulum aslında tamamlanmamıştır). Lütfen denemeyin.
  2. Oyunun yükleme işlemi sırasında birkaç daire olacak ve cep telefonunun geri düğmesine basarak iptal edebilirsiniz.
  3. Bu MOD'un başlık veya geri alma riski vardır. Sadece deneyim içindir. Lütfen orijinal sürümü destekleyin.

Zuuks Games'in bir oyunu olan Truck Simulator Ultimate, popüler simülasyon oyun stiline aittir. Hepsi güçlü kamyonlarla temalı. Kullanıcıların bu tür araçların çalışma prensibini daha iyi anlamalarına yardımcı olun. Yaşam becerilerini çeşitlendirin ve daha yeni şeyler deneyimleyin. Gerçeklik ve bütünlük, herkesi çekici hissettirecek şeydir. Akıllı cihazınızda istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.


Truck Simulator Ultimate v1.2.3 MOD APK


Birçok simülasyon uygulamasında, çoğu zaman birçok temelden yoksundur. Ancak Truck Simulator Ultimate ile asla böyle bir şey olmaz. Oyundaki tüm özellikler gerçekte ortaya çıkanlara dayanmaktadır. Spesifik olarak, başlangıçta en çok beğendiğiniz kamyonu seçebilecek ve görünümünü zevkinize göre değiştirebileceksiniz. Sonra içeri girebilir ve bir arabanın sahip olduğu her şeye hayran olabilirsiniz. Kameranın görüş açılarını istediğiniz kadar esnek bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Motoru çalıştırmak ve seçtiğiniz yere yolculuğunuza başlamak için talimatları izleyin.


Truck Simulator Ultimate Para Hilesi


Kamyonlar hakkında çok şey biliyorsanız, farklı markalardan yüzlerce araç olduğunu bileceksiniz. Ancak Avrupa ve Amerika'dan hangi arabaların en iyi ve en kaliteli olacağı. Bu nedenle, kamyonun stilleri ve renkleri arasında seçim yapmakta özgür olacaksınız. Mavi, kırmızı, turuncu veya sarı ya da her neyse yapın. Kullandığınız tüm arabalar neredeyse birebir ünlü markalardan modellenmiştir. Her tip kendine özgü kokpit tasarımına ve düzenine sahip olacaktır. Kontrol edebileceğiniz 32'den fazla farklı araç var.


Truck Simulator Ultimate apk Android oyun club


Simülasyon oyunlarında esas olan şey getirebilecekleri gerçekçiliktir. Sadece kamyonlarla değil, Truck Simulator: Ultimate ayrıca modern teknolojiyle yeniden yaratılmış en doğal çevreye sahiptir. Harita üzerinde birçok farklı yere özgürce gidebilirsiniz ve durakları bulmak ve orada benzin doldurup daha fazla yiyecek satın almak kolaydır. Gerçeğe göre, hava yağmurdan, güneş ışığından, fırtınadan veya kardan da değişir ve belirli aşırı hava koşulları görüşünüzü etkileyebilir. Yollar, yemyeşil ağaçlar veya dağlar ve çöller keşfetmeniz için sizi bekliyor.


Truck Simulator Ultimate apk dayı son sürüm


Sadece araba kullanamazsınız, aynı zamanda bu potansiyel alandan bir iş kurabilirsiniz. 100'den fazla farklı şehirde temel siparişleri alabilirsiniz. Kendiniz için kar elde etmek için çeşitli malları taşıyan hisse senetleri için açık artırmalara katılın. Operasyonlardan kazandığınız yatırım sermayesi ile kendi işinizi kurun. Her şeyi sömürmek ve geliştirmek için potansiyel pazarlar arıyordunuz.


truck simulator ultimate 1.0.6 apk para hilesi indir


Ayrıca, tam modern olanaklara sahip özel bir ofis de tasarlandınız. Her şey sizin tarafınızdan yönetilecek ve kişisel görüş veya düşüncenize göre kontrol edilecektir. Çeşitli görevlerin yürütülmesine yardımcı olacak yöneticileri işe alın.


truck simulator ultimate 1.0.7 apk para hilesi indir


Oyun sırasında sunucudaki diğer oyuncularla da etkileşim kurabilirsiniz. Özel bir oda oluşturabilir ve onları size katılmaya davet edebilirsiniz. Kamyon sürme becerilerinizi sergilemek için yarışlar düzenleyin. 


truck simulator ultimate apk 1.0.8 para hilesi indir


İçinde isteğe bağlı olarak mantıksal rotaların yanı sıra hedefler de oluşturabilirsiniz. Yarışın sürücüleri için daha önemli zorluklar yaratmak için havayı elverişli veya zorlu olarak ayarlayın. Kuralları da sizin belirlediğiniz için her şey sizin kontrolünüz altında. Hatta düzensiz kaotik yarışlar yaratıyor, rekabeti artırıyordunuz. Yeni arkadaşlarımız olduğunda eğlence asla bitmeyecek.


Truck Simulator Ultimate APK Android oyun Club 1.1. 8


Truck Simulator: Ultimate modunu oynadıktan sonra hayatın birçok yeni yönünün farkına varacaksınız. Lütfen getirebileceği sonuçların tadını çıkarmak için kendi başınıza yapamayacağınız şeyi yaratın.


Truck Simulator Ultimate indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hitman GO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar